Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Μεγαλώνουν και χαλάνε την αεροδυναμική. Με αυτά δεν παίζουν :-O

Χαχα, με τέτοιες αναχρονιστικές ιδέες δεν θα πάει μπροστά το άθλημα...

Έχεις δοκιμάσει να τα διαμορφώσεις με ζελέ; να φτιάξεις κανάλια που δρομολογούν τον αέρα στα θερμότερα σημεία; να τα χωρίσεις σε micro spoilers όπου με την κατάλληλη γωνία κρατούν ποδήλατο και αναβάτη στο έδαφος;

Τίποτε δεν είναι τυχαίο παλικάριμ!

Link to comment
Share on other sites

Κι όχι μόνο. Εκτός από την ποδηλασία που μου το ζήτησαν, ήταν πρακτικά απαιτούμενο και στον στίβο που έτρεχα. Να μην πω και για την κολύμβηση που για 3 μέρες όλο κι όλο μου το ζήτησαν και φάγανε άκυρο :-P

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό κάνουν και οι επαγγελματίες ποδηλάτες.

Δεν είναι για αεροδυναμική, είναι για ευκολία στο μασάζ και για τυχόν πεσίματα/γδαρσίματα. Είναι πιο εύκολο να φροντίσεις μια πληγή που δεν έχει τρίχες τριγύρω.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από αυτό και για λόγους αισθητικής. Ολοκληρώνει την γκεϊδιά του κολλάν.

Σκέψου δύο τριχωτές και δύο άτριχες αδερφές να γλύφονται. Τι είναι πιο χάλια; :p

Link to comment
Share on other sites

ρε, συριζα ([MENTION=2868]Myralis[/MENTION]) ΟΛΑΑΑΑ!!!

Cirque du Soleil - Alegria - YouTube

???

Τι ? που? γιατί?

Παρόν!

EDIT:

Τα μούσια τα σπάνε όταν είναι σε μήκος κατάλληλο για την εποχή!

Σε ζεσταίνουν όταν είναι μακριά τον χειμώνα, σε δροσίζουν "κρατώντας" ευχάριστες σταγόνες νερού το καλοκαίρι, προσδίδουν ανδρισμό (έχετε δει πολλούς γκεϊ με μούσια? (πορνοδιαστροφικές ταινίες δεν μετράνε)), έχεις κάτι να παίζεις όταν βαριέσαι, και δεν έχεις το στυλ του αψεγάδιαστου καλοσιδερομένου κοστουμάτου που προσωπικά μου την σπάει.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.