Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

παιδια μια ερωτηση, εχω προβλημα με το ποδηλατο, συνεχεια σκανε τα λαστιχα απο τριβολια.

Ξερει κανεις απο που μπορω να ψωνισω απο το νετ καποια ειδικη επενδυση, αν υπαρχει, μεσα απο το λαστιχο για προστασια?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση, εχω προβλημα με το ποδηλατο, συνεχεια σκανε τα λαστιχα απο τριβολια.

Ξερει κανεις απο που μπορω να ψωνισω απο το νετ καποια ειδικη επενδυση, αν υπαρχει, μεσα απο το λαστιχο για προστασια?

Stans No Tubes Standard Tubeless Kit | Chain Reaction Cycles

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερα μετα απο 45 μερες το cree led. Λιγο εδω σπιτι στα σκοταδια που το δοκιμασα, πρεπει να σκοτωνει!

Στο ποδηλατο θα δειξει...

Παντως ειναι μικρο και ομορφο σαν φως και διακριτικο στο τιμονι.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν τα Fizik R3 45 νούμερο αλλά νομίζω ότι είναι λίγο μεγάλα τελικά, έχω περίπου 18-20 χιλιοστά κενό χώρο μπροστά και πρέπει να σφίξω σχεδόν τέρμα το παπούτσι. Θα το στείλω πίσω και θα πάω σε 44 R1 μάλλον.

Τα Keo Blade 12nm λίγο που δοκίμασα δεν διαφέρουν ιδιαίτερα στο πόση δύναμη απαιτείται σε σχέση με τα ΧΤ στο χαλαρό.

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] χερ Κώστας το τεστ πήγε πάρα πολύ καλά-λίγη ενόχληση στον αριστερό καρπό και αυτό μετά από 1 ώρα

και με παίρνει και για περισσότερο μείωση :magic:

θα το αφήσω έτσι 1-2 εβδομάδες και θα δοκιμάσω τέρμα κάτω-μάλλον άρχισα να το χάνω :p

l6ejszw.jpg

t136 by method01 at Garmin Connect - Details

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...boss δεν ξέρω να σου πω, εμένα το 5x σκοτώνει, αλλά είχα διαβάσει ότι μετά τα 5 led στα ίδια volt μοιράζεται/πέφτει η τάση και δεν φωτίζουν ανάλογα.

Να παρακαλάς να εστιάζει κάπως και να μην το διαχέει παντού.

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...boss δεν ξέρω να σου πω, εμένα το 5x σκοτώνει, αλλά είχα διαβάσει ότι μετά τα 5 led στα ίδια volt μοιράζεται/πέφτει η τάση και δεν φωτίζουν ανάλογα.

Να παρακαλάς να εστιάζει κάπως και να μην το διαχέει παντού.

Αυτό θα γινόταν:

1) Αν τα 7 led ήταν συνδεμένα εν σειρά (απίθανο) και η μπαταρία διατηρούσε τα V των 5 led

2) Αν τα Ah της μπαταρίας ήταν τόσο λίγα που το φορτίο έριχνε δραματικά την τάση.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη βολτα μετα απο 2 εβδομαδες αποχης και πραγματικα σερνομουν...γυρισα πισω στην μια ωρα..δεν τραβουσαν το ποδια με τιποτα σε διαδρομη που την εχω κανει πολλες φορες...

Αυτα εχουν οι μακαροναδες της Ζακυνθου..:whistling

Runtastic

Link to comment
Share on other sites

Ναι για την κούρσα είναι, σε λίγες βδομάδες εδώ θα ξημερώνει στις 8:30 και θα ναι νύχτα από τις 4. Κάτσε να δούμε πώς θα ναι όταν έρθει κι αν είναι καλό πάρε κι εσύ :p

λλλλλολλ μπααα εδώ κοιτάω να κόψω βάρος από οπου μπορώ,μεχρι και το παστέλι που παίρνω

μαζί είναι "πλάκα" για να κερδίσω κάποια γραμμάρια......είμαι καλά γιατρέ; :p

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ereoPIOVMoA]Pietermaritzburg Masters World Championships Track 2013 - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lQlaBf06s5A]This Is Peaty - World Championship Drift HD Ghost Run - Pietermaritzburg - YouTube[/ame]

Το βάρος δεν έχει σημασία στην προπόνηση, στον αγώνα έχει :p

να σου δέσω 2 5κιλα στα πόδια τότες να δω πως θα πας,αφού δεν παίζει ρόλο :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.