Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

1)

4)Τέλος, καποιος (νομίζω ο [MENTION=23]DJD[/MENTION]) είχε ποστάρει πριν καιρό αυτή την ταινία. Δεδομένου ότι έχει βγει σε DVD πλέον και θα την δω τώρα, είπα να την κάνε "up" σε αυτό το thread...

μεγειες,είδες πως εκτιμούμε κάτι όταν μας λείψει;

μέγιστη μούφα η ταινία,πήγαινε καμιά βόλτα καλύτερα :D

Link to comment
Share on other sites

Είδα επίσης την ταινία και θα συμφωνήσω με τον wrong method ως προς το μούφα.

Αυτό που μου έκανε αρνητική εντύπωση, είναι στην αρχή που δείχνει την κοπέλα να εκδικείται τον ταξιτζή σπάζοντας του τον καθρέπτη.

Πολύ φάουλ πιστεύω να περνάς τέτοια μηνύματα στο θεατή.:TD:

Link to comment
Share on other sites

καλά,ασφαλή και πολλλααααα χιλιόμετρα για όλους :)

MEGA EDIT 1

KtaOO.jpg

http://connect.garmin.com/activity/256478460

μην φύγετε έχει κι άλλο.... :p

EDIT 2

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από wrong method
vid upl
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και από μένα. Και σε όσους είναι στην ξενιτιά και έχουν αφήσει τα ποδήλατα στην πατρίδα, να τα στείλουν γρήγορα μπας και θυμηθούν πως είναι να πηδαλάς :p

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] : Ο Βόλος τον παίρνει :p :drool:

Link to comment
Share on other sites

Συνήθιζα να κάνω καμιά βραδινή βολτίτσα (+21.00) μετά τη δουλειά, αλλά τώρα νομίζω έχουμε θέμα.

Με αυτή την αποπνικτική ατμόσφαιρα λόγω τζακιών, πόσο υγιεινό είναι να ποδηλατείς?

Πρωί πρωί επίσης διατηρείται η ομίχλη! (για τις πρωινές βόλτες)

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να φοράς μάσκα.είτε την απλή που έχουν τα φαρμακεία ή μια πιο

εξειδικευμένη για ποδηλάτες που έχει ανταλλακτικά φίλτρα

δεν είναι ότι καλύτερο να κάνεις ποδήλατο σε τέτοιες συνθήκες

προσπάθησε να πηγαίνεις προς το μεσημέρι και να αποφεύγεις τα μέρη με πολύ υγρασία που πολλαπλασιάζει το βαθμό έκθεσης στην μόλυνση

Link to comment
Share on other sites

Βγηκα και εγω χθες μετα απο καιρο μια βολτα κατα τις 11μιση προς το κεντρο και οντως ηταν αποπνικτικη η ατμοσφαιρα. Βλεπω σιγα σιγα να τις κοβω τις βολτες το βραδυ, μονο μεσημεροαπογευμα απο εδω και περα γιατι στο τελος δεν μπορει ολο και κατι θα παθουμε. Να βαλω και μια φωτογραφια που εβγαλα χθες απο το Μοναστηρακι.

8349851148_a67e545d4c_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στους μαλάκες που ανοίγουν τις πόρτες του αυτοκινήτου χωρίς να κοιτάνε. :(

Δεν έπεσα στα γκρεμάκια και την έφαγα από πόρτα. :suicide2:

περαστικά,το ποδήλατο έπαθε τπτ;

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωι την ωρα που βολταρα σε ενα χωριο στη Λαμια, περναει ενα κιτρινο Fiat Seicento διπλα μου με δυο κουραδομαγκες μεσα, μου πετανε ενα ποτηρι με καφε και εγινα χαλια.

Ειχα καιρο να ριξω τοσο μπινελικι. Οι χειρονομιες εδωσαν και πηραν.

Πινακιδα δεν προλαβα να δω γιατι περασε πολυ γρηγορα. Κριμα.

Ο κουραδομαγκας συνοδηγος φορουσε κουκουλα και γυρισε και με κοιταξε γις να δει την αντιδραση μου. Μαγκα εσυ με την κουκουλα...

Φυσικα δεν ειναι ικανοι τετοιεσ γελοιεσ αδερφουλεσ να μου χαλασουν τη βολτα και αφου σκουπισα τους καφεδες, συνεχισα ακαθεκτος.

Γουσταρουμε ποδηλατο και τετοιοι γελοιοι ΔΕΝ μας πτοουν ρε!

(Αυριο περιμενω ενα κοντερ που παρηγγειλα!!!)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.