Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Πώς γένεν τούτο??

Πηγε η φιλη μου μια φωτογραφια στο ζαχαροπλαστειο και ετοιμη!!

Ειχε βρει και στο ιντερνετ μερικες τουρτεσ σε σχημα ποδηλατου αλλα εβγαινε 4+ κιλα η τουρτα και δε μου την εφτιαξε.

Αρα η εκτυπωση ηταν η μονη λυση...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεθαύριο Σάββατο, θέλει κάποιος ή κάποια, βόλτα στου Φιλοπάππου το πρωί;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Άργησα να σηκωθω, και εξω εχει 32 βαθμούς.. αν παω για ποδηλατο θα πεθάνω :(

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω σιγά σιγά χιλιόμετρα και δοκίμασα και το cadence sensor του 510 πρώτη φορά, άργησα να ξεκινήσω όμως και πρακτικά ο μόνος αντίπαλος ήταν ο ήλιος!

Untitled by Unsto at Garmin Connect - Details

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
Link to comment
Share on other sites

ωραίος,προσπάθησε να κάνεις περισσότερο πεταλι και να κατεβάσεις

τους σφυγμούς σου,είσαι πολύ ψηλά

μην προσπαθείς από την πρώτη μέρα για υψηλές τελικές/μ.ο,αυτά τα πράγματα

χτίζονται με τα πολλά χιλιόμετρα και τον χρόνο

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω σιγά σιγά χιλιόμετρα και δοκίμασα και το cadence sensor του 510 πρώτη φορά, άργησα να ξεκινήσω όμως και πρακτικά ο μόνος αντίπαλος ήταν ο ήλιος!

Untitled by Unsto at Garmin Connect - Details

Μπορείς σε παρακαλώ να κρύβεις το elevation chart?

Φώτα και ποδήλατο το βράδυ τώρα ( ή χαράματα)

Τατουάζ-βιοαισθητήρας προειδοποιεί πότε ένας αθλητής φτάνει στα όρια του

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

ωραίος,προσπάθησε να κάνεις περισσότερο πεταλι και να κατεβάσεις

τους σφυγμούς σου,είσαι πολύ ψηλά

μην προσπαθείς από την πρώτη μέρα για υψηλές τελικές/μ.ο,αυτά τα πράγματα

χτίζονται με τα πολλά χιλιόμετρα και τον χρόνο

Η αλήθεια είναι ότι και μένα με έχουν ανησυχήσει οι παλμοί παρόλο που δεν νιώθω καν να προσπαθώ πολύ στους 170.

Link to comment
Share on other sites

Εχω να δηλωσω οτι η εφαρμογη runtastic για ios, ειναι πολυ πολυ καλυτερη απο το sports tracker τελικα που χρησιμοποιω εδω και αρκετους μηνες.

Περασα μια διαδρομη καινουρια και αγνωστη σε μενα στο runtastic και με καθοδηγησε turn by turn (τι λεω ο πουστησ ε;;;) και ολα τελεια.

Με αυτον τον τροπο θα με βοηθησει πολυ να μαθω διαδρομες ειδικα εμενα που δε την ξερω ακομα τη Λαμια.

+ οτι εχει και offline χαρτες!

Runtastic αφοβα!!!

Χθες ξανα στα χωματα!! Μου ειχε λειψει...

post-24707-1416077582,8843_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω να δηλωσω οτι η εφαρμογη runtastic για ios, ειναι πολυ πολυ καλυτερη απο το sports tracker τελικα που χρησιμοποιω εδω και αρκετους μηνες.

Περασα μια διαδρομη καινουρια και αγνωστη σε μενα στο runtastic και με καθοδηγησε turn by turn (τι λεω ο πουστησ ε;;;) και ολα τελεια.

Καλό ακούγεται, (θα ήθελα offline χάρτες και καθοδήγηση) αλλά κάνει 5 ευρώ για Android και είναι συμβατό μόνο με το nexus 7 μου. Όχι με το κινητό μου.

Σήμερα πάλι Φιλοπάππου , και τα πήγα καλύτερα από την προηγούμενη φορά.. Αλλά πολύ κούραση..

