Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

εχμ τι να κάνουμε, η κούρσα έχει περισσότερα συν //κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσω στο βουνό πάντως-όχι σύντομα

Οοοοχιιι...θα το συζητησουμε αυτο που λες Χρηστο....γιατι η κουρσα εχει περισσοτερα συν;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

λιγότερο βάρος,εύκολη συντήρηση,καθαρίζει τις ανηφόρες πιο εύκολα-ακόμα και με το 25αρι πίσω,λιγότερος εξοπλισμός-όχι να ανεβαίνεις ντυμένος σαν τον Ιβανοη,λίγες η καθόλου βλάβες,μικροζημιές σε περίπτωση πτώσης

και ακόμα δεν έχω πιει καφέ :woot:

Link to comment
Share on other sites

λιγότερο βάρος,εύκολη συντήρηση,καθαρίζει τις ανηφόρες πιο εύκολα-ακόμα και με το 25αρι πίσω,λιγότερος εξοπλισμός-όχι να ανεβαίνεις ντυμένος σαν τον Ιβανοη,λίγες η καθόλου βλάβες,μικροζημιές σε περίπτωση πτώσης

και ακόμα δεν έχω πιει καφέ :woot:

Απο αυτα ολα που αναφερεις, μονο στις βλαβες μπορω να συμφωνησω. . που και αυτο λογικο μιας και ενα mtb καταπονειται πολυ περισσοτερο.

Τα υπολοιπα ειναι μερος του mtb ρε συ. Ειναι η μαγεια του βουνου εναντι στην ασφαλτο.

Link to comment
Share on other sites

λιγότερο βάρος,εύκολη συντήρηση,καθαρίζει τις ανηφόρες πιο εύκολα-ακόμα και με το 25αρι πίσω,λιγότερος εξοπλισμός-όχι να ανεβαίνεις ντυμένος σαν τον Ιβανοη,λίγες η καθόλου βλάβες,μικροζημιές σε περίπτωση πτώσης

και ακόμα δεν έχω πιει καφέ :woot:

Βάρος - Υπάρχει και στο μτβ το carbon , επίσης δεν είναι λόγος για να διαλέξεις μεταξύ των 2

Συντήρηση - Σε χάνω λίγο πέραν της ανάρτησης είναι το ίδιο

Ανηφόρες - Δέν ξέρω

Και το αποκορύφωμα ο Ιβανόης - Αυτά πραγματικά που τα βλέπετε? Βουνό και χώμα δεν είναι μόνο το dh

Γενικά ο καθένας έχει άλλες προτιμήσεις και είναι σεβαστό , έγω πχ θέλω να τρώω χώμα στη μάπα και να χοροπηδάω βρε αδερφέ, κάποιος άλλος θέλει κάτι άλλο,

αλλά μην μου δίνεις σαν επιχειρήματα το βάρος και την συντήρηση. peace

Link to comment
Share on other sites

Σιγά τις βλάβες ρε παιδιά που μας βγάζει το ΜΤΒ.

Και αναλογικά για το κοπάνημα που τρώει καμία σχέση...

Τώρα ανηφόρες, ευκολία κλπ να δω την κούρσα μου να ανεβαίνει Πεντέλη και ας πεθάνω :p

Link to comment
Share on other sites

μας την πέσαν οι βουνίσιοι......Ιβανόης πως λέμε Ριχάρδος ο σιδερόφρακτος ένα πράμα :p

DH_GEAR.JPG

Δε στην έπεσε κανείς

pink+bicycle.JPG

:p

Βάρβαρος ξυλοδαρμός νεαρού ποδηλάτη από συμμορία Τσιγγάνων στο Σταθμό των Αχαρνών

αυτό τώρα πήγαινε και στο άλλο θρεαντ αλλά το βάζω εδώ..πολύ προσοχή όσοι περνάτε από εκεί :TD:

Να που χρειάζονται και στο δρόμο οι προστασίες:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.