Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

γιατρε ειμαι καλα ;

ειπαμε χαλαρα για αρχη και το προγραμμα λεει γυρος παρνηθας την Κυριακη

χα!

tumblr_m4pjsmrw9v1qh1r9ho2_400.jpg

Για δώσε και καμιά πληροφορία για εμένα που τελοίωσα με κάποιες υποχρεώσεις και έχω ορεξούλες για ποδήλατο, χιλιόμετρα? δυσκολία?

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε και καμιά πληροφορία για εμένα που τελοίωσα με κάποιες υποχρεώσεις και έχω ορεξούλες για ποδήλατο, χιλιόμετρα? δυσκολία?

Είναι αρκετά ζόρικη διαδρομή Myralis. Πολλά πάνω κάτω σε διάφορα μονοπάτια και γενικώς μια μεγάλη μέρα στην σέλα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά ζόρικη διαδρομή Myralis. Πολλά πάνω κάτω σε διάφορα μονοπάτια και γενικώς μια μεγάλη μέρα στην σέλα.

Το κουραστικό είναι ο ρυθμός που πρέπει να κρατήσεις για να βγάλεις 70κμ σε μια μέρα σε ανώμαλο έδαφος.

Βάλε και κακό ποδηλατάκι, όχι και την καλύτερη φυσική κατάσταση (αν και σαφώς βελτιωμένη τους τελευταίους 2-3 μήνες), ανηφόρες, αλλά και απειρία σε ανώμαλο... Ε, δεν μπορώ να πάω έτσι..

Αν ήταν τα μισά χιλιόμετρα και elevation το ξανασκεφτόμουν.

Link to comment
Share on other sites

γτ ολοι πανε κομματια στο γυρο δεν μπορεις να πας πιο κοολ για αρχη?

αλλο το freeday αγαπουλη [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION], αλλο ο γυρος της παρνιθας etc.. μην τα μπερδευεις αυτα τα δυο ματακια μου γλυκα..και ασε τις διακρισεις!!

Link to comment
Share on other sites

οχι Σπυρο

αν πας κομματια δε θα βγαλεις ουτε την μιση διαδρομη

διακρισεις ; εννοειται

εφοσων οπως λες εινια 2 διαφορετικα πραγματα , δε θα πρεπε καποιος να τα σχετιζει :)

ασε τους χαρακτηρισμους δημοσιως :D

Link to comment
Share on other sites

μα 35χιλιομετρα βουνου μονο και 1300υψομετρικα οταν στο freeday κανω 100?:D:D :p

Εσύ είπες "Χαλαρά για αρχή" :baby: ! Προφανώς θα έβαζες κάτι δύσκολο, αλλά το τόσο δύσκολο μετά το "χαλαρό" δεν το περίμενα :hehe:.

To freeday κάνει περίπου 50-70, δεν κάνει 100 ποτέ νομίζω, πως το έκανες εσύ? Προφανώς το freeday το βγάζω χαλαρά, κουράζει μόνο επειδή τελοιώνει αργά το βράδυ, και την κούραση την νοιώθω όταν πάω σπίτι και μετά..

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παει ποτε σε freeday

μια φορα προσπαθησα κατι σαν μινι freeday λογω το οτι κανονιζε την βολτα ο φραγμας και εφυγα

παλια εχουν γινει 100χιλιομετρα

Link to comment
Share on other sites

SportsTrackLive | agras | Cycling

Τελικά είχατε δίκιο [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] [MENTION=1006]wrong method[/MENTION] για έξτρα μπλουζες/αντιανεμικά. + ότι δεν είχα φώτα...

Φτάνω Σπηλιά, στάση, πέφτει η θερμοκρασία, πέφτει και ο ήλιος, πάω να ξεκινήσω και τον ήπια. Αναστροφή!!! 1011 υψομετρικά. Καλά ήταν και αυτά. Άλλη φορά νωρίτερα.

Ο Κίσσαβος στο βάθος

wxTQI.jpg

Στάση στην Σπηλιά

vHe5P.jpg

Ένα μέρος της ανηφόρας. Υπέροχη διαδρομή. (και που... :p )

s2023.jpg

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

ωωωω ρε φίλε μια ανηφόρααααααα :man_in_love::man_in_love::man_in_love::man_in_love:

τέλεια διαδρομή :D

ok για το αντιανεμικό στο είπα γιατί την έχω πατήσει και εγώ

ανέβηκα μια χαρά,αλλά έφαγα πολύ κρύο στην κατάβαση και με το jersey δεν....

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Και έκανα την μισή σχεδόν :( (όχι από αυτήν που βλέπεις :p , από αυτήν που είχα πει προχθές)

Τον δάγκωσα μέχρι να στεγνώσει το jersey. Αλλά γούσταρα τόσο που κατέβαινα τάπα, που δεν με ένοιαζε τίποτα :jump:

[MENTION=9964]snik[/MENTION] : Έχεις να φας πολύ πόνο :hehe:

btw [MENTION=23]DJD[/MENTION] παίζει μόντα, να βάλω και εγώ 42άρι; Πολύ βαρύ το 25άρι. Επίσης....τα Πυρηναία ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Και έκανα την μισή σχεδόν :( (όχι από αυτήν που βλέπεις :p , από αυτήν που είχα πει προχθές)

Τον δάγκωσα μέχρι να στεγνώσει το jersey. Αλλά γούσταρα τόσο που κατέβαινα τάπα, που δεν με ένοιαζε τίποτα :jump:

[MENTION=9964]snik[/MENTION] : Έχεις να φας πολύ πόνο :hehe:

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] [MENTION=1446]Dolly[/MENTION]

πες στον φιλο σου να μου δωσει το ποδηλατο σου ωστε οταν κατεβει ο κυριος απο τον καμπο να παω να τον λιωσω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.