Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

παραπάνω πάντως -για σήμερα τουλάχιστον -δεν πήγαινα

κρατούσα χαμηλά (όσο δυνατόν) τους σφυγμούς με ψηλό cadence,αλλά προς το τέλος τα πόδια μου δεν άντεχαν άλλο

πάμε για άλλα τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Από το κινητό... Έχω ανεβάσει αρκετές ώς τώρα απλά από την Παρασκευή δε με αφήνει πλέον

Έχω περίπου καμιά 25αριά διαδρομές upload μέχρι τώρα...

wtf

Δε ξερω bro...εγω εχω ανεβασει απο τον υπολογιστη 2-3...οχι παραπανω...δε ξερω αν υπαρχει οριο upload απο το runtastic....δοκιμασες και απο υπολογιστη??

Για γαντάκια τι προτείνετε?

Ιωάννινα έχει αρκετή υγρασία/βροχή/αέρα συνήθως...

Castelli Diluvio Gloves | Chain Reaction Cycles Αυτά με καλύπτουν? Κάποιο άλλο που έχετε δοκιμάσει ?

Μη σνομπάρετε μερικά απ' το ebay, εγώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.

New 2013 Cycling Bike Bicycle Silicone Half Finger Gloves Mm | eBay

Motorcycle Cycling Motocross Bike Bicycle Racing Sports Full Finger Nylon Gloves | eBay

really ρε συ??? Ψαχνω χειμερινα γαντια και δεν εχω...κρατανε κρυο αυτα στο link που δινεις????

Σημερα: φανηκε πριν ξεκινησει η βολτα οτι θα μαμηθει ο διας:

- πριν φυγω απο το σπιτι, κολλαει το κινητο και δε μπορουσα να γραψω την διαδρομη...αντε να το ξεκολλησω...τα καταφερα τελικα..

-στο δρομο κατεβαζω απο τριτο δισκο σε δευτερο και κατι γινεται με την αλυσιδα και μαμηθηκε και κολλησε...λιγη δυναμη ακομα και την εσπαγα..

-ακομα μια σφιγγα στο στομα μου...προλαβα ενστικτωδως και εφτυσα πριν με τσιμπησει και αυτη

-φτανω σπιτι και ανεβαζω το ποδηλατο στα χερια...διπλωνομαι στο σκαλοπατι, η βιδα απο το πεταλ μου σκιζει το ποδι..

:rant:

runtastic

κατα τα αλλα πολυ ωραια αναβαση και στην επιστριφη βρηκα και ενα κολλητο και γυρισαμε μαζι..

post-24707-1416077722,7424_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

really ρε συ??? Ψαχνω χειμερινα γαντια και δεν εχω...κρατανε κρυο αυτα στο link που δινεις????

Κοίτα εμένα δεν κρύωναν τα χέρια μου, αλλά δεν τα δοκίμασα και με χιόνια έτσι?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σόρρυ που το επαναφερω αλλά πρέπει να αλλάξω πετάλια στο trekking και δεν έχω βρει άκρη ακόμα. έχετε να προτείνετε κάτι αξιόπιστο; το ποδήλατο είναι το ktm life track και κάτι wellgo με πλαστικό ψαροκόκκαλο που είχε, παρουσίασαν κάτι προβληματάκια μέχρι που σήμερα το ένα έσπασε εσωτερικά και είναι ενοχλητικό. θα ήθελα οπωσδήποτε κάτι καλύτερο. platform μπορώ να βάλω;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες,που είναι το thread με τα ιντερνετικα ποδηλατομαγαζα?Δεν το βρισκω πουθενα.

Kοιτα και απο δω

Τωρα που εψαχνα κι εγω επεσα πανω του και δεν ειναι στο ποστ του ντιντικου

mhw-bike.com

Σε μια ερωτηση που εκανα για ποδηλατο ξηγηθηκαν δωρεαν μεταφορικα.

Link to comment
Share on other sites

o bro αγορασε ενα ΚΤΜ.

ειπα να τον ελεγα Κολλητος Του Μαστορα και αλλα τετοια

αλλα μετα θυμηθηκα οτι ηταν ποδηλατο οπωτε αχρηστο θα του ηταν.:hehe:

ρε παιδιά όχι ότι έχω ktm, αλλά δε νομίζω ότι έχουν τόσο κακή φήμη όσο λέτε. anyway. λέω να βάλω αυτά στο trekking: Kojak - Schwalbe Professional Bike Tires. αυτά που έχει μαμά είναι 37-622 ενώ τα kojak βγαίνουν σε 35-622. κάνουν; και αν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε σε εντελώς επίπεδο, παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.