Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Αχνό contrast στην οθόνη LCD (λες οι μπαταρίες που είχε να μην είναι καλές;)

Έχει φωτισμό οθόνης σε ωραίο μπλε χρώμα.

Ταχύτητα μέχρι 99.9

Για κάποιο λόγο ήθελε την ηλικία και το βάρος μου, για τον υπολογισμό θερμίδων. Αλλά και πάλι, βάρος μέχρι 99.9

Μετράει λίπος που "και καλά" καις.

Έχει θερμόμετρο!

Έχει επιταχυνσιόμετρο!

Έχει χρονόμετρο και trip computer

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει.

Δεν αλλάζω, το cateye θα μείνει την κούρσα, αυτό θα το βάλω στο mountain της κακιάς ώρας που μου χάρισαν....Το κοντεράκι παίζει να αξίζει παραπάνω από το ποδήλατο!

Το θετικό του είναι ότι είναι ασύρματο, με την έννοια ότι δεν έχει καλώδια. Το αρνητικό είναι ότι ο αιθητήρας παίρνει δικιά του μπαταρία, άρα 2 μπαταρίες όταν τελειώσουν.

Καλύτερα να ψάξει κανείς στο ebay, υπάρχουν και φτηνότερα και ίσως καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION]

Το πήρα και εγώ από περιέργεια. Το contrast δεν μου φάνηκε άσχημο αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος οτι με κόντρα ήλιο δεν θα βλέπεις τίποτα. Τα κιλά είσαι σίγουρος οτι πάνε μέχρι 99,9 και όχι παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

αυτό δεν είναι?

Ναι!

Το πήρα και εγώ από περιέργεια. Το contrast δεν μου φάνηκε άσχημο αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος οτι με κόντρα ήλιο δεν θα βλέπεις τίποτα.

Αυτό πιστεύω κι εγώ.

Τα κιλά είσαι σίγουρος οτι πάνε μέχρι 99,9 και όχι παραπάνω?

Ελπίζω σε 2 μήνες να μη με ενδιαφέρει αν πάνε πάνω από 99,9!!!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πράγματι δεν έχει υποδιαστολή, οπότε λες να παίζει το τελευταίο και μικρό ψηφίο να είναι οι μονάδες;

Αλλά και πάλι, με αφήνει να βάλω 3-4-5-6-7-8-9 εκατοντάδες; Σε ποδήλατο θα το βάλω ή σε τριαξονικό;:red:

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και οι χοντροί δικαίωμα στο ποδήλατο!!! :p:P

δεν παίρνει παραπάνω κιλά? ωχ και το πήρα!

meanwhile in Germany... CRIVIT Fahrrad-Computer - Lidl Deutschland - lidl.de

Σιγά ρε Λάκη, θα σου υπολογίσει λάθος τις θερμίδες και κάτι τρέχει στα γύφτικα.. :)

Link to comment
Share on other sites

don't πολύ-like. Μου φαίνεται λίγο ασταθές. Δονήσεις από τον αέρα σε μεγάλες ταχύτητες πχ.

Δεν σου άρεσε στον λαιμό; (πες ότι το mount του λαιμού ζύγιζε 20 γραμμάρια περισσότερο :p )

btw, ο εσωτερικός λεβιές τι είναι; Δεν κατάφερε ακόμη η campagnolo να τα βάλει όλα σε δύο και ήθελε τρίτο; :p

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.