Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

έτοιμος για παραγγελία είμαι,απλά ο ντιτζευ με έχει βάλει σε σκέψεις με τους Κινέζους και δεν ξέρω,είναι και διπλά λεφτά,ακόμα το ψάχνω

πολύ καλοί είναι και οι roval rapide Sl 35 aero (από UK όχι από εδώ αγορά,ζητάνε 200 επιπλέον και τους γείωσα)

Μάη-Ιούνιο κάπου εκεί θα αποφασίσω και θα τους χτυπήσω :D

60279_00_d.jpg

:inlove:

Για carbontech εχεις κοιταξει καθολου (αυτοι εδω Carbotech T38 Light Full Carbon Wheels | Merlin Cycles μου φαινονται καλη επιλογη) η δεν σε ενδιαφερουν καθολου.

[MENTION=23]DJD[/MENTION] κουκλι το colnago (ποιο grouset "φοραει"? campagnolo super record?)

In other news:

Tour de Taiwan: Σάρωσαν τα αδέρφια Μπούγλα στο 1ο ετάπ | ProCycling.gr

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο,καλά χλμ :D

γράψε κανένα τεχνικό,τι σειρά φοράει;μόνο τον δισκοβραχίονα ξεχωρίζω

DJD κουκλι το colnago (ποιο grouset "φοραει"? campagnolo super record?)

Ότι είχε το προηγούμενο planetx πάνω του έβαλα, Campagnolo Record είναι με centaur δισκοβραχίωνα και φρένα. SuperRecord έχει το ελαφρύ :p

Link to comment
Share on other sites

Για carbontech εχεις κοιταξει καθολου (αυτοι εδω Carbotech T38 Light Full Carbon Wheels | Merlin Cycles μου φαινονται καλη επιλογη) η δεν σε ενδιαφερουν καθολου.

όλα τα σετ κοιτάω,δεν εχω καταλήξει ακόμα

Ότι είχε το προηγούμενο planetx πάνω του έβαλα, Campagnolo Record είναι με centaur δισκοβραχίωνα και φρένα. SuperRecord έχει το ελαφρύ :p

το ζύγισες;κάπου μεταξύ 8 και 7,500,7700.πόσο έξω πέφτω; :p

καμιά βόλτα το έκανες;

Link to comment
Share on other sites

8.1 είναι με αυτούς τους τροχούς που ζυγίζουν ένα τόνο, 6.9 με τους άλλους. Μια μικρή βόλτα μόνο, κανά μισάωρο σε φλαταδούρα, ανταποκρίνεται πολύ καλά στις επιταχύνσεις πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα μια γρήγορη βόλτα πριν το γυμναστήριο, από ένα δρόμο που δεν πάω συχνά και μπήκα σε ένα μικρό δρομάκι που δεν είχα ξαναπάει..

και ξαφνικά βλέπω αυτό:

F5fWmnk.jpg

QhD0pVL.jpg

Πραγματικά πανέμορφο κτίριο και με την ομίχλη ήταν ακόμα πιο εντυπωσιακό.

Και τα απέραντα λιβάδια

EF2UKWi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.