Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Μια "φτωχή" βόλτα να δω τι παίζει εδώ τριγύρω. Το ότι ψόφησα είνα λεπτομέρειες :p

Κάποια στιγμή, θα έρθουν και τα παραπάνω χιλιόμετρα, έτσι δεν είναι; Ε; Εεε;;; Κανείς;;;

Sports Tracker - Trail Exploring

Ναι, σιγά σιγά. Είναι πολύ λίγα τα χιλιόμετρα που έκανες και σε σχέση με την υψομετρική διαφορά. Πρακτικά, ίσωμα είναι, μόνο του κυλάει το ποδήλατο. Την επόμενη φορά τουλάχιστον 14, αλλιώς με τον κηδεμόνα σου!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σιγά σιγά. Είναι πολύ λίγα τα χιλιόμετρα που έκανες και σε σχέση με την υψομετρική διαφορά. Πρακτικά, ίσωμα είναι, μόνο του κυλάει το ποδήλατο. Την επόμενη φορά τουλάχιστον 14, αλλιώς με τον κηδεμόνα σου!

Μερικά στοιχεία ακόμη, μπας και γλιτώσω το ξύλο!

Η διαδρομή ήταν τόσο μικρή γιατί έπρεπε να γυρίσω να ετοιμαστώ για 10ωρη δουλειά πάλι. Επίσης, οι ανηφόρες ήταν καλές, κυλούσε προς τα πίσω το ποδήλατο :p

Σαν added handicap bonus, η μόνη γυμναστική εδώ και χρόνια είναι το paintball κι ακόμη χειρότερα, έχω μια ωραιότατη μυοπάθεια...

Δεν σημαίνει κάτι όμως αυτό, αύριο και στα παραδίπλα χωριά για παραπάνω χιλιόμετρα! Είχα ήδη 25 στην Θεσσαλονίκη, μπορώ να το ξανακάνω :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το γνωρίζουν.

Map Bike Rides with Elevation Profiles, Analyze Cycling Performance, Train Better. Ride With GPS

Μία ωραία σελίδα για να σχεδιάζεις διαδρομές. Σου υπολογίζει και τα υψομετρικά.

Επίσης αν ανεβάσεις παρόμοιες διαδρομές, μπορείς να δεις πως κοντράρεσαι με τον εαυτό σου.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nS72Xizd5xs]Ride with GPS: Comparing efforts on segments - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

OMG,κουρσομαουνταιν!!!! :jump:

τζοκες ασιντε,ο Κωστάκης το'χε κάνει μια φορά (ουλτρα γελοίο αποτέλεσμα ιν μαι οπινιον) :p

Oh yes συμφωνω αλλα αφου τα χιλιομετρα ειναι μοιρασμενα τωρα ασφαλτο-χωμα, ειναι να το κανω και λιγο κουρσι.

Αυριο εντυπωσεις.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα slick λάστιχα σε βρεγμένο πώς πάνε?

Γενικώς έχει κανεις να προτείνει κανένα λάστιχο για να βάλω στο ποδήλατο με το οποίο κυκλοφορώ κάθε μέρα? Όχι πολύ ακριβό και με καλό κράτημα θέλω να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Μπα γκαντεμοσαυρες...μου το ματιασατε το κουρσι μου!!

γυρισα απο τη δουλεια και βλεπω το μπροστινο λαστιχο πλακα!

Μολις αλλαξα σαμπρελα.

Σε λιγο βγαινω για δοκιμη των ελαστικων.

Κανενας με κουρσι εδω για να τα στησουμε;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.