Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

πάντως στο θέμα chick meter....η αγριάδα του mountain ελκύει περισσότερο από τις καμπύλες της κούρσας. really :hehe:

πάντως το οτι πεθύμησα κούρσα δε το αμφισβητώ.....καλά να είμαστε να υπάρχουν φράγκα στην άκρη, και θα στηθεί νέο κουρσί. ελπίζω soon :)

Με το σπαστό ακόμα χειρότερα... Από πού το πήρες? Πόσο το πήρες? Δεν σε κουράζουν οι μικρές ρόδες? Με σταματάν στον δρόμο...

Άσε με μαρή να κάνω την βόλτα μου στην παραλία

Link to comment
Share on other sites

πωω πολυ δυνατα τα boardman!!! gimme gimme gimme.

Παω σε bib μαλλον λοιπον, αρκει να εχει χαμηλο και ελαστικο μπροστινο. [MENTION=8837]l2phile[/MENTION], alex τα dhb εχουν πλατιες και ανετες τιραντες? Απο μεγεθος πως ειναι, γενικα φοραω medium>large να το παρω medium(αν ειναι μεγαλη η φορμα) η large?

Link to comment
Share on other sites

Αν πας λίγο κάτω στην περιγραφή, έχει πίνακα με τα μεγέθη. Μετρήσου (στους γοφούς) και τσίμπα αυτό που σου ταιριάζει.

Άνετες είναι και στα δύο που έχω. Στο χειμερινό είναι πιο πλατιές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Μπαίνουν και τα "πλαστικά";

Είσαι ή κάνουμε φιλοσοφική συζήτηση; :p Και εγώ στο όριο του Μ είμαι και πήρα Μ. Κομπλέ είναι. Αν θες μπορείς να ρωτήσεις κιόλας εκεί. (Στην τελευταία καρτέλα)

Link to comment
Share on other sites

ολα μπαινουνε ρε, αμα εχει πλεξη μπαινει! παω για Μ λοιπον, thank you thank you, ποσο ειναι το threshold στο wiggle για δωρεαν μεταφορικα? κουπονια παιζουν?

Επισης δεν εχω παρει απαντηση σε μια προηγουμενη ερωτηση, στο crc μπορω να βαλω 2 κουπονια? Αν το τελικο ποσο ειναι 60Ε οποτε και προαγομαι για δωρεαν μεταφορικα, αν βαλω κουπονι 10Ε πχ και παει 50 θα μου χρεωσει παλι μεταφορικα επειδη ειναι κατω του οριου?

Link to comment
Share on other sites

Γράψου στο newsletter του wiggle, θα πάρεις ένα κουπόνι 5 λίρες αν θυμάμαι καλά.

Το crc δεν δέχεται 2 κουπόνια εκτός αν το ένα είναι δωροεπιταγή.Αν πας κάτω από το όριο με το κουπόνι τότε ναι θα σε χρεώσει.

Link to comment
Share on other sites

SRAM X4 Trigger Shifter 8sp | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Από αυτό το link πρέπει να πάρω και τα 2 έτσι?

Πείτε μου λιγάκι με σιγουριά!

Εγώ θέλω ταχύτητες για μπροστά και πίσω:)

Μπερδεύτηκα όπως τα έχει γράψει.

Link to comment
Share on other sites

μονο που το βλεπω με πιανει ενα αισθημα μεγγενης! με τιποτα δεν τα εβαζα εκει!!

εδιτ> πρπει να ειναι παντως πολυ ελαφρια, ποσα γραμμαρια ειναι?

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

:hehe: όχι :hehe:

Κι εγώ στην αρχή ζορίστηκα λίγο να βγάλω άκρη ποιο είναι το μπροστά και το πίσω. Στην ουσία κάθεσαι ανάμεσα στα δύο "μαξιλάρακια" και τα παπάκια σου ανεμίζουν ελεύθερα :hehe:

2011_12_Dash_TT9_Saddle_10.jpg

Κι εδώ χωρίς το πίσω μέρος:

40453-medium_dash_saddle.jpg

Αν δεν είχε 500$ μπορεί και να δοκίμαζα μία να δω πως ειναι.. αλλά νταφακ 500$ για μια σέλα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.