Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

ρε σπυρο δεν γινεται να πιστευεις οτι διαβαζεις

ειναι δυνατον να ερχομασταν ποδηλαταδα ;

μα ουτε πλακα δε σηκωνεις ;;;:D

πρωι λεμε.10:00 πρεπει να μαστε κρυονερι.απογευμα δε μπορω

ποσοι θα μαστε ; 4 βλεπω εδω και 4 ειμαστε.

εγω μπορω να μαζεψω 2 ατομα + 1 εμενα

ειπα papajim και myralis φερνω.

Link to comment
Share on other sites

Βρείτε μου ποδήλατο κωλόπαιδα να έρθω και εγώ

Δεν ποδηλατώ με δεξιούς, αν έρθεις ένας από τους δυο μας θα καταλήξει στο γκρεμό.

Πλακίτσα κάνω, μην βαράτε :hug:

Δεν μου φταίει σε τίποτα το ξένο ποδήλατο να καταλήξει στον γκρεμό :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κολωπαιδαραδες ολοι σας. . Πφφφφ

Sent from my Samsung Galaxy Note using Tapatalk

:D ελα ρε Jase μην χαλιεσαι, το κανονιζουμε αλλη φορα.. αλλιως ψησου αν μπορεις για σαββατο πρωι, το απογευμα ειναι καλα μονο μετα τις 6+ που αντε να τους μαζεψεις...

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] θα ερθεις τι θα γινει? μεχρι αυριο οφειλουμε να γνωριζουμε τον τελικο αριθμο ατομων ωστε να βρουμε τροπο μεταφορας...

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] αν και κανεις τσιπραιικο χιουμορακι, ασε σε παρακαλω πολυ τους κομματικους διαχωρισμους, και ο Θεοδωρακης στη ΝΔ ειχε παει...και παλαιοτερα μιλαγε για πραξικοπημα...γεφυρωσε τις οποιες διαφορες σου με το κοινο σου ενδιαφερον, το ποδηλατο. Μετα, αν σε ψηνει, παμε να φαμε σε μια ταβερνα που την εχουν χρυσαυγαδες, θα φας καλα!! :D

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Ποδηλατάρχοντές μουυυυυ.

Θα πέσει επιχορήγηση τελικά, έχει κανείς να προτείνει κάποιο road bike στα 900€-1200€; Έχω δει Specialized Allez Compact και Bianchi Via Nirone σε αυτές τις τιμές, αλλά θέλω και την γνώμη σας. Κάποιος μου είχε προτείνει κάποια αν θυμάμαι καλά, λίγο καιρό πριν, θα τα δω κι αυτά.

Να ενημερώσω πως επειδή ουσιαστικά δεν θα το πάρω εγώ, μάλλον θα αγορασθεί από μαγαζί στον Πειραιά που είναι γνωστός του χορηγού, αλλά έχει μόνο Specialized.

Thoughts anyone?

EDIT: Λόγω χορηγού ξανά, θα πάμε σε καινούριο για δόσεις κλπ.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχααχχαα θεος Αλεξ!!

αντι να θαυμαζεις τις εξυπναδες, δεν μας λες αν εχουμε καποιο ποδηλατο καβατζα?

[MENTION=6455]Arkan[/MENTION], αν ο χορηγος μπορει να προμηθευτει μονο specialized νομιζω οτι η απαντηση ειναι ενα specialized max budget.. για να ανοιξεις τις επιλογες σου, χρειαζεται να πεισεις τον χορηγο να αγορασει ελευθερα..

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1243]fotme[/MENTION] Είμαστε σε μια κατάσταση 80%/20% υπέρ του γνωστού του(specialized + χαμηλότερη τιμή).

Επειδή ακούω πολύ καλά λόγια για τα εν λόγω ποδήλατα, αν δεν αλλάξει κάτι, δεν νομίζω πως θα κάνω πατάτα αν δεν πάρω κάποιο Scott, Bianchi κλπ.

Αυτό είναι το κυρίως μέλημά μου να σου πω την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.