Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Eρχεται αυριο το ποδηλατακι μου απο Ναξο και ψαχνω αλυσιδα/πεταλο.

Εχω διαβασει πολυ καλα λογια γι αυτο εδω αλλα δεν ξερω αν θα βολευει να το κλειδωνω και ειναι και ακριβο

[ame=http://www.amazon.co.uk/Abus-Granit-54-X-Plus/dp/B0067GUJX4]Abus Granit-54 X-Plus: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors[/ame]

Και κοιταξω και αυτην εδω

[ame=http://www.amazon.co.uk/Abus-City-Chain-Plus-1011-Black/dp/B001U885N0/ref=sr_1_1?s=sports&ie=UTF8&qid=1348774685&sr=1-1]Abus City Chain-Plus 1011 - Black, 80cm: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors[/ame]

Τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

Eρχεται αυριο το ποδηλατακι μου απο Ναξο και ψαχνω αλυσιδα/πεταλο.

Εχω διαβασει πολυ καλα λογια γι αυτο εδω αλλα δεν ξερω αν θα βολευει να το κλειδωνω και ειναι και ακριβο

Abus Granit-54 X-Plus: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors

Και κοιταξω και αυτην εδω

Abus City Chain-Plus 1011 - Black, 80cm: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors

Τι λετε;

Ή μηπως αυτη;

[ame=http://www.amazon.co.uk/Onguard-Pitbull-Shackle-115mm-Including/dp/B0010VPLPC/ref=sr_1_1?s=sports&ie=UTF8&qid=1348781873&sr=1-1]Onguard Pitbull Shackle Lock 115mm x 230mm Including Cable: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με την αξια του ποδηλατου :p

To ποδηλατο ειναι παλιο αλλα το καλοκαιρι εσκασα 170€ για να το φτιαξω. Δεν παει ομως αναλογα την αξια του ποδηλατου.

Αν παρω πχ την pitbull που κανει 40€, μου κλεψουν το ποδηλατο θα πανε χαμενα και τα 170€ που εδωσα και το ποδηλατο, θα πρεπει να παρω αλλο μετα με κανενα 400αρι και καλυτερο πεταλο κανενα 70αρι....

Γι αυτο ρωταω, αν αξιζει 30€ παραπανω η abus ή πλερωνεις απλα το ονομα. Αν ειναι οντως καλυτερη τοτε αξιζουν για μενα.

Προς το παρον το θελω για να το κλειδωνω εξω απο τη σχολη kickbox που πηγαινω, ειναι ισογειο και σχεδον συνεχεια εχει καποιος οπτικη επαφη.

Και θα το βαζω εκει που εχει δεμενο ο δασκαλος αυτο εδω

minbull.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ποδηλατο ειναι παλιο αλλα το καλοκαιρι εσκασα 170€ για να το φτιαξω. Δεν παει ομως αναλογα την αξια του ποδηλατου.

Αν παρω πχ την pitbull που κανει 40€, μου κλεψουν το ποδηλατο θα πανε χαμενα και τα 170€ που εδωσα και το ποδηλατο, θα πρεπει να παρω αλλο μετα με κανενα 400αρι και καλυτερο πεταλο κανενα 70αρι....

Γι αυτο ρωταω, αν αξιζει 30€ παραπανω η abus ή πλερωνεις απλα το ονομα. Αν ειναι οντως καλυτερη τοτε αξιζουν για μενα.

Προς το παρον το θελω για να το κλειδωνω εξω απο τη σχολη kickbox που πηγαινω, ειναι ισογειο και σχεδον συνεχεια εχει καποιος οπτικη επαφη.

Και θα το βαζω εκει που εχει δεμενο ο δασκαλος αυτο εδω

minbull.jpg

Η Abus και η Kryptonite εχουν πολύ καλύτερης ποιότητας χάλυβα από την Onguard. Αξίζουν τη διαφορά. Μην τσιγκουνεφτείς. Πάρε ή την abus Granit 54 ή τα kryptonite New york / ή kryptonite fahgetabboudit (που είναι και το καλύτερο απλά πιο μικρό και δεν κλειδώνει σε χοντρά αντικείμενα.

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ειναι μονο στο ονομα.....

Οποτε παε να δωσουμε την 70αρα. Το θεμα ειναι πως να την αξιοποιησουμε.

Abus granit x-plus 54 ή OnGuard Pitbull + OnGuard Rottweiler

Η κουλούρα κόβεται σε 15 δευτερόλεπτα. Καλύτερα ενα καλό λουκέτο παρά 2 μέτρια.

Link to comment
Share on other sites

Η κουλούρα κόβεται σε 15 δευτερόλεπτα. Καλύτερα ενα καλό λουκέτο παρά 2 μέτρια.

Ναι αλλα βλεποντας ο επιδοξος κλεφτης 2 μετρα ασφαλειας, δεν τον αποθαρρύνει περισσοτερο να το επιχειρησει;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.