Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Εγώ μπορώ πάντως όποτε θέλετε :D

Επίσης σε ποιο μέρος της Πάρνηθας θα πάμε, αν πάμε; Αν πάμε από Κρυονέρι μεριά μήπως [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] μας βολεύει και ΤΡΑΙΝΟΣΕ για Άγιο Στέφανο;

Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα να κάνω μερικά χιλιομετράκια για προθέρμανση :p

ωραια ιδεα!!

υποψιν οτι μπορω να βαλω 2 λυμενα ποδηλατα στο αυτοκινητο, αρκει να εχουμε καποιο αφρολεξ τυπου..(παιζει να εχω)

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Είναι πανεύκολο να το κρατάς στο χέρι, ρωτήστε το χέρι μου...

Είχα πιαστεί για 3 μέρες.. A είχα και μια μελάνια από την κλειδαριά του αμαξιού hahahhaahhahahaha

Ο fotme είχε την ιδέα, εγώ την υλοποίησα! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι σόρρυ για το τελεφερίκ, δικό μου λάθος.

Ποιοι:

Σίγουροι, εγώ (Myralis), Gomar, fotme, papajim. Ο greekfragma θα πει την παρασκευή. Gomar, έχεις εσύ κανέναν άλλον στο μυαλό σου? Αν ναι, πες του και ενημέρωσε μας. Οποιοσδήποτε άλλος, ας το γράψει εδώ.

Πως:

Για το πως θα πάμε, θα κανονιστεί στην πορεία, 2 χωράει ο fotme, εσύ Gomar? Aν δεν χωράμε όλοι σε τουτού (πιθανό), τότε τουλάχιστον 2 θα πάνε με ποδήλατο, εγώ ένας εκ αυτόν, ας μην μαλώσουμε σε αυτό..

Που:

Για το που θα πάμε, Gomar, σε παρακαλώ, βρες το σημείο που ξεκινάμε στο google.maps, κάνε ένα δεξί κλικ στο σημείο -> "Τι υπάρχει εδώ" και στο search bar θα εμφανιστούν οι συντεταγμένες, κάνε τες paste εδώ, για να ξέρω και εγώ και όλοι.

Πότε:

Σάββατο 9/6, δεν θέλουμε να μας πιάσει ο ήλιος, οπότε η πρωί-πρωί ή απόγευμα. ΚΑι τα 2 καλά είναι για εμένα, πείτε και οι υπόλοιποι, και προτείνετε ώρες, γιατί δεν ξέρω ποιες είναι καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

ρε myralis lol

ουτε εκδρομη να πηγαιναμε:hehe:

Εγώ θα φέρω τα κεφτεδάκια, ο papajim τις μπύρες, ο fotme τα ποτήρια και τα τραπεζομάντηλα και εσύ τα γλυκά.. :p

Πέρα από την πλάκα, σε τέτοιου είδους συνεννοήσεις, προσπαθώ να προγραμματίζω τα πάντα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, διαφορετικά κάποια λακαμία θα παίξει και θα εκνευριστώ πολύ και θα χαλαστώ.

Link to comment
Share on other sites

ωραια ιδεα!!

υποψιν οτι μπορω να βαλω 2 λυμενα ποδηλατα στο αυτοκινητο, αρκει να εχουμε καποιο αφρολεξ τυπου..(παιζει να εχω)

Ποια ήταν ωραία ιδέα η ΤΡΑΙΝΟΣΕ ή η προθέρμανση; :p

ΕΔΙΤ: Πάντως [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] αμα είναι να ποδηλατήσεις θα έρθω κι εγώ για να σου κάνω παρέα...

Link to comment
Share on other sites

για την εναλλακτικη λυση που δινεις, το τραινοσε, που σου παρεχει και αποτελεσμα, την προθερμανση.

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION], εχεις δευτερη σχαρα? περνας απο σπιτι μου, την μονταρουμε, παμε ηλεκτρικο, παιρνουμε τους αλλους και φυγαμε!

[MENTION=8745]Jason[/MENTION] σε ψηνει>?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=1006]wrong method[/MENTION] έχετε κάποιο συγκεκριμένο υπόψιν σας; :rolleyes:

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

GreatKeen Bike Sport Equipment Co.,Ltd

με 600 ευρώ +300 τελωνείο στην πόρτα σου,το κανονικό έχει από 3.600 και πάνω

θα αγόραζες τέτοιο ποδήλατο;

Link to comment
Share on other sites

GreatKeen Bike Sport Equipment Co.,Ltd

με 600 ευρώ +300 τελωνείο στην πόρτα σου,το κανονικό έχει από 3.600 και πάνω

θα αγόραζες τέτοιο ποδήλατο;

Αν γίνει ένας έρανος εδώ μέσα να μου το κάνετε δώρο, μια χαρά το παίρνω :D

Γενικά, δεν ξέρω αν αξίζει και είπα να ρωτήσω γνώστες.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

για την εναλλακτικη λυση που δινεις, το τραινοσε, που σου παρεχει και αποτελεσμα, την προθερμανση.

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION], εχεις δευτερη σχαρα? περνας απο σπιτι μου, την μονταρουμε, παμε ηλεκτρικο, παιρνουμε τους αλλους και φυγαμε!

[MENTION=8745]Jason[/MENTION] σε ψηνει>?

λογικα θα μαζεψω myralis και papajim

ο jason ας ερθει με συγκοινωνια. δε με νοιαζει :p

οποτε δε χρειαζομαστε δευτερη σχαρα :)

υπαρχει κιαλλη λυση

να το παμε ποδηλατωντας απο καλλιθεα μεχρι κρυονερι.χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

η τα κανουμε σκ@τ@ και λεει κ καταλαβαινει οτι γουσταρει ο καθενας... ρε Gomar ματακια μου γλυκα, ματακια μ, αν παιζει και αλλος πως θα κανουμε το σκηνικο?? αν ειμαστε μονο εμεις οι 4 ναι, καλυτερα να τους παρεις απο κατω και τα λεμε εκει, εδω ομως λετε οτι θα ειναι και αλλοι, πως θα γινει ετσι...? Και τι ποδηλαταδα απο το φαληρο ρε λακαμαδες? και εγω τι θα κανω θα περιμενω στις 12 η ωρα στη νταλα εξω απτο λαϊνοπουλο μηπως δω κ καμια ψιλη??

2 ερωτηματα που ψαχνουν ομοφωνη απαντηση.. 1. ποσοι θα ειμαστε 2. πρωι ή απογευμα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.