Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

[...]

Αυτά λοιπόν με ανορθόδοξες πατέντες μου.:)

Όπως είπαν, η σαμπρέλα εκεί είναι γνωστή "μόντα", αλλα για τα πετάλια, φιλική συμβουλή, ΠΡΟΣΕΧΕ.

Τώρα έτσι και σου φύγει το πετάλι θα φτιάξεις πολύ ωραίες και επικίνδυνες γρατζουνιές στο πόδι.

Link to comment
Share on other sites

Πάει. Εδώ εργαλείο κλειδώματος εκκεντροφόρων BMW έφτιαξα με τέτοιο, στο πεντάλ θα κολλήσω;

Και για να μη λες ότι δεν το είπα, τα χοντρά με το εργαλέιο, τα ραφιναρίσματα με τη λίμα.

Link to comment
Share on other sites

100% τη μορφοποίηση με τροχό; Δε νομίζεις ότι αυτό είναι παράλογο/ μη εφαρμώσιμο;

Δεν είναι πιο λογικό το 90-95% της δουλειάς εύκολα με τον τροχό, το μεγάλο, και το υπόλοιπο 5-10% της λεπτομέρειας με τη λίμα;

Link to comment
Share on other sites

Παράλογο (αν θες τη γνώμη μου ), είναι όταν σου παρουσιάζει κάποιος κάτι που έκανε με κόπο και έκανε τον κόπο να στο δείξει, να τον χαραχτηρίζεις ''Amature...'' χωρίς εξήγηση παρά μία φωτό.

Αυτά από εμένα και σταματάω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ, ελπίζω να μην το πήρες βαριά, πλάκα έκανα. Φυσικά και σέβομαι τον κόπο σου αλλά και περιμένω εντυπώσεις από τη μόντα. Αλήθεια, αν ήξερα ότι θα σε πείραζε δεν θα έλεγα τίποτα.:hug:

Με συγχωρείς;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION]

Ποσο σου ειχαν κοστισει περιπου τα πεταλια? Θυμασαι?

Αυτό είναι MTB PEDAL WELLGO LU-935 at sahibinden.com - 101552067 , 12euro τα πήρα και ζυγίζουν 382gr. για την ιστορία. Φτηνά είναι οπότε σηκώνουν πειραματισμούς.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι MTB PEDAL WELLGO LU-935 at sahibinden.com - 101552067 , 12euro τα πήρα και ζυγίζουν 382gr. για την ιστορία. Φτηνά είναι οπότε σηκώνουν πειραματισμούς.:)

Ισως να στο ειχα ξανα πει δεν θυμαμαι.. ειχα παρει της ΒΒΒ 20 ευρω καποια και ειναι αψογα.

Κλειστα ρουλεμαν ,βιδα 'σκουληκι' για να γατζωνει το παπουτσι και φυσικα αλουμινιο. Αψογα!

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.