Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

αν σου αρεσει να εισαι ενεργητικος, μια χαρα θα τιμας το ποδηλατακι σου με καθε ευκαιρια. Η παρακληση εγκειται στο γεγονος οτι αν κολλησεις θα θες σιγουρα αλλο ποδηλατο, οποτε το αρχικο κοστος ανεβαινει κατακορυφα. Η πιθανοτητα να μην σου αρεσει το τυπου orient, ειναι πολυ μεγαλυτερη απο το ρισκο να μην αποσβεσεις τα 300 κατι ευρω για ενα επωνυμο (που ενταξει δεν ειναι 600-800 να πεις οτι ανοιγεσαι).

Ο ηχος ειναι ευχαριστηση, το ποδηλατο ειναι σταση ζωης..

GO for it!

Link to comment
Share on other sites

αν σου αρεσει να εισαι ενεργητικος, μια χαρα θα τιμας το ποδηλατακι σου με καθε ευκαιρια. Η παρακληση εγκειται στο γεγονος οτι αν κολλησεις θα θες σιγουρα αλλο ποδηλατο, οποτε το αρχικο κοστος ανεβαινει κατακορυφα. Η πιθανοτητα να μην σου αρεσει το τυπου orient, ειναι πολυ μεγαλυτερη απο το ρισκο να μην αποσβεσεις τα 300 κατι ευρω για ενα επωνυμο (που ενταξει δεν ειναι 600-800 να πεις οτι ανοιγεσαι).

Ο ηχος ειναι ευχαριστηση, το ποδηλατο ειναι σταση ζωης..

GO for it!

Για να ανέβω στα 300€ θα πρέπει να περάσει κανάς μήνας + ακόμη προτού κάνω την αγορά...μετά τί αξία θα έχει; Εντός των ορίων διερευνώ λύσεις...δυστυχώς αυτό δεν αλλάζει...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] θελω να εχω ενα σημειο αναφορας ωστε σε επομενη επιλογη να ξερω τι ζηταω.

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION] ειναι βαρυ ναι, πολυ καλυτερο βεβαια απτο πιο ελαφρυ mountain king 2.2 που ειχα, οποτε σαν επομενο βημα οταν αλλαξω λαστιχα, ειναι να βρω το traction tou panaracer στο χωμα και το roll του mountain king, κατω απο 500gr, αλλα αυτο θα γινει στον καιρο..

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι ποζέρι και γραμμαριοφάγος :p:upside:

πλακίτσα!

Για XC(εκτός και αν έχουν άλλη ορολογία τα panasonic) πάντως και 2.1 είναι υπέρβαρο

μπορει να ειναι υπερβαρο αλλα ειναι λαστιχαρα και δεν την αλλαζω

Link to comment
Share on other sites

παντως [MENTION=7634]cddaraa[/MENTION] για την αποσαφηνιση στο κοινο..ποζερι δεν ειμαι, αν ειμουν θα ειχα ενα cube και θα το φορτωνα με sticker parts!! :p ειμαι της λογικης των Q cars, αποδεδειγμενο στις πραξεις μου απο αρχαιoτατων χρονων!! :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πω οτι οι περισσότεροι ποδηλατάδες απ όσους έχω γυρίσει είναι ότι φάμε, ότι πιούμε, και ότι αρπάξει ο κ@λος μας!

Εξυπηρέτηση 0 και τιμές εκτός πραγματικότητας

Παραγγελίες από έξω και προσωπική δουλεία όσο πιάνουν τα χέρια μου.-

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ για τις λεπτοδουλειές έχω σταματήσει να πηγαίνω σε ποδηλατά. Ωστόσο όταν θέλω κάτι που δε μπορώ ή δε ξέρω να το κάνω το πάω στο Κασσιμάτη στον Πειραιά.

Ούτε διαφήμιση θέλω να κάνω ούτε τπτ τέτοιο, απλώς εκεί έχω μείνει εγώ ευχαριστημένος και είναι και κοντά στο σπίτι μου.

Επίσης ο Myralis μου έλεγε πως πολύ καλός είναι και ο Κεφαλάς (νομίζω). Ας επιβεβαιώσει...

Link to comment
Share on other sites

1-2 χρονια ξεκιναγα με το αμαξι απο καλλιθεα να το πηγαινω στον κεφαλα.....

ο λογος ; πολυ καλος μαστορας οντως.

τον τελευταιο χρονο ομως αρχισα να εχω τις αμφιβολιες μου

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο Myralis μου έλεγε πως πολύ καλός είναι και ο Κεφαλάς (νομίζω). Ας επιβεβαιώσει...

Τον Κεφάλα τον ήξερα επειδή εκεί κοντά μεγάλωσα, δεν είχα άλλη επιλογή (ο Κασιμάτης έπεφτε πιο μακριά), και δεν ήταν άμεσος γενικά στις επισκευές.

Αλλά αφότου γύρισα από Κρήτη, λίγο ο GoMaR, λίγο 1-2 άσχετοι άνθρωποι που δεν έιχαν σχέση με την περιοχή, επιβεβαίωσαν ότι είναι πολύ καλός.

Βάλε και ότι μετακόμισε σε μεγαλύτερο καλύτερο χώρο πρόσφατα, εν μέσω κρίσης κτλ, σημαίνει ότι κάνει κάτι καλά.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι δικαιε αριστεριστη!

Παντως μαγκες σαν global spec ο piranha ειναι ο πιο ενστικωδης απο ολους.. Μπορει και ειναι πολλοι καλοι μηχανικοι ποδιλατων, ισως καποιοι κ πιο "οργανωμενοι"-neogeek mtb μηχανικοι. Ομως ο Πιρανχας εζησε μεσα απτο να κανει ποδηλατο, εκανε/μαθενε σκηνικα σε μια εποχη που δεν επαιζε internet, μονο περιοδικα απτο εξωτερικο αν εβρισκες κ βιντεοκασετες (ο Δημητρης ειναι 40αρης). Ειναι τρελος ποδηλατης, εχει δημιουργησει γενιες bmxαδων, σε βλεπει και νοιωθει την αναγκη σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.