Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Με στεναχωρεί, μιας και μεγάλωσα μέσα σε μια dedra του '91. Η οποία δυστυχώς πουλήθηκε 1000Ε πριν κάτι χρόνια. Με 245.000 χλμ

Ο πατέρας μου ακόμα τη βλέπει στο δρόμο. Είναι ακόμα μια κούκλα. Σπαράζει η καρδιά με την κατάντια που την έχει φτάσει ο τωρινός της κάτοχος άλλα έτσι είναι αυτά. Οι μαμακίες πληρώνονται.

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

οποιος δεν εχει τι να κανει, 9.3.2011 στην ευελπιδων απο 9.00 η ωρα θα δικαζεται σχετικη υποθεση.Πραγματικα αξιζει ναρθετε να παρακολουθησετε,καμμια σχεση με νομικουρες.Οποιος θελει λεπτομερειες ας ρωτησει.

Link to comment
Share on other sites

η hyundai το παρακανε ή ειναι ιδεα μου??

wtf??

Hyundai-Curb-1.jpg

Hyundai-Curb-2.jpg

Hyundai-Curb-8.jpg

Hyundai-Curb-9.jpg

2011 Hyundai Curb picture: 388849 - Top Speed

ψαχνετε χερουλια για να μπειτε μεσα??

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0D0eNnv0LA4]YouTube - Hyundai Curb Crossover Concept revealed[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rJ08F2HPR9c]YouTube - Hyundai Curb Concept @ 2011 Detroit Auto Show[/ame]

αμα βγει ετσι στην παραγωγη..:crazy:

Link to comment
Share on other sites

η hyundai το παρακανε ή ειναι ιδεα μου??

wtf??

ψαχνετε χερουλια για να μπειτε μεσα??

αμα βγει ετσι στην παραγωγη..:crazy:

Εκτος απο αθλιο, ειναι liek properly αθλιο :p. Ποτε δεν καταλαβα τα τοσο flamboyant concept cars. Αφου ή δεν θα βγει ποτε ετσι, ή αν θα βγει θα εχει 1-2 στοιχεια απ αυτο, βαρια. Ποιο το νοημα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PetrosD θα σε βοηθούσα αλλά το πήρα κομμένο-ραμμένο στα μέτρα του απο την Flyin' Miata...αυτο που πρέπει να προσέξεις πάντως είναι το ύψος γιατί πρέπει να έρχεται ακριβώς με το καπό και αυτό φαντάζομαι θα θέλει αρκετό ψύρισμα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια... πειτε μου ΕΝΑ καλο επιχειρημα γιατι να υποστηριξω την εγχωρια αγορα, οταν καταφανως με κοροιδευουν μες στη μαπα μου? Παραδειγματα:

1) Θελω μοτερ. Alfa 2.5 V6. Ο Αγγλος μου το δινει 350 λιρες, + 160 για εγκεφαλο/πλεξουδα/αισθητηρες, και γενικα οτι χρειαζεται να τρεξει το μοτερ. Μεταφορικα σε κιβωτιο 180€ αν το παρω μονος, 130 αν μοιραστω παλετα με φιλο. Το ολον, 750 στην καλη περιπτωση, 850 στην αλλη (στην πρωτη παιζει και μια εκπτωση στο μοτερ). Ελληνες μαντραδες: Απο 1600€...

2) Θελω επισης ενα plasma cutter. Εκτος των πολυ μεγαλων και γνωστων εταιριων made in USA (μονο αυτοι εχουν δικα τους μηχανηματα), ΟΛΑ τα αλλα ειναι κινεζικα φασον. Οποτε, ο Αγγλος μου το δινει 280€. Ο ελληνας εμπορας ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ, σε αλλο χρωμα και με αλλο brand name επανω (με ηλιθιες δικαιολογιες περι ποιοτητας, ειδικης παραγγελιας κλπ)..... 690 +ΦΠΑ.... 3 φορες πανω......

Έγινε επεξεργασία από spresv
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια... πειτε μου ΕΝΑ καλο επιχειρημα γιατι να υποστηριξω την εγχωρια αγορα, οταν καταφανως με κοροιδευουν μες στη μαπα μου? Παραδειγματα:

1) Θελω μοτερ. Alfa 2.5 V6. Ο Αγγλος μου το δινει 350 λιρες, + 160 για εγκεφαλο/πλεξουδα/αισθητηρες, και γενικα οτι χρειαζεται να τρεξει το μοτερ. Μεταφορικα σε κιβωτιο 180€ αν το παρω μονος, 130 αν μοιραστω παλετα με φιλο. Το ολον, 750 στην καλη περιπτωση, 850 στην αλλη (στην πρωτη παιζει και μια εκπτωση στο μοτερ). Ελληνες μαντραδες: Απο 1600€...

2) Θελω επισης ενα plasma cutter. Εκτος των πολυ μεγαλων και γνωστων εταιριων made in USA (μονο αυτοι εχουν δικα τους μηχανηματα), ΟΛΑ τα αλλα ειναι κινεζικα φασον. Οποτε, ο Αγγλος μου το δινει 280€. Ο ελληνας εμπορας ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ, σε αλλο χρωμα και με αλλο brand name επανω (με ηλιθιες δικαιολογιες περι ποιοτητας, ειδικης παραγγελιας κλπ)..... 690 +ΦΠΑ.... 3 φορες πανω......

Από που ως που εγχώρια αγορά.. Κατασκευάζετε κάτι από αυτά στην Ελλάδα; Αντί να τσεπώσει αυτός το εμπορικό κέρδος το τσεπώνεις εσύ.

Μετά πάρε ένα τσουβάλι [ame=http://www.youtube.com/watch?v=UsHWcNxFI1E&feature=player_embedded]καρύδια[/ame] να ενισχύσεις πράγματι την ελληνική προσπάθεια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιαγκο, you're missing the point. Αν ο εμπορος ειναι οκ, δεν αποδιδει φπα, εφοριες κλπ? Μονο με καρυδια ενισχυεται η Ελληνικη οικονομια? Εκτος αν σου φανηκε αδοκιμος ο ορος "αγορα", που παω πασσο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιαγκο, you're missing the point. Αν ο εμπορος ειναι οκ, δεν αποδιδει φπα, εφοριες κλπ? Μονο με καρυδια ενισχυεται η Ελληνικη οικονομια? Εκτος αν σου φανηκε αδοκιμος ο ορος "αγορα", που παω πασσο...

και προφανώς στηρίζεις και τον Έλληνα έμπορο.

Αλλά βαλβίδα έχεις τρίψει?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.