Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

:worship::worship::worship::worship:^^^^^^^^^^^εκει που πήγες πάνω στα βράχια ελλιωσααααα :dance3::dance3::dance3:

περαστικά μας//εγώ ξανάπεσα :hehe:

Ξαναπεςες? Βρε κουλε οργια φτιαχνεις με το ποδηλατο?? :hehe:

Χθες: sports tracker

Δεν εχω και πολυ χρονο για μεγαλυτερες βολτες δυστηχως...εστω και αυτες οι μικρες καλες ειναι για τωρα...

Επισης, κανω το σταυρο μου να με βγαλει ο δισκοβραχιονας μεχρι την ανοιξη που θελω να παρω αλλο ποδηλατο, γιατι δε θελω να ριξω αλλα λεφτα σε αυτο...ακουω ενα θορυβο σε καθε πεταλια...

Link to comment
Share on other sites

άλλο γομάρι μας προέκυψε :p

εννοειται!! και καλα κανει το παιδι..Μπορει να το εχω ριξει στην κουρσα τον τελευταιο καιρο αλλα οι κανιβαλισμοι στο βουνο ειναι κατι που μου λειπουν :(

δε μου κανει η εφαρμογη synchronize απο το κινητο ωστε να ανεβασω μια διαδρομη! ετυχε σε κανεναν αυτο ; απο χθες

Link to comment
Share on other sites

^^Οχι....ο ποδηλατας μου που το βολταρε μου ειπε δισκοβραχιονας...

Ας ειναι οτι θελει...δε με νοιαζει...δε θα ριξω αλλα λεφτα σε ποδηλατο 15+ ετων..

Απλα ας με βγαλει λιγους ακομα μηνες θελω...

Link to comment
Share on other sites

εννοειται!! και καλα κανει το παιδι..Μπορει να το εχω ριξει στην κουρσα τον τελευταιο καιρο αλλα οι κανιβαλισμοι στο βουνο ειναι κατι που μου λειπουν :(

άσε λίγο την d600 από τα χέρια και πήγαινε.όλο φωτογραφίες βγάζεις (ναι παρακολουθώ και το φωτοθρεαντ) :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το εχω ριξει στην κουρσα τον τελευταιο καιρο αλλα οι κανιβαλισμοι στο βουνο ειναι κατι που μου λειπουν :(

Θα είσαι Αθήνα 26 Δεκεμβρίου με 5 Ιανουαρίου?

Αν ναι, ψήνεσαι για βολτούλα (χαλαρή, γιατί εδώ δεν μπορώ να προπονηθώ) Πάρνηθα??

Link to comment
Share on other sites

Θα είσαι Αθήνα 26 Δεκεμβρίου με 5 Ιανουαρίου?

Αν ναι, ψήνεσαι για βολτούλα (χαλαρή, γιατί εδώ δεν μπορώ να προπονηθώ) Πάρνηθα??

Καιρου επιτρεποντος αυριιο φευγω ποδηλατωντας για το εξοχικο..και γυρναω την πεμπτη.οποτε μπορουμε να μιλησουμε μη9ως κανονισουμε καμμια βολτα.

Link to comment
Share on other sites

αντε....χωρις προετοιμασια αυτη τη φορα...Σα να πηγαινω μια βολτα το βλεπω.Για να δουμε αν ειμαι ετοιμος να λεω οτι εχω τετοιες βολτες..

wish me good luck και καλο ταξιδι

Υ.Γ αναλογα τις δυναμεις μου και την ωρα , θα προσπαθησω να το κανω 170 χιλιομετρα (3180elevation) και οχι 160 (2640elavation)

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

αντε....χωρις προετοιμασια αυτη τη φορα...Σα να πηγαινω μια βολτα το βλεπω.Για να δουμε αν ειμαι ετοιμος να λεω οτι εχω τετοιες βολτες..

wish me good luck και καλο ταξιδι

Υ.Γ αναλογα τις δυναμεις μου και την ωρα , θα προσπαθησω να το κανω 170 χιλιομετρα (3180elevation) και οχι 160 (2640elavation)

Που θα πας και από τι δρόμο ρε τρελέ?

Link to comment
Share on other sites

axladi 170km - Kallithea, Attica αυτην εδω την διαδρομη..

την εχω ξανακανει (Με τα 160) αλλα με 1 μηνα προετοιμασια απο θεμα διατροφης και προπονησης

τωρα τπτ..Αντε να δουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.