Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

άλλα μου έλεγε για τη χαλαρή βόλτα όταν είδε από κοντά την Λ. την Χ. και την Μ. :hehe:

Δεν έπρεπε να το χάσω το σημερινό! Αλλά δεν μπορούσα αλλιώς.

Την Τρίτη θα έρθω σίγουρα, για ξαναστείλε με ΠΜ/SMS τα details.

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]

Αρχίζω εξτρατεία να μου δώσουν οι γονείς μου λίγα χρήματα να πάρω 2 πιο... βουνίσια λάστιχα (δώσε καμιά ιδέα για κάτι φθηνό κιόλας), υποθέτω ότι Σάββατο θα μπορώ να έρθω σε τέτοια βόλτα (σαν αυτή του βίντεο)..

Αν είναι να το κανονίσουμε, να πρήξουμε και τον Greekfragma να το εγκαινιάσει σε βουνό..

Link to comment
Share on other sites

πάμε για τον μάστορα,ακούω ένα όχι ακριβώς μεταλλικό θόρυβο

κοντά στην μεσαία τριβή και δεν μπορώ να προσδιορίσω τι είναι

κάτι σαν πλαστικά που τρίβονται μεταξύ τους μάλλον

δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς

κλασικά, το κάνει μόνο στην ανηφόρα ή όταν πεταλάρεις με περισσότερη

δύναμη από το συνηθισμένο

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν......μόλις μου σκασε φλασιά από παρόμοιο περιστατικό φίλου.

κοίτα το παλουκόσελο. βγάλτο τελείως έξω και βάλε λίγο αλοιφή στο κάτω μέρος του πριν το ξαναβάλεις και βεβαιώσου οτι δεν έχει κάποιο ράγισμα.

Link to comment
Share on other sites

george σε ευχαριστώ για τις συμβουλές αλλά τα'χω δοκιμάσει όλα και είμαι 99.9999% σίγουρος ότι προέρχεται από τη μεσαία τριβή

αν και οι θόρυβοι στο ποδήλατο μεταφέρονται, νομίζω ότι έχω απομονώσει το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Είπα σήμερα να πάω να λερώσω το ποδήλατο (για να το πλύνω κιόλας), αλλά @@ ίσα που ξεσκονίστηκε... :p

Επίσης ζυγίζομαι το πρωί (με ρούχα + πρωινό) και με βγάζει 65κg, μετά τη βόλτα με βγάζει 63kg :blink:

Δεν είναι πολλά τα ~2kg κάτω;

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.