Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

επειδη το να βρεις λαστιχο που θες εινια πιο δυσκολο απο το να πεσεις απο το αεροπλανο και να μη σκοτωθεις.. θα θελα την βοηθεια σας

Ψαχνω ΚΟΚΚΙΝΟ panaracer fire xc pro 2.1 IN STOCK αλλα με 126TPI (made in japan)

οχι το 60αρη TPI που εχω τωρα που ειναι απο taiwan.

επισης οχι wired εννοειται ,αλλα folding.

ακουω προτασεις..

Ας ειναι και απο τον Κρονο το καταστημα

Link to comment
Share on other sites

επειδη το να βρεις λαστιχο που θες εινια πιο δυσκολο απο το να πεσεις απο το αεροπλανο και να μη σκοτωθεις.. θα θελα την βοηθεια σας

Ψαχνω ΚΟΚΚΙΝΟ panaracer fire xc pro 2.1 IN STOCK αλλα με 126TPI (made in japan)

οχι το 60αρη TPI που εχω τωρα που ειναι απο taiwan.

επισης οχι wired εννοειται ,αλλα folding.

ακουω προτασεις..

Ας ειναι και απο τον Κρονο το καταστημα

http://www.ebay.com/itm/PANARACER-FIRE-XC-PRO-26-X-2-1-MOUNTAIN-BIKE-TIRE-FOLDING-LIGHTWEIGHT-580g-MTB-/290745840586?pt=US_Tires&hash=item43b1cd73ca

εδιτ Δε πιστεύω να θες 2. Ένα έχει :p

εδιτ2 Αυτός έχει 2. http://www.ebay.com/itm/Panaracer-Fire-XC-Pro-Kevlar-Tire-26X2-1-Red-/121121610785

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

ρε συ...44$ shipping και 26$ το αλλο ;

Ναι οκ ειπα απο κρονο.Αλλα οχι να πληρωσω αλλο ενα λαστιχο για μεταφορικα

ασε που φοβαμαι για τελωνεια αφενος αυτο ,αφετερου απο Ευρωπη σιγουρα θα ερθουν πιο φθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Btw, τώρα που αναφέρθηκαν τα Panaracer κι έπεσε το μάτι μου στα Mach SS, τα semi-slick είναι η κατηγορία που συνδυάζει 2 κατηγορίες αλλά δεν είναι καλή ούτε στην μία ούτε στην άλλη; Γιατί πιο πολύ με βλέπω πηγαίνω δρόμο, παρά βουνό (μέχρι να βρεθεί κανας μαζόχας να με μαζέψει να πάμε :p).

Link to comment
Share on other sites

το είδα, απλά για πάρε κανένα τηλ. μήπως και δεν έχουν ενημερώσει το site, που ξέρεις καμιά φορά?

οποτε με πιανει πονος για αγορα , η κυριακη θα ειναι η Τεταρτη απογευμα.. @#$@#$#$#$@@#$@

Link to comment
Share on other sites

οποτε με πιανει πονος για αγορα , η κυριακη θα ειναι η Τεταρτη απογευμα.. @#$@#$#$#$@@#$@

Και θα περάσω από εκεί για την απογευματινή μου βόλτα, θα μπορούσα να ρωτήσω αλλά...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] γιατί τέτοια κάψα με τα panaracer? επίσης γιατί 2.1? πολύ λεπτά δεν είναι τα 50mm?

γτ απλα το θεωρω αν οχι το καλυτερο ελαστικο , ενα απο τα πιο τοπ της κατηγοριας του.

2.1 χρειαζομαι.οχι παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.