Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

ειναι κ αυτο μιας μορφης αντιμετωπισης

ειμαι τοσο ξενερωμενος που δε ξερω τι ακριβως θα γινει , ειχαμε οικογενειακη μαζωξη , γιορτη και τωρα ολα εχουν παρει τον αναποδο.

ασε εχω νευρα πολλα

Link to comment
Share on other sites

εντάξει, και οι αναποδιές είναι μέρος της ζωής

μην κλαις πάνω από χυμένο γάλα λέγανε οι παλιότεροι

προλαβαίνεις να πας με άλλο μέσο φαντάζομαι, έχεις 2 μέρες ακόμα για τα Χριστούγεννα :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] and [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] αλλαζουν τα δεδομενα , θα πρεπει να μιλησουμε τηλεφωνικως

θα παμε αλλα θα πρεπει να βρουμε λυση

προς στιγμην βρεθηκε λυση με αλλα μεσα

χαιρετω σας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και Χρόνια πολλά από το χιονισμένο και πολύ κρύο Πήλιο. :)

Έφυγα κατά τις 6 από το σπίτι με 6-7 C και σταμάτησα κάπου στη μέση της διαδρομής

που συνήθως κάνω, γιατί το κρύο ήταν απίστευτο.

Σταμάτησε το heart monitor του garmin (γι'αυτό και οι παλαβές ενδείξεις)

πάγωσε το ipod και έβγαζε ένδειξη χαμηλής μπαταρίας ενώ ήταν σχεδόν full φορτισμένο :hehe:

Αφού είδα 0 βαθμούς αποφάσισα να γυρίσω και να μην συνεχίσω για παραπάνω

μια και ήδη είχαν παγώσει χέρια και πέλματα.

Κατά τα άλλα, γαμάτη η βόλτα 3 σχεδόν ώρες το ευχαριστήθηκα πραγματικά

πολύς λαός ανεβαίνει τώρα που γράφω για σκι,τα Χάνια είναι ολόλευκα και το χιόνι έχει κατεβεί αρκετά χαμηλά.

by at Garmin Connect - Details

καλές βόλτες σε όλους και καλά να περάσετε τις γιορτινές αυτές μέρες :)

[MENTION=4508]Dem[/MENTION]

λοιπόν δοκίμασα τα spd μέσα στην πόλη (15 km) και στο βουνό

δυνατό πάτημα και σταθερά σαν βράχος. το πόδι σου δεν θα ξεκολλά από πάνω και παντόφλες να φοράς

στα συνιστώ ανεπιφύλακτα.το μονό πρόβλημα που βρήκα είναι ότι η flat επιφάνεια δεν γυρίζει πάντα προς τα πάνω στο ελεύθερο.2-3 φορές στις 10 γυρνά με την σχάρα,δεν ξέρω πόσο αυτό είναι πρόβλημα,εμένα δεν με πολυχάλασε

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

@Dem

λοιπόν δοκίμασα τα spd μέσα στην πόλη (15 km) και στο βουνό

δυνατό πάτημα και σταθερά σαν βράχος. το πόδι σου δεν θα ξεκολλά από πάνω και παντόφλες να φοράς

στα συνιστώ ανεπιφύλακτα.το μονό πρόβλημα που βρήκα είναι ότι η flat επιφάνεια δεν γυρίζει πάντα προς τα πάνω στο ελεύθερο.2-3 φορές στις 10 γυρνά με την σχάρα,δεν ξέρω πόσο αυτό είναι πρόβλημα,εμένα δεν με πολυχάλασε

μια καλή λύση είναι τα Crankbrothers Mallet 1 ++ mallet1 pedals :: crankbrothers.com ++ τα οποία μπορείς να κάνεις πετάλι και με κούμπωμα αλλά και με κανονικά παπούτσια. Εγώ τα προτίμησα από θέμα ασφάλειας στο να κινούμαι όλη μέρα με κούρσα στην πόλη και να μην έχω το άγχος μήπως δεν κουμπώσω στο ξεκίνημα σε φανάρι, πχ κηφισίας και έχω από πίσω μου 100 αυτοκίνητα ....

Link to comment
Share on other sites

θα βαλω τα κλαματα...

απο τη συγκινηση

img15491.jpg

img15492.jpg

img1556k.jpg

Συσκευασια....επιτελους . Οι του HK δεν βαζουν..:p

Εχει και χαρτουρα...και ντιζες ,καλωδια...καλολαδωμενα...-νομιζα δεν θα ειχε και θα ετρεχα αρων αρων να προλαβω πριν κλεισουν.

Eπιτελους μπορω να φρεναρω.:D

Αχτι το ειχα..

Λογικα βολτα απο νεα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

θα βαλω τα κλαματα...

και εγώ.

εχω ενα καινουριο παιχνίδι μεσα στο σπιτι μου.

Αυτο.

http://brothertoncycles.com/catalog/images/9322-46_CAM_Comp-29_Gloss-Wht-Blk.jpg

http://www.specialized.com/us/en/bc/SBCProduct.jsp?spid=62248&scid=1100&scname=Mountain

και πρέπει να το δωσω πισω αυριο

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Ειναι test bike

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσεις αγάπη!!

Τα μονοπάτια τα έχω έτοιμα στο μυαλό μου ήδη μην μασάς!!

πολλα μονοπατια τελικα :p

παω να γινω ανθρωπος (να κουρεφτω) και μετα θα ανεβασω καμμα φωτογραφια

Link to comment
Share on other sites

πολλα μονοπατια τελικα :p

παω να γινω ανθρωπος (να κουρεφτω) και μετα θα ανεβασω καμμα φωτογραφια

worthlesso.gif

άντε βάλε τπτ,να δούμε ρε Ιασονααααα (gmt έπηξα,είμαι στη δουλειά όλη μέρα σήμερα :( )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.