Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Berk PROTO-TYPE Composites - Weight Weenies

Fap to this. Πόσο να κάνει η παραγγελιά;

Το ίδιο γαντάκι φοράει και ο ουρολόγος όταν σε εξετάζει για προστάτη, οπότε ανάλογο θα είναι το συναίσθημα στην τσέπη σου με το συναίσθημα στον [noparse]π@πό[/noparse] σου.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την παρθενική του βόλτα, ξεκουράζεται στο σαλόνι!

img20130425225836.jpg

Ύστερα από μία πολιτισμένη κουβέντα που είχα με το έτερον ήμισυ, βρήκε την θέση του, δίπλα στο deskop και τον microserver :p

img20130425230548.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω γίνει τελείως κ@υρ@δας, φοβάμαι να κατέβω μονοπάτια που κατέβαινα αξιοπρεπέστατα. wtf!! :hang2:

:p:P:P:P σύντομα με ένα κουρσάκι λοιπόν,τι τα θες τα χώματα και τη σκόνη; :p:P:P:P:

ομαδική να κάνουμε :pleasantry:

-----------------------------------

επιτελουςςςςςςςς βολταααα,καλό δρόμο στους θεότρελους που κάνουνε το Αθήνα-Λάρισα-Αθήνα

http://www.cyclist-friends.gr/showthread.php?51438-Brevet-600-%F7%EB%EC-%C1%E8%DE%ED%E1-%CB%DC%F1%E9%F3%E1-%C1%E8%DE%ED%E1-27-4-2013/page23

θέλει reg

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Μετά την παρθενική του βόλτα, ξεκουράζεται στο σαλόνι!

Ύστερα από μία πολιτισμένη κουβέντα που είχα με το έτερον ήμισυ, βρήκε την θέση του, δίπλα στο deskop και τον microserver :p

Τι είναι αυτό πάλι που μου κουβάλησες?

Και που θα το βάλουμε αυτό?Δεν χωράμε καταλαβαίνεις και ΕΣΥ φέρνεις συνέχεια άχρηστα πράγματα...

Να βάλτο εκεί δίπλα στα παιχνίδια σου που κάνουν φρρρρ φρρρρ όλη την ώρα και μου σπάνε τα νεύρα.

Στο λέω να το ξέρεις εγώ μια μέρα αυτά τα καλώδια που δεν με αφήνουν να σκουπίσω θα τα πάρω και θα τα πετάξω απ το μπαλκόνι.

ΑΧΧΧ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά την παρθενική του βόλτα, ξεκουράζεται στο σαλόνι!

img20130425225836.jpg

Ύστερα από μία πολιτισμένη κουβέντα που είχα με το έτερον ήμισυ, βρήκε την θέση του, δίπλα στο deskop και τον microserver :p

img20130425230548.jpg

Ειναι κουκλι πρσγματικα! Καλοταξιδο!!!

Αστη να λεει τη φιλη σου...και μενα παει για την 4η εβδομαδα του στο σαλονι!

Γιατι χαλιεται η αισθητικη του σαλονιου;; Χαχαχα

Σιγα μη το αφησω εξω...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες! Μόλις φτάσω στο επίπεδο που ήμουν κάποτε θα μπορώ να ακολουθήσω κι εγώ σε μελλοντικές εξορμήσεις. Προς το παρών αύριο θα πατήσουμε πρώτη φορά χώμα (βασιλικά ανάκτορα), για μία χαλαρή προπονησούλα.

Τι είναι αυτό πάλι που μου κουβάλησες?

Και που θα το βάλουμε αυτό?Δεν χωράμε καταλαβαίνεις και ΕΣΥ φέρνεις συνέχεια άχρηστα πράγματα...

Να βάλτο εκεί δίπλα στα παιχνίδια σου που κάνουν φρρρρ φρρρρ όλη την ώρα και μου σπάνε τα νεύρα.

Στο λέω να το ξέρεις εγώ μια μέρα αυτά τα καλώδια που δεν με αφήνουν να σκουπίσω θα τα πάρω και θα τα πετάξω απ το μπαλκόνι.

ΑΧΧΧ!!!

αχαχαχ έτσι!!! :happy2: Τελικά όλοι τα ίδια περνάμε. :sarcastic:
Ειναι κουκλι πρσγματικα! Καλοταξιδο!!!

Αστη να λεει τη φιλη σου...και μενα παει για την 4η εβδομαδα του στο σαλονι!

Γιατι χαλιεται η αισθητικη του σαλονιου;; Χαχαχα

Σιγα μη το αφησω εξω...

4 βδομάδες ε;;;;; Εγώ δεν έχω κλείσει εβδομάδα και εξαγοράζω την υπομονή της με τσάντες και πορτοφόλια.

