Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Σκέφτομαι να πάρω ένα ποδηλατάκι για την πόλη ... ψιλο-χαλαρά πράγματα γιατί η φυσική κατάσταση είναι επιπέδου facebook/καναπέ...

ένα ideal megisto θα μου είναι αρκετό? στα ίδια πάνω κάτω χρήματα έχετε καμιά καλύτερη / συμφέρουσα πρόταση ?

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν αθλούμαι πλέον. Αλλά ενόψει καλοκαιριού, είπα να αρχίσω κάτι από όλα.. Πήγα για τρεξιματάκι, περίπου 3km, 30 λεπτά..

1) Ήμουν πιασμένος από προχθές, οπότε τώρα ήταν ακόμα πιο δύσκολα, και όντως λαπάς πέθανα..

2) Το τοπίο απλά τέλειο..

3) Θα το ξανακάνω

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] αν πούμε ότι κυνηγάς περισσότερο τη μείωση βάρους, πόσα γραμμάρια ακόμα μπορείς να εξοικονομήσεις και από τι?

Πολύ όμορφο ποδήλατο πάντως χωρίς πολλές φανφάρες, χρώματα και γραφικά.:T:

Link to comment
Share on other sites

^Δε σε πιάνω;

τις γόβες τους και να κάνουν μια βόλτα με ποδήλατο στην πόλη.

Δεν υπάρχουν γόβες με πρόβλεψη για σχαρακι spd και αν κάνεις αυθαίρετα τρύπες τις κατέστρεψες.

Οπότε μάλλον μόνος σου θα πας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν γόβες με πρόβλεψη για σχαρακι spd και αν κάνεις αυθαίρετα τρύπες τις κατέστρεψες.

Οπότε μάλλον μόνος σου θα πας.

Νομίζω ότι σου δείχνω το δάσος και κοιτάς το δάχτυλο.:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σου δείχνω το δάσος και κοιτάς το δάχτυλο.:happy2:

Άστους....αυτοί ασχολούνται μόνο με γραμμάρια!:p

Αύριο Θησείο, μπυρίτσα και να χαζεύεις τα κορίτσια να παιρνούν.:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.