Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

απλα απιστευτη διαδρομη.

ειπιαμε το καφεδακι στο Μπαφι , καναμε τα μονοπατια μας [...]

Δεν θέλει πολύ φαντασία για να καταλάβεις τι διάβασα στην πρώτη πολύ γρήγορη ανάγνωση...

Ζηλευω..

Προλαβαίνω να φτιάξω φόρμα σε 1 μήνα, να ξανακαβαλήσω mountain μαζί σας?

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω ένα ποδηλατάκι για την πόλη ... ψιλο-χαλαρά πράγματα γιατί η φυσική κατάσταση είναι επιπέδου facebook/καναπέ...

ένα ideal megisto θα μου είναι αρκετό? στα ίδια πάνω κάτω χρήματα έχετε καμιά καλύτερη / συμφέρουσα πρόταση ?

μια χαρά είναι το ποδήλατο που κοιτάς,εναλλακτικά δες και το Crossway της MERIDA

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είμαι χρήστης που θα τον πειράξει το 1κιλό παραπάνω...

Γνωρίζω ότι πολλοί θα το κοιτάξουν αλλά έχω την εντύπωση πως είναι για άλλου επιπέδου ποδηλάτες και όχι για μένα

Link to comment
Share on other sites

Μαζι σου απλως μεγαλη κουβεντα το αχρηστο οταν ειναι τοσο σημαντικος παραγοντας το βαρος του ποδηλατου.δε το λεω απολειστικα για σενα αλλα γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε καιγεσαι για αναρτηση..-που αν δε τα καβαλησεις δε πιστευω οτι μπορεις να ξερεις- ..δες και τα specialized sirrus ,kona dew plus.

KONA DEW PLUS - Road hybrid bikes - Ποδήλατα για άσφαλτο - Ποδήλατα | τα πάντα για τα ποδήλατα

SPECIALIZED SIRRUS 2013 - Road hybrid bikes - Ποδήλατα για άσφαλτο - Ποδήλατα | τα πάντα για τα ποδήλατα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.