Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

για να δουμε την ταχυτητα dispatch του crc διοτι απο mail ειναι 1+hr/request, διπλη παραγγελια τελικως τουλαχιστον θα γινουν deduct τα μεταφορικα.

Μονταρα και το ελλατωματικο lockout της reba ανντε τι αλλο θελει! (elixirCR :inlove:)

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε δεν το ηξερα, πιο πολυ για καποιες προσφορες, 11εουρος fullfinger γαντακι ειναι καλα.

Το site οντως ειναι οικονομικο

http://www.bike-discount.de/shop/k496/a59947/elixir-cr-disc-brake-matchmaker-front-pm185.html

vs crc

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=29726

κριμα που ειναι out of stock..

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Διακοσμητικό είναι :p

(αν και πλέον έχω αρχίσει να κάνω. 3x10 . Δεν ανεβάζω)

Μιας που καλοκαιριάζει, κάντε ένα κόπο να προτείνετε jersey + bib shorts . Πιστεύω με 70 + 80 παίρνω κάτι αρκετά καλό. Αν ξέρετε (εγγυημένα) και φθηνότερα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

αρχιζω και εκτιμω ιδιαιτερα τα ρουχα της endura, δειχνουν ποιοτικα και καλαισθητα χωρις να ειναι ακριβα, ομως δεν ξερω κατι παραπανω μιας και δεν εχω αγορασει. Θεωρω οτι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε μαγαζι να δοκιμασεις και οχι τυφλα απο το internet.

εδιτ>Ειδα στο μαγαζι που εστειλε ο φραγμα και την μαρκα Gore (γνωστη απο το θεεικο υλικο goretex)...

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Gore έχω αυτά τα γάντια. Για το MTB (σε άσφαλτο) ήταν μια χαρά. Με το δρόμου μουδιάζουν τα χέρια. (Και χωρίς γάντια μουδιάζουν βέβαια. Δεν ξέρω τι φταίει) Από ζέστη πολύ καλά. Σε 8 βαθμούς αν και είναι φλούδα δεν καταλάβαινες τίποτα.

Με endura δεν έχω ασχοληθεί. Dhb είχα χειμωνιάτικα και ήταν μια χαρά (χωρίς προηγούμενη εμπειρία όμως σε ποδηλατικό ρουχισμό) και πολύ φθηνά.

Λεπόν. Βρήκα αυτό. Παίζει να την βγάλουμε και σχετικά φθηνά

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε δεν το ηξερα, πιο πολυ για καποιες προσφορες, 11εουρος fullfinger γαντακι ειναι καλα.

Το site οντως ειναι οικονομικο

Elixir CR Scheibenbremse Matchmaker vorne + PM185

vs crc

Avid Elixir CR Carbon Disc Brake 2010 | Buy Online | ChainReactionCycles.com

κριμα που ειναι out of stock..

το γερμανικό είναι χωρίς ρότορα. Παρόλα αυτά και πάλι έρχεται πιο οικονομικά

το κακό με το συγκεκριμένο site είναι ότι δεν στέλνει Ελλάδα ογκώδη αντικείμενα(ποδήλατα,σκελετούς και ρόδες)

Link to comment
Share on other sites

κανουν ολα αυτα ομως για καλοκαιρι? παντα σε 3/4. Υπαρχουν διαφορετικα υλικα η ειναι ολα βασισμενα στη λυκρα? ενα για καλοκαιρι θελω, δεν με ενδιαφερει αν ειναι λεπτο διοτι το χειμωνα βαζω φορμα απο πανω. Και αν γινεται να μπορω να βγαλω το pad και να το φοραω για τρεξιμο η σαν βαση για σκι. Νομιζω οτι δεν ζηταω πολλα και νομιζω οτι ειναι εφικτο :) [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] ?

Link to comment
Share on other sites

3/4 για καλοκαίρι με τίποτα, θα βράσεις γιατί έχουν και πιο χοντρά ύφασμα. Υπάρχουν διάφορα υλικά ναι, όσο πιο ακριβά πας τόσο καλύτερα αναπνέουν. Εγώ είμαι αντίθετος από φάρμα, τα altura είναι ψιλοαπογοήτευση (τα πούλησα ότι είχα), τα dhb μια χαρά. Δεν έχω δει κάποιο που να βγαίνει το pad, αλλά και να έβλεπα θα το απέφευγα γιατί θα κουνιόταν. Θέλεις να έχεις όσο λιγότερες τριβές πάνω στην σέλα (εννοείται ότι τα φοράς χωρίς εσώρουχο από μέσα).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.