Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Specialized Bicycle Components : Roubaix Compact

Specialized Bicycle Components : Tarmac Compact

πιο endurance το πρώτο,πιο snap και με άμεσες αντιδράσεις

και άκαμπτο (κουραστικό μάλλον για μεγάλες αποστάσεις) το δεύτερο

περιφερικά τα ίδια πάνω κάτω και ίδια χρήματα ζητάνε

τέλος του μήνα θα τα έχω και τα 2 ελπίζω για τεστ

πως σας φαίνονται ;

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα χρηματα που ζητανε αν επιτρεπεται???

υ.γ

Ολοι σε κουρσακι το γυρνατε...

Κοβω να ερχεται ο αλλος απο δω ..με το ποδηλατο εκει..να ανεβειτε το βουνο γιατι εδω μονο σε λοφακια περιοριζεται εδω τριγυρω:p

Link to comment
Share on other sites

Κοβω να ερχεται ο αλλος απο δω ..με το ποδηλατο εκει..να ανεβειτε το βουνο γιατι εδω μονο σε λοφακια περιοριζεται εδω τριγυρω:p

Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

EDIT: Με το 10ο διάβασμα το έπιασα. :magic:

Link to comment
Share on other sites

:p

To τελευταιο "εδω τριγυρω" ξεμεινε απο αλλη προταση .

(αλλαξα καποιες λεξεις/ρηματα και ξεχασα να το σβησω )

1700 εε???

Πωω...παλι θα βλεπω να περνανε ολα τα ποδηλατα που εβλεπα το τελευταιo διμηνο..

Link to comment
Share on other sites

To Tarmac έχει πάρα πολύ καλό σκελετό αλλά για τα λεφτά που ζητάει τα περιφερειακά του είναι ψιλοmeh. Αν η ευελιξία σου είναι οκ (αν είσαι όρθιος και σκύψεις τα πιάνεις τα παπούτσια σου; ) τότε χαλαρά το Tarmac.

Άσχετο..

1307455937-65708500.jpg

Το βρίσκω 50% κάτω.. στο μέγεθος μου.. κι είναι ~400γρ ελαφρύτερο από το δικό μου :help: :help:

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

To Tarmac έχει πάρα πολύ καλό σκελετό αλλά για τα λεφτά που ζητάει τα περιφερειακά του είναι ψιλοmeh. Αν η ευελιξία σου είναι οκ (αν είσαι όρθιος και σκύψεις τα πιάνεις τα παπούτσια σου; ) τότε χαλαρά το Tarmac.

Άσχετο..

1307455937-65708500.jpg

Το βρίσκω 50% κάτω.. στο μέγεθος μου.. κι είναι ~400γρ ελαφρύτερο από το δικό μου :help: :help:

η λογική μου λέει Roubaix, η καρδιά λέει Tarmac πάντως....

γμτ θα δούμε στο τεστ που θα τα έχω και τα 2 εδώ

σε τρώει και σένα ο popos σου μάλλον :p αφού ξέρεις ότι θα το πάρεις, τι το ποσταρείς; :p

άιντε μεγειές και θέλουμε φωτο μόλις το στήσεις :dance3:

Link to comment
Share on other sites

To Tarmac έχει πάρα πολύ καλό σκελετό αλλά για τα λεφτά που ζητάει τα περιφερειακά του είναι ψιλοmeh. Αν η ευελιξία σου είναι οκ (αν είσαι όρθιος και σκύψεις τα πιάνεις τα παπούτσια σου; ) τότε χαλαρά το Tarmac.

Άσχετο..

1307455937-65708500.jpg

Το βρίσκω 50% κάτω.. στο μέγεθος μου.. κι είναι ~400γρ ελαφρύτερο από το δικό μου :help: :help:

Μήπως κάνεις λάθος;

Κοντά στο μισό κιλό απόσταση είναι μεγάλη διαφορά

Εκτός αν είναι περιορισμένων χρίσεων

Link to comment
Share on other sites

παω να κανω κανα αναποδο τιμονι σε κανα μονοπατι της παρνηθας αυριο

να καψω θερμιδες , να υπαρχει χωρος στο στομαχι για το βραδυ.

αν δεν εμφανιστω στην πιττα , σημαινει οτι θα εχω φαει τα μουτρα μου:p

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] : την αναρτηση δεν την εχει.θα μιλησω αυριο για τιμη..Περιμενω τηλεφωνο μη σε.. να μου αφησεις το ποδηλατο σου να στο φτιαξω;)

[MENTION=596]greekfragma[/MENTION] , αν τυχων γουσταρεις ΧΑΛΑΡΗ βολτα αυριο στην παρνηθα πεστο μου να ερθω να σε μαζεψω.10:00 θα μαστε κρυονερι

οποιος αλλος θελει για ΧΑΛΑΡΗ βολτα ας μου στειλει pm h sms για να τους δωσω οδηγιες να ερθει

αυριο κατα τις 8 θα ξυπνησω.ΑΦηστε μου τηλεφωνο να σας παρω το πρωι.Αδιαφορο αν κοιμαστε :hehe:

[MENTION=23]DJD[/MENTION] αν δε παρω αδεια πασχα , το προηγουμενο σαβκο παμε αχλαδι με φτιαγμενο ποδηλατο dolly.κανε οικονομιες για τικετς και κατεβα

@λαρισαιοι παλιο φλωραδες με κουρσαδιτσες , βρειτε ΜΤΒ μπας και παμε κανα αχλαδιον

@all δεν την παλευω λεμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]

αν έρθω Πάρνηθα το πρωί και γίνω χειρότερα και χάσω την πίτα, δε με ξεπλένει ούτε ο [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] πάνω στο βωμό θυσίας του [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] από τις μουρμούρες του [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] :hehe:

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.