Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Όσοι χρησιμοποιείται πρόγραμμα καταγραφής διαδρομής πχ sportstracker που βλέπω παραπάνω,πού έχετε το κινητό σε κάποια τσέπη με φερμουάρ, πίσω στη τσάντα ή στο τιμόνι σε βάση;

πισω στη τσαντα και συνδεδεμενος με hands free αν με παρουν τηλεφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείται πρόγραμμα καταγραφής διαδρομής πχ sportstracker που βλέπω παραπάνω,πού έχετε το κινητό σε κάποια τσέπη με φερμουάρ, πίσω στη τσάντα ή στο τιμόνι σε βάση;

Τσέπη και γειώνω όποιον πάρει τηλέφωνο:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]: Αυτό είναι ποδήλατο πίστας. (ναι δεν απαγορεύεται να το ερωτευτείς, απλά ΑΝ το πάρεις, δεν θα βολεύει και πολύ στο δρόμο)

[MENTION=23078]k_ardu[/MENTION]: Βάση τιμονιού/λαιμού ή πίσω τσέπη. Στην πρώτη περίπτωση βάζω ανοικτή ακρόαση και φωνάζω μέσα στο δρόμο. :p Στην 2η ΑΚΥΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Τσέπη και γειώνω όποιον πάρει τηλέφωνο:p

Για να το έχεις στη τσέπη υποθέτω πως δεν υπάρχει πρόβλημα με το κλείδωμα τον δορυφόρων.

Αυτό με ενδιέφερε να μάθω περισσότερο γιατί και εγώ στην τσέπη σκεφτόμουν να το βάλω.:T:

Link to comment
Share on other sites

Ok then στην τσέπη είναι ότι πρέπει!

Για φωτισμό τι έχουν να προτείνουν οι ειδικοί;

Κάτι πήρε το μάτι μου στις προηγούμενες σελίδες για αυτό το θέμα,γύρισα 10-15 πίσω αλλά δεν βρήκα κάτι.

Εάν έχει να προτείνει κανείς ξανά μάλλον κάποιο φωτάκι...:)

Link to comment
Share on other sites

Ok then στην τσέπη είναι ότι πρέπει!

Για φωτισμό τι έχουν να προτείνουν οι ειδικοί;

Κάτι πήρε το μάτι μου στις προηγούμενες σελίδες για αυτό το θέμα,γύρισα 10-15 πίσω αλλά δεν βρήκα κάτι.

Εάν έχει να προτείνει κανείς ξανά μάλλον κάποιο φωτάκι...:)

Πες κι ένα άνω όριο γιατί μπορεί να σου προτείνουμε και με 400-500 ευρώ φωτάκι...

Ξέρω κάποιους ικανούς εδώ μέσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ακομα γιατι ειμαι με τεραστιες γαζες μεσα στυ μυτη μου, οποτε μου κανουν offset αυτες στο βαρος...:p

Το λεω κ παλι για τα λαστιχα διοτι διαβαζω διαφορα ποστ των τελευταιων ημερων,

Δεν σημαινει οτι το να βαλεις λεπτο λαστιχο το ποδηλατο θα μεινει με στενο λαστιχο. 2 ειδων λαστιχα για την εκαστοτε χρηση το καθενα. Ουτε αλλαζω ταυτοτητα κ γινομαι ερμαφροδητος, ουτε μετανιωνω που πηρα fs.

To ποδηλατο στο δρομο δεν παιζεται, το ποδηλατο στο χωμα δεν παιζεται επισης!! Εννοειται οτι θα πας καλυτερα με μια κουρσα στο δρομο η ενα ελαφρυ 28αρι. Ομως δεδομενου του ποσο ελαφρυ ειναι το bike μου, με τα στενα λαστιχα ειναι σαν fitness στο δρομο. Αμα του εβαζα κ αλλη κασσετα δρομου σε τυχον αλλες, 2ερες ζαντες, θα ειμουνα τσολιας!

FULL ON CANYON POWER!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όσους απάντησαν στο ερωτημά μου για ποδήλατο fitness.

Εχτές ένας φίλος μου έβαλε φρένο αφού του είπα κάτι που το θεωρούσα αμελητέο.

Εδώ και 10 ημέρες με πονάει το αριστερό γόνατο...πρώτη φορά που με πονάει πόδι ever!

Το θεωρούσα κατάλοιπο της αγυμνασιάς αφού σταματούσε μετά από λίγο όταν έκανα πετάλι.

Δύο μέρες τώρα την ακούω γενικά αφού αν κάνω κάθισμα και σηκωθώ με ''τσιμπάει''.

Έχει γίνει κάποια ζημιά? Να κόψω ρυθμό με τις 30αρες μέρα παρά μέρα?

Έχω απογοητευτεί η αλήθεια είναι....:weep:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.