Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

αν και δεν συμφωνω για τυπου ποδηλατο carefour, δειτε και αυτο το λινκ που τουλαχιστον τα εχει πιο φθηνα. ps. mην πει καποιος οτι ειναι μαιμουδες και τα ποδηλατο, ειναι πασιφανες!! :Dhttp://www.sportsdirect.com/cycling

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και ότι μετακόμισε σε μεγαλύτερο καλύτερο χώρο πρόσφατα, εν μέσω κρίσης κτλ, σημαίνει ότι κάνει κάτι καλά.

Εν μέσω κρίσης που έφερε άνθιση στο ποδήλατο

Link to comment
Share on other sites

Εχω αρχίσει και δεν πιστεύω σε αυτά που βλέπω στον εαυτό μου. Αν κάποιος απο εσάς μου έλεγε αυτά που παρατηρώ θα του έλεγα ότι υπερβάλει και ότι απλά προσπαθεί να με πείσει για να πάρω ποδήλατο πιο σύντομα.

Σήμερα είπα να μεγαλώσω λίγο την διαδρομή. Αντι 5 χιλιόμετρα λοιπόν είπα να ανέβω στα 6χιλιόμετρα κάνοντας μεγαλύτερο κύκλο. Το αποτέλεσμα να επιστρέψω σπίτι χωρίς κανένα διάλειμμα και 4 λεπτά νωρίτερα απο ότι χθες που έκανα 5 χιλιόμετρα!!!! :flag:

Ημουν πολύ πιο άνετη, χάζευα κιόλας τριγύρω μου και μου άρεσε όταν είδα την διαφορά χρόνου :red:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια στο omg παιδια, ειδα παλιους φιλους, συναδελφους, βυ****ς

:p γενικοτερα πολυ καλη οργανωση! Καμια φορα ειναι ωραιο που ειναι μικρος ο κοσμος! :)

3ο ποστ για το omg event. Τι κόλλημα έχεις φάει;

Link to comment
Share on other sites

"μπραβο [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION], συγχαρητηρια!"

Επειδή δεν είμαι ο Gomar και βασικά δεν μοιάζουμε κιόλας, μπορείς απλά να πεις "χέστηκα" :)

πως και μεσα σημερα? αδημονεις να ερθει η επομενη μερα να πας στην εξοχη ποδηλατο?

Εσύ πως και μέσα; Θα πας για χόρτα στην εξοχή αύριο;

Link to comment
Share on other sites

Αστρο ΟΚ

Lakisss, εννοειτε, θελω να την "τσιμπαω" ομως για να ανεβαζει τα χιλιομετρα, οποτε μπραβο για την αρχη του κινητρου!

Karmen, χορτα μεχρι τον Απριλη, τωρα παω για να μαδησω μαργαριτες!! :D

well done! :)

(>ειμαι αλοιφη γτ ξυπνησα νωρις να κανω εξετασεις για εγχειρηση την δευτερα, οποτε και δεν θελω να βγω σημερα)

Link to comment
Share on other sites

παντως [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] σε παροτρυνω ανεπιφυλακτα να πας στον λαζαριδη και να παρεις ενα σετ λαστιχα δρομου, πιανουν κ τα χερια σου (αγιο πραγμα αυτο για γυνακα) οποτε τα μονταρεις πολυ γρηγορα. Αξιζει καθε cent τους!

Link to comment
Share on other sites

μου αρέσει πολύ το λάστιχο του Cube + ότι τελικά πάω και σε λίγο χώμα που δεν το περίμενα. Κάθε μέρα ξεθαρρεύω κιόλας και πάω όλο και περισσότερο.

Ας μάθω πρώτα το ποδήλατο όπως πρέπει και τα λάστιχα/αλλαγές θα έρθουν μετά

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.