Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Βρε σεις δεν το έκανε ο Ιάσωνας αλλά ο άερας που ήταν δυνατούτσικος πέριξ ακροπόλεως. Αυτός το μόνο που έκανε ήταν υπομονή μαζί μου στο θέμα αντοχής:X:

Πρέπει να ζήτησα διάλειμμα πάνω απο 4 φορές :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια, μια συμβουλή θα ήθελα...

Καλοκαιράκι μου έχει μπει η ιδέα της ποδηλατάδας για γυμναστική και διασκέδαση...εδώ στα Γιάννενα έχω ήδη αρχίσει τρέξιμο στη παραλίμνια περιοχή, αλλά φιλοδοξώ να επεκτείνω τη διαδρομή...

...άρχισα να ψάχνω λίγο στο νετ κι έφαγα μια μικρή φρίκη με τιμές...τα φτηνότερα που βρίσκω είναι στη περιοχή των 300€ κι αν βρω κάτι πιο φτηνό (πχ πρακτικερ) αμφιβάλλω αρκετά για την αντοχή και την αξιοπιστία του...

Υπάρχει καμία αποδεκτή λύση κάτω απο 200€; Κάτι ενδιάμεσο για δρόμο και χώμα ψάχνω...(1.86εκ ύψος)

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις δεν το έκανε ο Ιάσωνας αλλά ο άερας που ήταν δυνατούτσικος πέριξ ακροπόλεως. Αυτός το μόνο που έκανε ήταν υπομονή μαζί μου στο θέμα αντοχής:X:

Πρέπει να ζήτησα διάλειμμα πάνω απο 4 φορές :hehe:

σωπα ρε..ουτε κοκκινησες ουτε ιδρωσες ουτε επεσες.πραγμα πρωτογνωρο για τις βολτες μ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

απο λαζαριδη μεχρι θησειο πηγαμε.

σπυρο ειμαι δουλεια αγορι

Ελα έλα πες τα όλα

Ξεκίνησα Κουκάκι ήρθα Λαζαρίδη. Πήγαμε Θησείο (μαμώ τις ανηφόρες γρρρρρρρρρρρ) γυρίσαμε απο Αποστόλου Παύλου και μετά πάλι σπίτι. Ηταν too much για μένα :p

Link to comment
Share on other sites

update> αγοραστηκαν τα λαστιχα, 15ε το σετ, kenda kwest 26x1.5, σαμπρελες δεν πηρα, μου ειπε ο Λαζαριδης οτι κανουν και αυτες που εχω τωρα (η μπροστα ειναι 1.926-2.165 νομιζω)...οντως μπηκαν κανονικα, σχολια αργοτερα που θα το βγαλω βολτα..

>περιττο να πω οτι το ποδηλατο οπτικα εχει πολυ πλακα!! :D

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

update> αγοραστηκαν τα λαστιχα, 15ε το σετ, kenda kwest 26x1.5, σαμπρελες δεν πηρα, μου ειπε ο Λαζαριδης οτι κανουν και αυτες που εχω τωρα (η μπροστα ειναι 1.926-2.165 νομιζω)...οντως μπηκαν κανονικα, σχολια αργοτερα που θα το βγαλω βολτα..

>περιττο να πω οτι το ποδηλατο οπτικα εχει πολυ πλακα!! :D

Pics or it isn't true :p

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

update> αγοραστηκαν τα λαστιχα, 15ε το σετ, kenda kwest 26x1.5, σαμπρελες δεν πηρα, μου ειπε ο Λαζαριδης οτι κανουν και αυτες που εχω τωρα (η μπροστα ειναι 1.926-2.165 νομιζω)...οντως μπηκαν κανονικα, σχολια αργοτερα που θα το βγαλω βολτα..

Εννοειται οτι κανουν...αφου το λεω εγω αρκει:p

βγαλε καμμια φωτο..και βγαλτο καμμια βολτα να μας πεις εντυπωσεις πριν και μετα.:D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μολις γυρισα... μικρη βολτα, δεν ξερω ποσα χιλιομετρα διοτι εκσφενδονιστηκε ο σενσορας του knog κατω κ δεν εχω παρει αλλο... Μαρουσι κεντρο-κηφισια-κεφαλαρι-κηφισιας-μαρουσι..

Νταξει απλα σας λεω οτι το ποδηλατο ειναι ενα διαφορετικο ποδηλατο....δεν χρειαζεται να αλλαζω ταχυτητες στις ελαφριες ανηφορες, ειναι ροπατο, η κυληση του ειναι λες και παταω στα πουπουλα, δεν κανει θορυβο κ εχεις το κορυφαιο συναισθημα οτι η ενεργεια που δαπανας δεν χανεται.. Στο χαλικι του μπηκε, σε νερα κανονικα, ελαφρια πανω κατω πεζοδρομια, λακουβες ΟΚ... μια χαρα κυριοι!! θελει κιαλλο διερευνηση, αλλα πλεον το bike εχει γκαζι στο δρομο!!

φωτος μπορει κ σημερα μπορει κ αυριο

>photos up, δεν ειμαι φωτογραφος, δεν εχει φως, το σπιτι μου ειναι λιγο ακαταστατο, η σιτα του τζακιου ειναι απαισια το ξερω, θα κοψω γυαλι με ανωξειδωτα σατινε πατακια.

post-1243-1416076351,5445_thumb.jpg

post-1243-1416076352,6464_thumb.jpg

post-1243-1416076352,854_thumb.jpg

post-1243-1416076353,0633_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.