Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Για να με σταματήσουν πρέπει πρώτα να με πιάσουν :p

3 μπλόκα στην Βουλιαγμένης as we speak αλλα δεν εχω τιποτα να φοβάμαι, ειμαι νομιμότατος. Εκτός και αν έχουν μαζί κανενα κινητό συνεργείο καυσαερίων :p

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι με το ρχ πως ειχαμε μπει στην βουλιαγμενης και φαγαμε κυνηγητο απο στρουμφ..χαχαχα..:hehe:

ποσο μαλλον με το δικο σου που ειναι τελειως αλητρα..

επισης ειναι μερικα ατομα που τραβανε στρουμφ για πλακα διχως να κανουν το παραμικρο..

απλα οδηγουν λιγο "εντονα"

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους αλλάζουν τα xsara και παίρνουν i30 2.0 147 άλογα.

Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου :hehe:

i19yth.jpg

005.jpg

Φυσικά ο καιρός δεν είναι κατάλληλος για τέτοιες αλλαγές, αλλά χαίρομαι που παίρνουν hyundai-skoda με τάσια και όχι πάλι citroen κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο όπως ξέρεις, αυτό θα πήγαινε τη χώρα αρκετά μπροστά, αλλά εδώ κυριαρχούν οι μιζαδόροι.

Τα νέα λεωφορεία της αστυνομίας απ'ότι διάβασα είναι Τούρκικα, γιατί αυτά που έδινε η ΕΛΒΟ ερχόταν αρκετά σκαλιά πιο ακριβά.

Επίσης, καλό θα ήταν να εξάγουμε φετούλα, λαδάκι, ρακί, τσίπουρο, κρασί και χίλια μύρια άλλα. Αν όχι να παράγουμε για εξαγωγή, ας είναι για κατανάλωση. Αλλά ούτε αυτό δεν έχουμε..

Link to comment
Share on other sites

jp γιατι νόμιζα οτι είχες ενα clio που αγαπάς? :D

πάει? sold?

καλοτάξιδο,καλορίζικο και από εμένα

πιστεύω είναι ένα από τα καλύτερα στα λεφτά του και πολύ καλή κίνηση γενικότερα της hyundai με ποιότητα μέσα , ευρωπαϊκό σχεδιασμό κλπ

:)

:hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

διλιτρο παντως με 147 αλογατακια μονο?..ψιλοταφος μοτερ..ισως το σωζει το βαρος..

αναμφισβητητα ομως σαφως ανωτερη επιλογη απο τα ξαρα..δεν το συζητω

τωρα θα σκανε και τα στρουμφ αλλα γαμπροι με τα καινουργια i30 ..ερε γελια που θα πεσουν παλι...

Link to comment
Share on other sites

διλιτρο παντως με 147 αλογατακια μονο?..ψιλοταφος μοτερ..ισως το σωζει το βαρος..

αναμφισβητητα ομως σαφως ανωτερη επιλογη απο τα ξαρα..δεν το συζητω

τωρα θα σκανε και τα στρουμφ αλλα γαμπροι με τα καινουργια i30 ..ερε γελια που θα πεσουν παλι...

ατμοσφαιρικά 2λιτρα τοσο βγάζουν..

Link to comment
Share on other sites

ατμοσφαιρικά 2λιτρα τοσο βγάζουν..

τι πες μαν τωρα..100 αλογα ανα λιτρο τα χουν για πλακα πλεον και ατμασφαιρα..κατε με βαση κυβισμου κατω απο 160 αλογατακια δεν θα πρεπε να πεφτει..

Link to comment
Share on other sites

κανείς δεν στο λέει, αστυνομικά είναι έτσι και αλλιώς.

και 100 άλογα / λίτρο απο ατμόσφαιρα, εκτός απο το type-r / s-2000 δεν ξέρω και πολλά άλλα να βγάζουν.

H ΒΜw που έχει και μαμώ τα μοτόρια βγάζει 170.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Και ποιος με διαβεβαιώνει εμένα ότι τα μισά χιουνται δεν είναι "τζαγμένα" και τα λενε i30 για τα μάτια του κόσμου;

Υποθέτω ότι το "διαβεβαιώνει" το έβαλες εκ παραδρομής, διαφορετικά θα με ενδιέφερε να μάθω γιατί χρήζεις διαβεβαίωσης :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τι πες μαν τωρα..100 αλογα ανα λιτρο τα χουν για πλακα πλεον και ατμασφαιρα..κατε με βαση κυβισμου κατω απο 160 αλογατακια δεν θα πρεπε να πεφτει..
κανείς δεν στο λέει, αστυνομικά είναι έτσι και αλλιώς.

και 100 άλογα / λίτρο απο ατμόσφαιρα, εκτός απο το type-r / s-2000 δεν ξέρω και πολλά άλλα να βγάζουν.

H ΒΜw που έχει και μαμώ τα μοτόρια βγάζει 170.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.