Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Επετρεψτε μου να ανταποδωσω greekfragma & Tsakonas.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5AYPeSyeJB8]YouTube - Secret Prototype[/ame]

Το βιντεο του Tsakonas οταν δουλευα στην προπελοεταιρεια οποιος εργαζομενος

τα ζητουσε γτ εχει μερικα ακομα τα δινανε τζαμπα.Μετα ειχανε σηκωσει και το site

ωπου τα αγοραζες.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AaV0c5kvYbc&playnext=1&list=PL8258274D8FD05FAA]YouTube - BMW Film (S1E2) - Chosen[/ame] ενα ακομα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εκει πουχαμε παρκαρει εξω απο κρεπαδικο για να βρω τροφη

Έφαγες και πίτσα...την κρέπα που την χώρεσες?:p

πόσα σου έδωσε ο λεβελόνης για να του κάνεις διαφήμιση; :p

Εμένα μου έδωσε ένα καλώδιο sata σήμερα.:p

Να ευχαριστήσω τον LevelOne για την σημερινή demo-βόλτα.:T:

Αναμένω πρόταση για επόμενη φορά, σε πιό ''στριφτερά κομμάτια'' ώς οπερατέρ.

Level για σένα:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mLSeqrqzcgQ]YouTube - NISSAN 200SX S14a TRAINING DAY StudioBMM.de[/ame]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χα! πάω να βάλω τα μπρός-πίσω και να έρθω σαν να είναι πισωκούνα!

πάω για το σέρβις των 30κ σε 2 βδομάδες οπότε θα εξαρτηθεί απο το πόσο θα πονέσω ;)

αλλά για βόλτα το ψήνω μάναμ! πότε πάμε να το κανονίσω?

Link to comment
Share on other sites

Ε, μην πιεστεις κιολας. Αν και αν θελεις να μπεις (αν βγαινεις παντα), μαλλον καλυτερα πριν το service. Που θα την πας, Τακη ή Ροβ? Παντως λεμε να μαζευτουμε κοντα στα μεσα Απριλη, οπωσδηποτε πριν το Πασχα, κλασσικα καθημερινη απογευμα.

Επισης πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να ακουσεις τη Mito του φιλου μου, πλεον φοραει turboback decat. Θα γουσταρεις καργα...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα έλεγα να βγάλω και το καλοκαίρι με το ίδιο σετ, και ίσως έπαιζα μπρός-πίσω (αν και δεν ξέρω αν το συνηστούν ακόμα όπως παλιά), αν την βάλω μέσα 2η φορά θα πρέπει να τα αλλάξω και τώρα ΔΕΝ μπορώ με κανένα θεό. Είναι μαλακή γόμα και ήδη απο την 1η φορά είδα διαφορά στα μπροστά σε θέμα φθοράς.

Θα την πάω λογικά στην Αλφα στην Αλεξάνδρας που την έχω πάει και άλλες φορές και ξηγούνται κάργα οι τύποι ( νομίζω είναι της Λάμδα ), θα σου πω και απο κοντά δηλαδή.

Αν κανονιστεί θα έρθω (να το ξέρω 2-3 μερες πριν - έχω και θέματαμε δουλειά), αλλά μετά τις 5 φυσικά γιατί τότε είναι το νωρίτερο που μπρορώ να φύγω.

θέλω να την ακούσω όντως του δικού σου να δω τι λέει πιά!

Link to comment
Share on other sites

Οκ, fair enough. Και ο φιλος μου τα ιδια με σενα εχει (με περισσοτερα κμ) και μαλλον Μεγαρο θα τα ξεφτιλισει και θα τα πεταξει την επομενη.

Δεν τους εχω ακουσει καθολου αυτους που λες. Προσφορα εχεις? Εννοειται και απο κοντα, αν κατεβεις καμια μερα Μητσο παρε τηλ.

Η μαυρη του φιλου μου παντως με την ολοκληρη εξατμιση εδεσε πολυ. Πλεον ΕΧΕΙ διαφορα απο μαμα (που πριν ειχε πραγματικα ελαχιστη, κλαιν μαιν προγραμμα), εδεσε και απο θεμα ηχου και απ'ολα, με σκισιμο, σκασιματα, γαβγισμα στο ασε και ταπανταολα.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε μπροστά μου μία 8C Competizione πριν 4-5 μέρες στο Άμστερνταμ. Δεν είχα ξαναδεί...

Σειόταν ο τόπος, μου σηκώθηκε η τρίχα (και όχι μόνο).

Ήμουν και εγώ Άμστερνταμ πριν 3-4 μέρες και το μόνο που είδα ήταν μερικές Cup-F - (.)(.) Competizione , και όντως το ίδιο effect είχαν και σε μένα όσον αφορά το τι σηκώθηκε!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν και εγώ Άμστερνταμ πριν 3-4 μέρες και το μόνο που είδα ήταν μερικές Cup-F - (.)(.) Competizione , και όντως το ίδιο effect είχαν και σε μένα όσον αφορά το τι σηκώθηκε!

Άσε άσε, είχα πετύχει μια ξανθιά δεν ξέρω και γω πόσο ήταν ( κοντά στα 2 μέτρα πόδι που λέμε :p ) σκαρφαλωμένη στα γράμματα ( I Amsterdam ) και έπαιρνε και κάτι πόζες πω πω πω :D:shout: :baby:

Link to comment
Share on other sites

Mετά από σχεδόν μια δεκαετία ο ιάπωνας (Νissan primera) παρουσίασε την πρώτη του, ας πούμε, βλάβη στο φλοτέρ της βενζίνης το οποίο δείχνει λάθος ένδειξη και κάνει τεράστιες αυξομειώσεις σε τυχαίες στιγμές.

Πόσο λέτε να πάει το ανταλλακτικό;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.