Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ασχετο με τα παραπανω...3 προσπερασεις του piquet στο senna στην ιδια στροφη.

(οκ η δευτερη δεν του βγηκε αλλα η τελευταια ολα τα λεφτα.)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nIg-o3lA65M]YouTube - FIA Review - Hungary (Hungaroring) 1986[/ame]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω ότι το θέμα πραγματεύεται καθημερινά οχήματα και προβλήματα/ιδέες/σκέψεις γύρω από τη χρήση του. Για τους λάτρεις εξεζητημένων αυτοκινήτων υπάρχει το supercars/dreamcars θέμα.

Link to comment
Share on other sites

MX5 project update!:p

Ήρθαν οι ΟΖ ζάντες και μπήκε και νέο λαστιχάκι:smoke:

To λάστιχο είναι Pirelli P Zero Nero 205/45 R16, πρώτες εντυπώσεις πολύ καλό, βέβαια τα coilovers είχαν τεράστια διαφορά στο κράτημα οπότε δεν μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη.

d8800001.th.jpg

sdc14923.th.jpg

Δυστυχώς όμως οι ******* τις HiSpec στείλαν λάθος διάσταση δισκόπλακα στο offset της και βρίσκει στο ακρόμπαρο:wall:

Anyway έτσι θα φαίνονταν:p

32080729.th.jpg

More to come..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει παρατηρησει κανεις τις πτωσεις τιμων στα καινουρια λογω αλλαγων σε φορολογια...???Χαζευοντας σε καταλογους ειδα μεχρι και 4Κ πτωση (ΟΚ,σε μεγαλο μοντελο λεμε)

Link to comment
Share on other sites

"Mεγάλο μοντέλο" => 4κ κάτω σε Panamera Turbo των 190κ, ή στο Α4 απο τα 50 στα 46?

στο Leon Cupra R ...(2.0lt) απο 34.250 στα 29990

ΥΓ:Να επεμβει καποιος αντμιν τωρα,αυτος ο τυχαρπαστος με ειρωνευεται

Έγινε επεξεργασία από Tsakonas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

στο Leon Cupra R ...(2.0lt) απο 34.250 στα 29990

ΥΓ:Να επεμβει καποιος αντμιν τωρα,αυτος ο τυχαρπαστος με ειρωνευεται

Για συγκεκριμένα αυτοκίνητα και συγκεκριμένο χρώμα ? Η οποιοδήποτε configuration του cupra εχει -4 ? ; )

Πήρε ενας φίλος μου πριν μια βδομάδα το ibiza το cupra και ειχε καπου εκει για το κόκκινο χρωμα ομως και για αυτοκίνητα που ηδη ηταν Ελλάδα .

Link to comment
Share on other sites

Πήρε ενας φίλος μου πριν μια βδομάδα το ibiza το cupra και ειχε καπου εκει για το κόκκινο χρωμα ομως και για αυτοκίνητα που ηδη ηταν Ελλάδα .

τι εντυπώσεις σας άφησε - καλό;

μου αρέσει τρελά!

Link to comment
Share on other sites

Για συγκεκριμένα αυτοκίνητα και συγκεκριμένο χρώμα ? Η οποιοδήποτε configuration του cupra εχει -4 ? ; )

Πήρε ενας φίλος μου πριν μια βδομάδα το ibiza το cupra και ειχε καπου εκει για το κόκκινο χρωμα ομως και για αυτοκίνητα που ηδη ηταν Ελλάδα .

δεν το εψαξα ,μονο οτι ειδα στο σαιτ..δεν το γνωριζα αυτο που λες,κριμα γιατι οι αρκουδεηδες δεν ενημερωνουν σχετικως στο σαιτ.αλλα τι διαλο,εχουν στοκ ολα του καταλογου...η λενε "τοσο και ΑΝ εχω"..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γέμισα καθαρή ακετόνη 100ml στο ντεπόζιτο ενός citroen c2 vtr και του έβαλα και 20λίτρα βενζίνη απλή 95άρα.

Έκανα μια 10αριά χιλιόμετρα και η αίσθηση στο γκάζι και γενικά στην ομαλότητα του κινητήρα ήταν εμφανής. Θα κάνω το απόγευμα καμιά 20αριά ακόμα και θα σας πω αργά το βράδυ εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.