Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ρε παίδες εχω σκαλώσει... θέλω να παρω ενα Katana 750... Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτά;

Αυτό εδώ ε... μην μπερδεύεστε... :p (R50)

Suzuki_Katana_R50.jpg

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Δεν το θελω να ληστεψω τράπεζα ρε τρελε :hehe:

Θελω ενα 50αρακι για πολυ πολυ βασικες μετακινησεις κ ψωνια χωρις να χρειαστεί να τρέξω υπουργεία για άδειες, εφορίες κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το θελω να ληστεψω τράπεζα ρε τρελε :hehe:

Ποτέ δέν ξέρεις...έρχονται δύσκολοι καιροί!:p

Μήτσο μακριά από μικρές ρόδες.

Καλύτερα πάνω από 100ρι

Πάρα πολύ σωστό! Ειδικά στη βροχή είναι....πάντως εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα παπί ρε σύ.

Άν πάς για scooter πάρε έναν pc tower για δείγμα.:p

Ένας φίλος που έχει μαγαζί με pc μεταφέρει τους πύργους στο πάτωμα.:) Χωράνε just!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυσκολο Γιάγκο.. Δεν με παίρνει να το βάλω και αυτό στη δήλωση... :(

Αγόρασε το συνεταιρικά πχ με τη μάνα σου. Θα δηλώνετε από μισό.

Μπορείς να πάρεις και λιγότερο ποσοστό: Εσύ 30% και εκείνη 70%

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εχω σκαλώσει... θέλω να παρω ενα Katana 750... Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτά;

Αυτό εδώ ε... μην μπερδεύεστε... :p (R50)

Suzuki_Katana_R50.jpg

Καταρα ! Και εγω νομιζα ελεγες για το κλασσικο Κατανα .

1229720893.jpg

Και εγω θα σε λεγα μακρια.Απο μηχανικα μερη θα βρεις σχεδον τα παντα(κυλινδοπιστονα, μπιλιες , ιμαντες) και σε ROC αλλα απο πλαστικα και διακοπτες θα ματωσεις (εαν ειναι κανενα παρταλι) εκτος αν πας για καινουργιο.

Επειδη παντως προσφατα ειχα μια συζητηση επετρεψε μου να σε προτεινω PGO.Δεν το πιστευα και εγω για την αξιοπιστια τους

εως οτου μιλησα με εναν κυριο που εχει πουλησει πααααααραααα πολλα απο δαυτα.Εχουν οσο με ειχε πει

ενα κακο και αυτο ειναι οτι ειναι τα ακριβοτερα στην κατηγορια τους.:p .

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μαλλον έχετε δίκιο σε οτι αφορά το μέγεθος του τροχού, μάλλον θα πάρω ενα Piaggio Liberty 50 2T με 16" τροχό πίσω και 14" εμπρός.

Απο οτι είδα στο γιουτουμπέη με καλύπτει και απο γκάζι (δεν σέρνεται εντελως) και ειναι Euro III.

Λίγο πιο ακριβό αλλα μάλλον τα αξίζει. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.