Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Βασικά είναι rock solid, πολύ καλύτερο από ότι το περίμενα. Είναι 9γρ πιο βαρύ, απλά είναι πολύ πιο εύκολο να το βλέπεις όταν είναι στο οπτικό σου πεδίο χωρίς να σκύβεις.

Τα campag δεν ειναι σαν τα shimano, δεν πατάς όλη τη μανέτα μέσα. Ο εσωτερικός λεβιές ανεβάζει και αυτός στο πλάι κατεβάζει.

Link to comment
Share on other sites

in.gr - Σε κρίσιμη κατάσταση τα παιδιά που παρασύρθηκαν από μοτοσικλέτα - Παραδόθηκε ο οδηγός - Ειδήσεις - Ελλάδα

Ντάξει θα τον έστηνα στο τοίχο. Πρώτα ένας ποδηλάτης και μετά μια οικογένεια... Ελεος και τους εγκατέλειψε ο αλ...ης:wall:

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το νέο mount για τo garminaki

ποιο είναι αυτό; μόνο από την K-EDGE βρήκα εγώ

K-EDGE Computer Mount for Garmin Edge - Out of Stock, Accepting Backorders - Garmin Edge (out of stock και πανάκριβο,50$+ 14,50 Shipping )

Έγινε επεξεργασία από wrong method
typo
Link to comment
Share on other sites

iL8KQ.jpg

Έτοιμες οι προμήθειες. Μιλάμε τα stinger waffles είναι θεϊκά.. τα εκλεισα σε ένα ντουλάπι να μη τα βλέπω μέχρι να φύγω γιατί θα τα εξαφανίσω στο καθισιό μου.

Επίσης δανείστηκα και μια gopro, οπότε θα έχουμε και footage :D Ανυπομονώ να φύγω, μου την έχει βαρέσει εδώ ο καιρός, 40κ έκανα σήμερα μέσα στη βροχή και 12 βαθμοί.. άι σιχτήρ.

Link to comment
Share on other sites

iL8KQ.jpg

Έτοιμες οι προμήθειες. Μιλάμε τα stinger waffles είναι θεϊκά.. τα εκλεισα σε ένα ντουλάπι να μη τα βλέπω μέχρι να φύγω γιατί θα τα εξαφανίσω στο καθισιό μου.

Επίσης δανείστηκα και μια gopro, οπότε θα έχουμε και footage :D Ανυπομονώ να φύγω, μου την έχει βαρέσει εδώ ο καιρός, 40κ έκανα σήμερα μέσα στη βροχή και 12 βαθμοί.. άι σιχτήρ.

godspeed-you-fancy-bastard-hijinks-ensue-shirt.jpg

Link to comment
Share on other sites

πάντως,δραματική η κατάσταση,εδώ τουλάχιστον.η θερμοκρασία δεν πέφτει με τπτ

κάτω από τους 25-28 βαθμούς, ακόμα και 30 χλμ έξω από την πόλη

πάνω από 50-60 χλμ δεν βγάζω με τίποτα (αυτά μετά τις 10 το βράδυ που βγαίνω τώρα)

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω για εκει ...εδω τωρα που μιλαμε εχει 31 ..:p

Kαι με τους 12 βαθμους ποτε δεν ειχα προβλημα..και με 8 εχω παει..που στην ουσια ηταν 5(μολις βγεις παραεξω).

Με τη βροχη εχω ενα θεματακι:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.