Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Ναι μονοκόματο είναι μέχρι και το βίδωμα. Είναι 3 χρόνων το παλουκόσελο με πολλές χιλιάδες χιλιόμετρα πάνω του, συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες φαντάζομαι. Δε νομίζω να ναι από παραπάνω σφίξιμο γιατί έχω δυναμόκλειδο.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα θα πέρναγες άμα ήμουν και εγώ!

Κανονίστε πάλι κάπου σύντομα Γκομάρ γιατί αλλιώς σου σπάσω τα πόδια :hehe:

Επόμενο Σάββατο ας πούμε?

ε? ε? ε? ε? ε? [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]?

Ψήνομαι να φτιαξω και ένα Bicycle Camera Mount for under $1 να βάλω την μηχανή μου (είναι υπερβολικά μικρή και ελαφριά, άρα δεν κινδυνεύει πολύ, αλλα τραβάει μια χαρά 720p video) :)

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει μια χαρα, να το εχεις κ για σουβενιρ!

Βεβαια αν θες μπορεις να ασχοληθεις μαζι του. Να παρεις μια λεπτη λωριδα υφασμα, λιγο ρυτινη, τριψιμο, gel coat ετοιμος... ηδη χ2 τα απαιτουμενα βηματα για να ειναι οκ η σελα (υφασμα, ρυτινη εισαι οκ) αλλα δεν ειναι δυσκολο, ουτε χρονο θελει, αρα για τον πειραματισμο κ μονο αξιζει..παντα υπο την προυποθεση οτι εχεις τη διαθεση εκεινη τη στιγμη να το κανεις..

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι να φτιαξω και ένα Bicycle Camera Mount for under $1 να βάλω την μηχανή μου (είναι υπερβολικά μικρή και ελαφριά, άρα δεν κινδυνεύει πολύ, αλλα τραβάει μια χαρά 720p video) :)

Φαντάζομαι τον εαυτό μου με τη D200 και τον 300άρη πάνω, στις λακούβες!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.