Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Οχι φιλε μ..απλως λογω αλλαγης τμηματος στη δουλεια εχω αλλα ωραρια.ετσι δε μου εναι ευκολο να παιρνω το αμαξι και να τρεχω στα βουνα.κουβαλαω το κουρσακι,κανω μια 40αρα και παω δουλεια

Δουλεύεις και σ/κ ψεύτη? :p

Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα καλό κουρσι ρε να δεις φως,ξέρεις τι είναι να πέφτεις από τα 13 κιλά

του mtb στα 7;νιώθεις απίστευτα ελαφρύς και αυτό μεταφράζεται

σε μεγαλύτερες και πιο εντατικές βόλτες

μια χαρά είναι αυτό που έχεις για το βουνό

Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα καλό κουρσι ρε να δεις φως,ξέρεις τι είναι να πέφτεις από τα 13 κιλά

του mtb στα 7;νιώθεις απίστευτα ελαφρύς και αυτό μεταφράζεται

σε μεγαλύτερες και πιο εντατικές βόλτες

μια χαρά είναι αυτό που έχεις για το βουνό

images?q=tbn:ANd9GcQPPjV9AP813v-SbEfnN0YmMa8-v1FmaVZF-75_icCz-NYN1_Y3uQ

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο κόσμος δεν τη παλεύει καθόλου...στο πάρκο σήμερα έπεσε ξαφνικά ένας επάνω μου.

Δεν έχω τρακάρει ποτέ στη ζωή μου, και τρακάραμε δύο ποδήλατα στο χωματόδρομο!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ιάσωνα ψάχνεις ποδήλατο ή απλά είδαν το "δεν ειναι για τη δουλεια που το θελω εγω" και είπαν να ποστάρουν τα απωθημένα τους; :p

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] στο Τρίτση, ε; Εκεί είναι ωραία για ποδήλατo. Αν δεν τραβάνε και "χειρόφρενα" και μπουκώνουν τον κοσμάκη, ακόμη καλύτερα :D

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα καλό κουρσι ρε να δεις φως,ξέρεις τι είναι να πέφτεις από τα 13 κιλά

του mtb στα 7;νιώθεις απίστευτα ελαφρύς και αυτό μεταφράζεται

σε μεγαλύτερες και πιο εντατικές βόλτες

μια χαρά είναι αυτό που έχεις για το βουνό

????

Δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω κανενα ποδηλατο ουτε να δωσω γτ ηδη ειναι πολυ καλα.Ειδικα το ΜΤΒ

Link to comment
Share on other sites

αυτό του Speed Racer δεν είναι άσχημο ,αυτό που έβαλε ο [MENTION=699]ΝTG[/MENTION] ειναι το πιο ουμπερ γαματο αλλά θα μαζέψω πολλές ντομάτες άμα βγω έτσι έξω (δεν λέω όχι πάντως,ελπίζω να είναι full zip) :p

για το superman/star trek δεν το νομίζω :p

να πάς να τα κάνεις με την κούρσα σου αυτά :p

με την κούρσα και πετραδάκι να πατήσεις το νιώθεις,με το 29αρι τώρα μάλλον θα καρφωθώ σε κανένα δένδρο και θα πληρώνω και ποδήλατο και τα χορταρικά,άσε άλλη φορά να ζεστάνει λίγο ο καιρός :hehe:

πολύ flow ο τύπος...

έχουμε τα ίδια γάντια :suicide2:

το κάνει να φαίνεται πολύ εύκολο και αυτό είναι που με ανησυχεί :D

Και πανάκριβο! Είδατε τιμή το συγκεκριμένο;

Mach 429 Carbon/SRAM XX1 google search // άμα είσαι προ στο δίνει η εταιρία άμα το βλέπεις και σου ανάβουν τα λαμπάκια,μαζεύεις λεφτά για να το αποκτήσεις

????

Δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω κανενα ποδηλατο ουτε να δωσω γτ ηδη ειναι πολυ καλα.Ειδικα το ΜΤΒ

ναι ρε συ κατάλαβα :)

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.