Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Καλα και γω θα θελα να ταν αυτο το πρωτο μου αμαξι,αλλα η μονη περιπτωση να το αγοραζα θα ταν ισως αμα ημουν εργενης και εβγαζα 1500-2000 το μηνα.

1.4 και υπερπολυ θα μου ναι εμενα.:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Καλα και γω θα θελα να ταν αυτο το πρωτο μου αμαξι,αλλα η μονη περιπτωση να το αγοραζα θα ταν ισως αμα ημουν εργενης και μου περίσσευαν 1500-2000 το μηνα.

1.4 και υπερπολυ θα μου ναι εμενα.:happy2:

proper:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κανονικα πρεπει να το φερουν ελλαδα μαζι με τον οδηγο

να το αγορασει ο Μπαμπουλας

να το βαψει μαυρο

και να εχει την πιο γ@ματη και γρηγορη νεκροφορα στην Ελλαδα...

"αποχαιρετήσετε το ματαιο τουτο κοσμο... με τις πορτες"

Για τους οπαδούς της ''ατμόσφαιρας'' υπάρχει και αυτή η λύση...:hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=C51au7DVWjQ&p=798366798699D01E&playnext=1&index=14]YouTube - Worlds Fastest Hearse, guinness world record[/ame]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, διακριτική, και προσεγμένη η μετατροπή του Μ3.

Το Μ5 αντίθετα δέν μου άρεσε καθόλου.

Θεωρώ ιεροσυλία να καταστρέφουν τόσο υπέροχα ατμοσφαιρικά μοτέρ (Μ3, Μ5, Vtec), τουρμπίζοντάς τα...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πισω μοιαζει με το σιροκο καπως . Γενικοτερα δεν με τρελανε :/

δες και τις εξατμισεις που φερνει καπως στο civic σου...:p

Aν δεν καταστραφει ο κοσμος ...θα καταστραφω εγω...ενα 1600αρη 150ps ή οσα παραπανω βαλουν ειναι μια χαρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μοιάζει τι εννοείς; Ότι είναι και τα δύο sportback? :p

5Θ είναι, τώρα το πρόσεξα, οι πίσω πορτες είναι με κρυφό πόμολο, δεν υπάρχει λέμε !

Τωρα που το ξανακοιταζω μοιαζει λιγο και στο new opel astra :p .

Πολλοι τα κανουν κρυφα ( civic , leon ) γιατι φαινεται σαν 3πορτ συνδιαζοντας την ανεση ενος 5d. Ποσες φορες εχουν παει να μου κανουν ακρη το καθισμα του συνοδηγου... Εχει χερουλι λεμε !!!! :giveup:

Link to comment
Share on other sites

λειπει ο spresv να αναφερει και την αλφα που αν δεν απατωμαι το αρχισε με την 156...

Εδω στο πεζακι μου (καθαρο 5 πορτο σε αλλο χρωμα το χερουλι κιολας) ανοιγει η πορτα του συνοδηγου.

ΣΑν δικαιολογια εχουν "ή συνηθισα απο τον ταδε (που εχει το δεινα 3πορτο αμαξι) ή σπανιζει μεν..αλλα εχει ακουστει.."εχω συνηθισει τα peugeot/206 3-πορτα".

Link to comment
Share on other sites

Κάτι διαφορετικό τώρα που θα σας θυμίσει τα παλιά.

dsc00049g.jpg

Δείτε την ανακατασκευή του απο ελληνικά χέρια βήμα-βήμα http://to4x4.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=26&t=1599

Πολύ δουλειά, απίστευτη προσοχή στην λεπτομέρεια και φοβερό τελικό αποτέλεσμα, μετά από ενάμιση χρόνο σκληρής προσπάθειας.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Κάτι διαφορετικό τώρα που θα σας θυμίσει τα παλιά.

dsc00049g.jpg

Δείτε την ανακατασκευή του απο ελληνικά χέρια βήμα-βήμα http://to4x4.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=26&t=1599

Πολύ δουλειά, απίστευτη προσοχή στην λεπτομέρεια και φοβερό τελικό αποτέλεσμα, μετά από ενάμιση χρόνο σκληρής προσπάθειας.

Ωραία φάση αλλά για την ανακατασκευή χαλάσανε όσο δύο καινούργια τζίπ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.