Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

στα 36χμ ειχα average 32.3

στην επιστροφη ΠΑΝΤΑ πεφτει ομως γτ με πιανουν ΟΛΑ τα φαναρια και τσαντιζομαι που συμβαινει αυτο :p

αλλα ειναι ωραιο να κυνηγας χρονους με την κουρσα.

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] : τι να λενε.οσο υπαρχουν λακουβες και μπαλωματα οτι λαστιχο και να βαλεις δε σε βοηθαει.Ενας λογος που δεν επαιρνα τοσο καιρο κουρσα

[MENTION=10016]Evan[/MENTION] : οχι δεν εκανα βουτια..Πηγα επιτοπου στροφη και γυρισα γτ εχω και δουλεια να παω :p

Link to comment
Share on other sites

Καλός ο αγώνας? Πάλι δεν μπόρεσα να τον δω γμτ... τον έδειξε η κρατική?

μην δεις αποτελέσματα δες τον σε επανάληψη στο eurosport ( αλλα και να τα ειδες δεν πειραζει ηταν εκπληκτικος αγωνας)

Εγιναν τα πάντα ολα. Αλλα δεσ το και εσυ για αυτο δεν σου λεω τιποτα αλλο.

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html το εχει ηδη σε επανάληψη

Στην κρατική οπως σε ολα τα αθληματα ειναι τραγικη, οπως γενικα η κατασταση παντου.

Ουτε καν τους Ελληνες δεν δείχνουν...

Στα αθλήματα που ειναι παντελως ασχετοι ακομα και αν συμμετεχουν Ελληνες δεν τα δειχνουν

και γενικα οι δημοσιογραφοι της κρατικης και γενικοτερα καταλαβαινω γιατι μου σπανε τα νευρα

αλλα οτι θα μου σπαγαν τοσο και οι εκφωνητές διαχειριστές των αλλων θεματων με την

ανυπαξια επαγγελματισμου δεν το περιμενα

δηλαδη τι να λεμε...δεν εχουν ουτε καν την ευαισθησία να μαθουν σωστα τα ονοματα των

Ελληνων που συμμετέχουν

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Απαλευτη η κατασταση με τη σελα…αυριο παω για σελα οπωςδηποτε…1 ωρα και 20 λεπτα εκανα σημερα ποδηλατο και το κωλι μου δε το νιωθω!! :shout:

Ηθελα κι αλλο αλλα αδυνατον….

Link to comment
Share on other sites

αν ξεκινησω μεσιμερι ανεβαινω το σειχ σου και το χωρτιατη μαζι

αν ξεκινησω πολυ πρωι στην καλυτερη κανω πολυ περισσοτερη ωρα

στην χειροτερη το στομαχι θα την ακουσει στα μισα...οχι παντα αλλα πολλες φορες.

ειδικα αν προσπαθήσω να κρατήσω τον συνηθισμένο ρυθμο

δεν την παλευω με τιποτα το πρωι λεμε

Δεν έχω κανά ιδιαίτερο τιπ. Ειδικά το πολύ πρωί ούτε εγώ το μπορώ, δε μπορώ να φάω αμέσως με το που ξυπνήσω, χρειάζομαι τουλάχιστον μια ώρα για να αρχίσω να λειτουργώ. Τις καθημερινές πχ πρώτα πάω με το ποδήλατο στο γραφείο και μετά τρώω κάτι εκεί. Πολλά πρωινά βγαίνω βόλτα και τρώω πρωινό πάνω στο ποδήλατο, 2 μπανάνες, μπισκότα κτλ.. έτσι κι αλλιώς στις χαλαρές μεγάλες βόλτες (100κ+) σταματάμε στα μέσα για κανά σάντουιτς κτλ. Η καλύτερη ώρα πάντως για μένα είναι καμιά ώρα μετά το μεσημεριανό, να χω χωνέψει και να μαι έτοιμος να τα κάψω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.