Τα καλά:

1) Άκουγα τα σκυλιά αλλά δεν πήγαν να με κυνηγήσουν όπως την προηγούμενη φορά! Μάλλον έτρωγαν κάποιον άλλον. Είδα σε κάποια φάση 2 να κοιμούντε, αλλά μάλλον δεν είναι αυτά που μου γάβγιζαν την προηγούμενη φορά.

2) Είδα τουλάχιστον άλλους 3-4 ποδηλάτες (και ποδηλάτισσες) που είχαν βγει βόλτα στην φύση, και ανέβηκαν πάνω να αράξουν με ένα βιβλίο..

Τα κουλά:

1) Σε κάποια φάση, ανάμεσα σε κάτι δέντρα, είμαι σίγουρος ότι είδα 4-5 τύπισσες (και τύπους?) με άσπρα φορέματα/κελεμπίες να ψέλνουν.. Δωδεκαϊστές ? WTF?

2) Στον γυρισμό, στην είσοδο στην Συγγρού από Χαμοστέρνας είδα έναν ή μία με το αυτοκίνητο, να έχει σταματήσει μέσα στην μέση του δρόμου για να πιει νερό από μπουκαλάκι.. με 5 αυτοκίνητα από πίσω να του/της κορνάρουν.

Link to comment
Share on other sites

καμια συμβουλη αγορας για 18650 li-ion για φακο?

εχω μπερδευτεί, κιτρινες πρασινες κοκκινες, BRC LC TR :jester:

Mια (1) παιρνει ο φακος ή περισσοτερες? Σε σειρα/παραλληλα? Ποιος φακος? Εχει low voltage cut off?

brc lc δεν ξερω τι εννοεις αλλα αν tr σημαινει trustfire, μακρια απο αυτες εκτος απο τις flames 3000mah (2400 real mah)

Link to comment
Share on other sites

Καλό ακούγεται, (θα ήθελα offline χάρτες και καθοδήγηση) αλλά κάνει 5 ευρώ για Android και είναι συμβατό μόνο με το nexus 7 μου. Όχι με το κινητό μου.

Σήμερα πάλι Φιλοπάππου , και τα πήγα καλύτερα από την προηγούμενη φορά.. Αλλά πολύ κούραση..

Τα καλά:

1) Άκουγα τα σκυλιά αλλά δεν πήγαν να με κυνηγήσουν όπως την προηγούμενη φορά! Μάλλον έτρωγαν κάποιον άλλον. Είδα σε κάποια φάση 2 να κοιμούντε, αλλά μάλλον δεν είναι αυτά που μου γάβγιζαν την προηγούμενη φορά.

2) Είδα τουλάχιστον άλλους 3-4 ποδηλάτες (και ποδηλάτισσες) που είχαν βγει βόλτα στην φύση, και ανέβηκαν πάνω να αράξουν με ένα βιβλίο..

Τα κουλά:

1) Σε κάποια φάση, ανάμεσα σε κάτι δέντρα, είμαι σίγουρος ότι είδα 4-5 τύπισσες (και τύπους?) με άσπρα φορέματα/κελεμπίες να ψέλνουν.. Δωδεκαϊστές ? WTF?

2) Στον γυρισμό, στην είσοδο στην Συγγρού από Χαμοστέρνας είδα έναν ή μία με το αυτοκίνητο, να έχει σταματήσει μέσα στην μέση του δρόμου για να πιει νερό από μπουκαλάκι.. με 5 αυτοκίνητα από πίσω να του/της κορνάρουν.

Ναι ακριβη εφαρμογη αλλα αξιζει πραγματικα τα λεφτα της.

Ημουν τυχερος εγω βεβαια γιατι την πετυχα δωρεαν για λιγες ημερες και την κατεβασα τσαμπε.

Κατεβασε την, αξιζει.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλό ακούγεται, (θα ήθελα offline χάρτες και καθοδήγηση) αλλά κάνει 5 ευρώ για Android και είναι συμβατό μόνο με το nexus 7 μου. Όχι με το κινητό μου.

Γιατί δεν δοκιμάζεις το Runtastic Road Bike/Runtastic Mountain Bike να δεις τι λεει σαν πρόγραμμα που είναι και δωρεάν κι αν σου αρέσει και σου λείπουν τα extra features, να πάρεις το Runtastic Pro;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.