Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

ετσι...κοντα στο εκατοσταρικο θα παει η ιστορια με το ποδηλατο.

λοιπον ωραια ηταν λαρισα , σε ειδα κ λαχταρησα που λενε..οπως και ο κοσμος της..

ντολυ, μη με ρωτησεις για αναρτηση.δεν ξερω ακομα.θα μαθω

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το freeday θα έχει σκοτεινές διαδρομές και στενά μονοπάτια κοντά σε δάση. από ότι μαθαίνω τελικός προορισμός η Βάρη, οπότε θα έχει ωραία περάσματα από Πεντέλη. Σας το προτείνω :)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ρε μλκ, πάνε με το δικό μου σιγά!!!

Βασικά, αν και περιττό να στο πω, άλλαξε του την παναγια οσο περιμένεις το δικό σου να φτιαχτεί.

Να δω τι άλλο δικό μου θα σου δώσω στο τέλος :D

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ρε μλκ, πάνε με το δικό μου σιγά!!!

Βασικά, αν και περιττό να στο πω, άλλαξε του την παναγια οσο περιμένεις το δικό σου να φτιαχτεί.

Να δω τι άλλο δικό μου θα σου δώσω στο τέλος :D

το δικο σου ειναι υποδιαλυση απο οτι φαινεται :p

Link to comment
Share on other sites

Dolly μην αγχώνεσαι.....αρκεί να του πω οτι θα είναι και η Λ. σήμερα παρέα μου στο freeday και θα έρθει τρέχοντας :hehe:

Με αυτά που έχω διαβάσει σε αυτό το thread, άνετα πίστευα ότι η Λ. θα μπορούσε να είναι ανάρτηση, δίσκος, τιμόνι, σέλα, δεσυμμαζεύεται... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πάω να ψοφήσω....σε 10ώρες θα λασπώσω τον κύβο στα βασιλικά για αρχή.....:yawn:

Reply με παράθεση για να μην χαθούν τα ντοκουμέντα.

Gomar, πάνε σπίτι του αυριο να μας πεις αν το λάσπωσε.

Και ναι, ψιλοπέθανα σήμερα αλλά ωραία ήταν.. Για Λ. και (Τ) δεν ξέρω, η Μ. πάντως μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.