Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

το 'λιωσες το κυβάκι ρειιιιιιιιιι

ευτυχώς οι Γερμανοί (που είναι φίλοι μας) τα φτιάχνουν γερά

ποδήλατα και αυτοκίνητα,τπτ άλλο άμα τους πεις δεν ξέρουν, ντιπ κοτρόνια για κεφάλι :p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι της άποψης οτι το ελατήριο δύσκολο να σου δημιουργούσε πρόβλημα

Δε ξερω φιλε μου τι να πω;

Θα φανει και στην πορεια βεβαια αλλα μετα την πρωτη βολτα ολα καλα οπως ξαναειπα.

Link to comment
Share on other sites

Επεστρεψα ζωντανος...:p

Λοιπον, πριν φυγω απο το σπιτι εκανα τις απαραιτητες δοκιμες. Μου βγηκε η πιστη στο να τα κουμπωσω αλλα στην πορεια ολο και καλυτερευαν τα πραγματα. Στο ξεκουμπωμα ημουν καλα.

Ξεκινησα και πηγα ασφαλτο βολτα γιατι για χωμα φοβομουν.

Μετα απο κανα μισαωρο μουδιασαν τα δαχτυλα μου, ισως γιατι τα ειχα σφιξει αρκετα τα παπουτσια, τα χαλαρωσα και μετα ενιωθα καλυτερα.

Στην ευθεια δεν ειδα τρελη διαφορα, εκτος αν τραβουσα κιολας.

Στην ανηφορα διαφορα ειδα μονο οταν τραβουσα κιολας, κατι το οποιο δεν το εχω συνηθισει και με κουραζε γρηγορα. Αυτο που θα τραβαω κιολας, συνηθιζεται και ειναι καλυτερα μετα απο καποιες φορες??

Στο ορθοπεταλο πολυ μεγαλη διαφορα πραγματικα.

Επισης στις κατηφορικες στροφες, αυτο που το ποδι δεν κουνιεται απο το πεταλ, με εκανε να νιωθω περιεργα λιγο.

Δε ξερω εαν τελικα αξιζει να δωσω 120 ευρω για να παρω spd και παπουτσια. Κολλαω και στο οτι θα αφησω και στην ακρη τα πεταλ μου που ειμαι ερωτευμενος μαζι τους και δε ξερω...

Βεβαια με μια βολτα δε μπορω να βγαλω ασφαλες συμπερασμα αλλα δεν εχω αλλη ευκαιρια για δοκιμη ετσι κι αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

3152H0U.jpg

Την επομενη φορα στειλε pm να κερασω καφε....Πολυ καλη βολτα,την εχω σκεφτει και εγω αντιστοιχα για Βολο...

Να σε πω πας τάπα ή μου φαίνεται ?:D

Εισαι μαχιμος οντως....:D Για κανενα brevet το σκέφτεσαι ?

Link to comment
Share on other sites

τάπα στο πήγαινε,στον γυρισμό ψιλοεκοψα,εχω γίνει κόκκινος εντωμεταξύ :p

λέγαμε για τον γύρο Κορινθιακού και ήμασταν 3-4 αλλά βγήκαν υποχρεώσεις για όλους μας και δεν θα πάμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.