Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Επειδή βλέπω μεγάλο κόλλημα με τα ολόσωμα , για όσους δεν γνωρίζουν υπάρχει ένα θέμα με το κατούρημα που εξαρτάτε άμεσα από τον σωματότυπο του καθενός.

Νταξ σηκώνεις ένα πόντο το μπατζάκι και κατουράς. Άλλοι όμως θα χρειαστεί να το κατεβάσουν βγάζοντας την μπλούζα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1243]fotme[/MENTION]

http://www.thelab.gr/1063245622-post5327.html

Αν έχεις δώσε. ΤΕ ΡΑ ΣΤΙ Α διαφορά για μόλις 30 ευρώ.

@Wrong_method : Ρε συ δεν έχει νόημα αυτό που λες (για την ταλαιπώρια :p ) Δηλαδή τον χειμώνα που δεν ταλαιπωριούνται επειδή δεν ιδρώνουμε τόσο και δεν κάνουμε και τόσο συχνά, να πάρουμε καλά και το καλοκαίρι που θέλουμε ακόμη καλύτερα ρούχα, λόγω των ανεβασμένων απαιτήσεων, να πάρουμε χειρότερα, για να μην τα χαλάσουμε; Από τσέπη δεν συμφέρει, ξέρω, αλλά από άνεση....

μόνο για το θέμα τιμής το είπα,αν είδες αναφέρω την προτίμησή μου στα ρούχα παρακάτω :)

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] Δεν έχετε και σεισμούς εσείς εκεί :hehe:

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] Θύμισέ μου ποιο specialized έχεις;

http://www.specialized.com/us/en/bc/SBCProduct.jsp?spid=62242&scid=1099&scname=2012+Early+Launch

p.s: σήμερα δοκίμασα ένα νέο σετ spd τα Shimano XT M785 Trail τα οποία μου άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις

καθώς το πόδι μου δεν μούδιασε στη μεγάλη διαδρομή όπως με τα προηγούμενα αλλά είχα ένα θεματάκι με τις κράμπες που συνήθως δεν παθαίνω

Έγινε επεξεργασία από wrong method
typo
Link to comment
Share on other sites

Με 'γειές. Καλά και γρήγορα πλέον : ) χιλιόμετρα

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] : Πριν τι πετάλια είχες;

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] ?!?!

i8mHk.jpg

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

πάντως στο θέμα chick meter....η αγριάδα του mountain ελκύει περισσότερο από τις καμπύλες της κούρσας. really :hehe:

πάντως το οτι πεθύμησα κούρσα δε το αμφισβητώ.....καλά να είμαστε να υπάρχουν φράγκα στην άκρη, και θα στηθεί νέο κουρσί. ελπίζω soon :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω μεγάλο κόλλημα με τα ολόσωμα , για όσους δεν γνωρίζουν υπάρχει ένα θέμα με το κατούρημα που εξαρτάτε άμεσα από τον σωματότυπο του καθενός.

Νταξ σηκώνεις ένα πόντο το μπατζάκι και κατουράς. Άλλοι όμως θα χρειαστεί να το κατεβάσουν βγάζοντας την μπλούζα.

δεν εχεις και αδικο..λες να παω σε καλοκαιρινο χωρις τιραντες?..χμμ, η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ το θελω διοτι πιστευω οτι οι τιραντες βοηθουν και στην καλυτερη στηριξη του κορμου, μπορει ομως να ειναι και η ιδεα μου..τι λετε? [MENTION=8837]l2phile[/MENTION] αυτη τη περιοδο θελω να ειμαι συγκρατημενος οποτε extra 30aρια δεν τα δινω ευκολα, εχει τοσο μεγαλη διαφορα? ειναι γτπ δηλαδη το aeron race πχ?

καλημερα

εδιτ> για sexyness ποδηλατου for me, κουρσα full on σκελετος με urban στοιχεια, ισιο τιμονι μακρυ λαιμο και τα μυαλα στα καγκελα!

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω μεγάλο κόλλημα με τα ολόσωμα , για όσους δεν γνωρίζουν υπάρχει ένα θέμα με το κατούρημα που εξαρτάτε άμεσα από τον σωματότυπο του καθενός.

Νταξ σηκώνεις ένα πόντο το μπατζάκι και κατουράς. Άλλοι όμως θα χρειαστεί να το κατεβάσουν βγάζοντας την μπλούζα.

LOL!

Δεν έχουν ανοίγματα στο επίμαχο σημείο τα ολόσωμα;

Link to comment
Share on other sites

2-3 σελίδες που εμφανίστηκαν πρώτες στην αναζήτηση. (για bib shorts vs regular)

Cycling Shorts: Choosing Regular vs Bib Shorts for Biking

What are the benefits of bib-shorts vs. just regular cycling shorts? - Yahoo! Answers

Bike shorts - which are better? Bibs vs regular bike shorts.

Εγώ μόνο bib είχα, οπότε δεν είμαι και ο πιο αντικειμενικός κριτής.

Πάντως το θέμα είναι να ξεφύγεις από φόρμες. Δοκιμάζοντας κολλάν με μαξιλαράκι θα δεις ΜΕ ΓΑ ΛΗ διαφορά. Τώρα όσο ανεβαίνεις σε τιμή τόσο καλύτερα. Και το Pace και το Aeron θα είναι μία χαρά.

btw, θα κλάψω... 20% έκπτωση... Boardman Team Carbon 1067 γιούρια.

http://www.wiggle.co.uk/boardman/

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.