Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Καλά μη γίνεσαι κακός κι εσύ αμέσως ρε :p έχει και καλή πληροφορία μέσα. Απλά πρέπει να ξέρεις ότι είναι forum από μαγαζί κι όχι απλά ένα ποδηλατικό φόρουμ και να ζυγίζεις τις απαντήσεις ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

αφου με ξερεις ειμαι υπερβολικος σε κατι τετοια θεματα και τα λεω παντα μεταξυ σοβαρου και αστειου:D

το ΜΟΝΟ καλο που προσφερει σαν φορουμ ειναι να βρεις 2-3 ατομα για ποδηλατικη παρεα.

αν αρχισεις να την ψαχνεις εκει μεσα , το χασες

Link to comment
Share on other sites

Καλά στο cyclist οτιδήποτε είναι Trek/Bontrager/Orbea είναι τέλειο :crazy_pilot:

Ε πρότεινε τίποτα ντε, μη μας τη λες μόνο :p

Πάντως αφού έχω και εγγύηση επιστροφής θα μπορούσα να τη δοκιμάσω, δεν έχω να χάσω τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Η σέλα είναι πολύ προσωπικό πράγμα ρε συ, εγώ βολεύομαι με φλίδες από carbon ενώ άλλοι θέλουν 3στρωμάτα padding. Αυτή που φαίνεται να βολεύει αρκετούς είναι η Specialized Toupe κι είναι και σχετικά ελαφριά.

Link to comment
Share on other sites

Cyclist.gr - Fizik Aliante Gamma

Χμ.. ακριβή :p.

Και κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω.. Έχω 52άρι σκελετό. Ποδηλατάς που το είδε μου είπε ότι είναι μεγάλος (θα μπορούσε βέβαια να το 'χει πει και σε στυλ "καλά να πάθεις που δεν το πήρες από 'δω" :p). Βέβαια κι' εγώ το αισθάνομαι κάπως.. Πιάνομαι από πάνω στο 95% του χρόνου που το καβαλάω και τα χέρια μου δε σχηματίζουν γωνία στους αγκώνες, καμιά φορά τα αισθάνομαι σαν να μουδιάζουν. Έχει νόημα να δοκιμάσω πιο κοντό λαιμό;

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε κ*λο τοτε και οχι σελα :p

καλα οτι ειναι μια μεγαλη κλ@νιωλ@ δεν το συζητω!! το ξερεις και εσυ αλλωστε, και hybrid ετσι? ροχαλιζε ταυτοχρονα!! :D:T:

edit> [MENTION=4655]racer[/MENTION] αυτος πρπει να ειναι 90αρης κ.επιστημονα, αν το λυσεις θα δεις καπου χτυπημενο το νουμερο για verification.

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.