Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

bikesafe Gedeckter Velounterstand Velost

Bikesafe.jpg

ντιτζευ κοιτά τι ομορφούλικο είναι βρε :p και άμα το βαρεθείς, θα αποθηκεύεις ξύλα για το χειμώνα :hehe:

και μαιντ ιν τζερμανυ όχι τπτ γυφτιές Ιταλικές,βαρύ πράμα,build to last :p

/καλημέρθρα

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινό trail riding είχε σήμερα το πρόγραμμα. Δε το περίμενα τόσο εντυπωσιακό το βουνό νύχτα και οι ταχύτητες κατάβασης αντίστοιχες με αυτές της ημέρας.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα :happy2:

Link to comment
Share on other sites

1800 Lumen CREE XML T6 LED Bike Bicycle Light Headlight Headlamp Battery Charger | eBay

Lumen δεν ξέρω όμως γιατί είναι δανεικό , δε το αγόρασα εγώ. Πάντως είναι δυνατό, φούλ σκοτάδι μέσα στο δάσος και κατεβαίνεις εύκολα

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά [MENTION=24707]kostas_gs[/MENTION]... πως έγινε; Κωστάκη με τι φώτα πήγες;

Δουλευα σε μια οικοδομη εδω και 10 μερες χωρις γαντια. Ειχαν "ανοιξει" λιγο τα χερια μου απο τον ασβεστη αλλα οκ. Και παω χθες ο ******* και βαζω γαντια για καλυτερα υποτιθεται. Ε, μπηκε νερο, ασβεστης και τσιμεντο στα γαντια οπως φτιαχναμε λασπη και εμεινε μεσα,. Μετα με τις κινησεις που εκανα με το φτυαρι, τριβοταν ο ασβεστης στα χερια και αυτο ηταν. Βγαζω γαντια μετα απο ωρα και βλεπω πετσες και πληγες. Αστα. Δε μπορω να πιασω τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.