Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Αν δεν κάνεις χρήση Gomar δεν παίζει να έχει ξεχειλώσει σε 9 μήνες.

Να "στραβοκαβάλησε" και να έσπασε link? Δεν νομίζω. Θα πρέπει να ήταν τελείως μάπα η αλυσίδα.

Link to comment
Share on other sites

οταν θα ξεμεινω απο ξυλα στο τζακι

θα βαλω το ποδηλατο.lol ξυλινο ποδηλατο...

btw σας ευχαριστω ολους για τις πολυτιμες μερες που ασχοληθηκατε μαζι μ :D

για ολα φταιει ο Fotme που δεν φιλοτιμηθηκε να με μετρησει απο κοντα..

οποτε ειπαμε καλυτερη επιλογη 50αρη με 170κραν και 90 η 100στεμ

αν τυχων το παρω και δε μπορω να κανω Αθηνα - Αχλαδι 3 ωρες θα παω μεχρι δουβλινο να τακτοποιησω καποιον :p

για ολα φταιει το γκαζον δεν το συζητω..αν θες να σε μετρησω πες μου να φερω και το βυθομετρο μαζι μου!!

Μλκα στο λεω, οταν το παρεις με το καλο, μην μας αρχισεις εδω αυτο εκει εκεινο και εσεις φταιτε που η σελα δεν μου μπαινει οπως θελω! :nono:

Link to comment
Share on other sites

^^ θα βάλει πολύ chamois cream και θα γλιστρήσει, μην μασάς.

Audi e-bike W?rthersee και τρία ειδικά Q3 στο φετινό W?rthersee Tour - AutoBlog.gr

road και φίφες. Ο άλλος πάει τάπα με το bmx

http://www.liveleak.com/view?i=d61_1335630738

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

τα ξερετε ολα βλεπω απο βυθομετρα και κρεμες..γνωστες του θεματος :D

περα απο την πλακα..εχω ψηθει ΑΣΧΗΜΑ για κουρσα.περισσοτερο απο μηχανη dslr..

αλλα οταν ακουω αποψεις παρε καλυτερα τετοιο μηκος σελας , τοσο υψος κρανκ τοσο λαιμου..

τοσο κανω πισω στην αγορα.

Οσο το θεμα της αλυσιδας 9 μηνες ειναι αρκετοι για να θελει αλλαγη.Εξαρταται αν την συντηρουσες με λαδακι (οχι οπως ο l2phile που το ποδηλατο του , το εψαχνε μεσω λαμιας και νομιζε οτι ηθελαν αλλαγη ολα.2-3 σταγονιτσες shimano oil και ησυχασε :) ) και απο την χρηση που της κανεις.

Αν βαζεις πολλα watt στο πεταλι σε συνδιασμο ελλειψη συντηρησης ειναι αρκετα για να σπασει.

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION]

ασχολιαστο το βιντεακι απλα.Τραγικο να βλεπω τετοια βιντεος

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

καλα ο Ιταλος με τις ζαντες κανει αλλα πραγματα...ανετα την επαιρνα εγω την εταιρια του μετα την συνταξιοδοτηση του, δλδη αν πουλαγα και καλα, θα ειμουνα μια χαρα με το να κανω αυτη τη δουλεια.

εδιτ>το audi ποδηλατο ειναι αλλου κανονικα!! λετε να πανε για παραγωγη ή ειναι το δωρακι μαζι με το r8? για ποιο λογο αραγε οι αυτοβιομηχανιες φτιαχνουν ποδηλατα? για να δειχνουν το step forward στους ποδηλαταδες η καθαρα και μονο επιδειξη ικανοτητων/τεχνογνωσιας στα τροχοφορα?

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Για τρελούς ποδηλάτες κοιτάξτε [ame=http://www.youtube.com/watch?v=6nQs7u3fDXc&list=PL9F219EC0A0D2E4D2&index=2&feature=plpp_video]αυτό[/ame] και [ame=http://www.youtube.com/watch?v=YSukZ-bogw4]αυτό[/ame], στο δευτερο προσέξτε από που πιάνεται στο 5:50

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παρατήρησα πώς το πίσω λάστιχο του mtb εχει αρχίσει να διαλύεται και ψάχνομαι για καινούργιο.Τί προτείνετε?το ποδήλτατο(ideal axion) το έχω για πασπαρτού, οπότε θα πάει και σε δρομο, όμως και αρκετούς χωματόδρομους-μονοπάτια.

Λέω να παρω και αυτα τα λαστιχα για να τα βάζω όταν πηγαίνω σε δρομο. αξίζει?

Επίσης μπορώ να αλλάξω μόνο το πίσω λάστιχο?

Link to comment
Share on other sites

..

αλλα οταν ακουω αποψεις παρε καλυτερα τετοιο μηκος σελας , τοσο υψος κρανκ τοσο λαιμου..

τοσο κανω πισω στην αγορα.

ολα αυτα τα στοιχεια σου χρειαστηκαν μεχρι να αποφασισεις τι νουμερο θα παρεις, πλεον εχοντας συλλεξει τα στοιχεια σου ξερεις οτι χρειαζεσαι το 50 με ενα πιο μακρυ λαιμο ή setback παλουκοσελο. Επιβεβαιωσε αυτη την αποψη με την canyon και συννενοησου ωστε να σου ερθει με τον 100αρι λαιμο απο την αρχη χωρις χρεωση.

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνατε χαρακο ποδηλατες! η κοπελα μου ειπε οτι απο βαση σε βαση ειναι 11 εκατοστα οταν της ειπα να μετρησει τον λαιμο.

εγω εστειλα μαιλ στην κανυον παντως...

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνατε χαρακο ποδηλατες! η κοπελα μου ειπε οτι απο βαση σε βαση ειναι 11 εκατοστα οταν της ειπα να μετρησει τον λαιμο.

εγω εστειλα μαιλ στην κανυον παντως...

ποια ειναι η βαση βαση, ορισε σε παρακαλω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.