Στα επόμενα σχέδια, έχω σκεφτεί ένα σεμεδάκι.... :red: ε.... ένα camelbak ήθελα να πω και ένα ταχύμετρο. :sarcastic: έχετε να προτείνετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Στα επόμενα σχέδια, έχω σκεφτεί ένα σεμεδάκι.... :red: ε.... ένα camelbak ήθελα να πω και ένα ταχύμετρο. :sarcastic: έχετε να προτείνετε κάτι;

Camelbak? Αν θες να είσαι ποδηλάτης με @@ (όχι σαν τον [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] πχ) αυτά απαγορεύονται. Ότι χωράει το jersey. Άντε και σε μπουκάλια κάτω. :p

Για ταχύμετρο, εγώ είμαι ή κινητό για τράκινγκ (και ίσως ένα κινέζικο του οπισθίου απλά για να μην ανοίγεις το κινητό συνέχεια και χαλάει η μπαταρία) αλλιώς garmin 500 ή αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

Mικροι μου Χειμωνέτοι γεια σας και πάλι!

Θέλω ενα last push για να πάρω την Δευτέρα το ποδηλατάκι που δεν πήρα πέρυσι τελικά.

Είδα απο κοντά τα Specialized και τα βόλταρα κιόλας, πολύ ευχαριστημένος με τις λιγοστές απαιτήσεις που έχω.

Οι επιλογές ειναι

Crosstrail Sports 2013 575€

Crosstrail Sports Disc 2012 ~650€

Crosstrail Sports Comp Disc 2012 ~750€

To Deore σαζμαν κουμπώνει σαφώς καλύτερα, και το Comp μου έδωσε μια ποιο καλή αίσθηση στην ποιότητα κύλισης, φρενάρες φυσικά.

Τα v-brakes όπως είχατε πεί και συς κάνουν την δουλειά άνετα, απλά τα δισκόφρενα ειναι ποιο κ@υλίαρικα :p

Αισθητικά το μαύρο gun-metal του φτηνού ειναι ανώτερο για μένα, το Comp όμως το αγάπησα σα καβάλα να πω την αλήθεια.

Ειναι πολλα τα λεφτά Αρη...να πάω για Comp λετε? :whistling

Όλα έχουν τζόγο στο τιμόνι(πατούσα μπροστινό και έσπρωχνα με τα χέρια, σταματημένος αυτά), είναι φυσιολογικό?

[MENTION=699]ΝTG[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

ΠΡοφανως και οχι...εκτος αν τα επρωχνες με σταματημενη-μπλοκαρισμενη ροδα οποτε και ναι..

Αμα του λιωνεις τα λαστιχα -απο τη χρηση- παρε οποιο σου αρεσει καλυτερα ..αλλιως για μερικα km εντος πολης ως μεταφορικο μεσο..και τα δεορε τζαμπα θα πανε..

Link to comment
Share on other sites

ΠΡοφανως και οχι...εκτος αν τα επρωχνες με σταματημενη-μπλοκαρισμενη ροδα οποτε και ναι..

Αμα του λιωνεις τα λαστιχα -απο τη χρηση- παρε οποιο σου αρεσει καλυτερα ..αλλιως για μερικα km εντος πολης ως μεταφορικο μεσο..και τα δεορε τζαμπα θα πανε..

Ναι βρε έτσι το δοκίμασα, σταματημένος με πατημένο φρένο.

Αρα no worries there, αν και δεν το περίμενα tbh.

Οταν έφυγα απο το μαγαζί έκλεινα προς το απλό, μετά πηγα super market και έφυγαν 201€. :hang2:

Ερχόμενος σπίτι το σκέφτηκα λίγο διαφορετικά, τα δυο ποδήλατα έχουν μεν 35% διαφορά απο κάτω προς τα πάνω, αλλά τοσα λεφτά δίνω κάθε τρεις και λίγο δεξιά αριστερά.

Ας τα δώσω και για κάτι που θα μου μείνει και θα το χαίρομαι για πολλά χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Mικροι μου Χειμωνέτοι γεια σας και πάλι!

Καμία σχέση. Εδώ οι περισσότεροι κυνηγάνε ΜΩΤ και μεγάλες αποστάσεις που αθλητές τύπου χειμωνετος δεν τα καταφέρνουν.

Πρόσεξε τεράστιο μυϊκό σύστημα που θα γυρεύει οξυγόνο απελπισμένα στον ανήφορο.

Βέβαια στην ευθεία θα σε περάσει σαν σταματημένο, ντραγκστερ κανονικό: )

XM01.jpg

0803a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.