Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Που έχουν εξαφανιστεί όλοι? τα έχετε κλ@σει από την ζέστη και δεν ποδηλατείτε??

Αυτός ο κουλός ο [MENTION=8837]l2phile[/MENTION] ισορροπία ξέρει? Όλο για 'ταπίσιες' κατηφόρες λέει αλλά καμιά διαδρομή δεν βλέπουμε :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION]

ζηλευω ταμαλα ..και εις διπλουν.

Καλοριζικο το κουρσακι.Ετσι επρεπε να κανεις τις βολτες:p

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] ..

μαζεψε καμποσα κιλα υπομονη για να με σερνεις παλι σε διαδρομες..

Οπου να ναι οι διακοπες τελειωνουν...

Link to comment
Share on other sites

Ο κουλός (!) ο l2phile λιώνει στα μπάνια.

Για διάλειμμα έκανε λίγο!!! Hiking, λίγο τρέξιμο και μία τζούρα ποδήλατο.

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] σου είπα ότι έχεις ωραίο ποδήλατο; :p Γιατί τόσο αργός στην κατηφόρα; ΦΟΒΑΣΑΙ;

[MENTION=699]ΝTG[/MENTION] μάζεψε πολλά κιλά όρεξη, γιατί όταν τελειώσουν οι διακοπές σου, εγώ θα είμαι κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

το οδόστρωμα είναι σε πολύ χάλια κατάσταση,δεν έπαιρνε για παραπάνω

συν ότι συνηθισμένος από το 29αρι έμπαινα στην στροφή και μετά πατούσα το φρένο(καναδυο φορές τα χρειάστηκα είναι η αλήθεια)

comp1s.jpg

αριστερά η κούρσα,δεξιά το 29αρι,ακριβώς η ίδια διαδρομή

η διαφορά (30 λεπτά λιγότερο) είναι παραπάνω από ότι περίμενα :D

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] με γεια το παιχνίδι, ομως το 29er το αδικεις - ουσες, ηταν MTB

απο εκει που πηγαινες καλυτερα με το κουρσακι. Καλα χιλιομετρα!

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Εκτός αυτού που πιθανότατα ισχύει,το φούσκωμα της σαμπρέλας είναι ένα θέμα, αλλά λογικά με ένα μικρο άνοιγμα στον αφρό πριν περάσεις το carbon θα είναι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου κάτι ρε παιδιά, ένα ποδήλατο εδώ, από τα χρέπια που αγοράσαμε για 75 ευρώ έπαθε το εξής, γυρίζει το πετάλι κανονικα, γυρνάει η εφταπλέτα κανονικά, δεν γυρνάει ο τροχός. Όταν κυλάει το ποδήλατο, αν δεν έχουν κάποια αντίσταση τα πετάλια, γυρνάνε και αυτά μαζί :fist:

Κάτι έσπασε δηλαδή εκεί μέσα, τώρα είναι η εφταπλέτα, είναι ο άξονας, είναι η ζάντα? Μπορεί κάποιος να καταλάβει από την περιγραφή? Τι άλλο υπάρχει εκεί μέσα? Δεν υπάρχει ίδιαίτερη αντίσταση ή θόρυβος καθώς γυρνάει το πετάλι.

Ρωτάω για να δω τι χρειάζεται αλλαγή και άρα τι είναι ποιο λογικό να πληρώσει η ιδιοκτήτρια.

Το πήγε σε ενα ποδηλατάδικο εδώ κοντά (που δεν μου γεμίζει το μάτι και δεν έχω ακούσει και καλά λόγια) και της ζήτησαν 100 ευρώ για την ρόδα ολόκληρη..

Υ.Γ. Πρόκειται για τρέκκινγκ ποδήλατο, όχι για κανένα περίεργο Ολλανδικό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.