Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Ti να στρωσεις?Πηρες κουρσακι?

Αλλαξες κατι στο κυβο παλι?

Ον αναδερ νοουτ..

Ανοιξα αυτο το σουκου την αναρτηση που δε προκαμα τις προαλλες.

Νταξ...ειπαμε ..φτηνη ..αλλα ποσο πιο παιδικη μπορει να ειναι??:p

Moνο αυτοκολλητακια hello kitty λειπουν..

Δε ξερω πως ειναι μεσα οι ακριβες (γενικα οι αναρτησεις δλδ:p)..αυτες ειχαν δυο ελατηρια τα οποια απλα εχεις την ευχαιρια να προφορτισεις με τα περιστροφικα παπ...ακια απο πανω.Τα οποια απλα ζμπρωχνουν © ενα πλαστικο(αρκετα γερο-συμπαγες) κατα 1 cm :p

Συμμετρικα εε..ενα για καθε ελατηριο.Δεξια και αριστερα δλδ.

Lockout και τετοια δεν εχει..μονο τα δυο περιστροφικα ισα ισα να παιζουν τα παιδακια:p

Δε βαριε...τουλαχιστον τωρα συμπιεζεται σε σχεση με πριν την ανοιξω που ειχε λοκαρει -κατα ενα περιεργο τροπο.

Link to comment
Share on other sites

φτακανε τα πράματα γιοοοοο :D

20130625_173428a2.jpg

πιο φτηνά μου'ρχεται να πάω στην Ιρλανδία να τα σφίξει ο DJD ,παρά να πάρω ροποκλειδο από εδώ,σε μαγαζι με εργαλεια μου πανε για 200(νομισα οτι δεν ακουσα καλα στην αρχη.///βρηκα ευτυχως μαστορα και αυριο θα παω να τα περασει αυτος

τι ζεστα ρε γμτ,μεχρι το ταχυδρομειο οκ πηγα,οταν γυρισα για τη δουλεια καντεψα να πεσω κατω

και αυριο εχω κλεισει 2ωρη προπονηση με παρεα ο πανιβλακας :p

Link to comment
Share on other sites

φτακανε τα πράματα γιοοοοο :D

πιο φτηνά μου'ρχεται να πάω στην Ιρλανδία να τα σφίξει ο DJD ,παρά να πάρω ροποκλειδο από εδώ,σε μαγαζι με εργαλεια μου πανε για 200(νομισα οτι δεν ακουσα καλα στην αρχη.///βρηκα ευτυχως μαστορα και αυριο θα παω να τα περασει αυτος

Μεγειές.

Γιατί να το βάλεις με ροπόκλειδο ? Σέλα είναι, όχι ο κινητήρας του διαστημικού λεωφορείου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.