Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

[MENTION=9381]papajim[/MENTION]

Το θυμάμαι αυτό...αλλά η διαδρομή μου είναι με σανίδα του snowboard, όχι με ποδήλατο :p

(γι 'αυτό δεν κατάλαβα που κολλούσε)

[MENTION=23]DJD[/MENTION] Άντε καλές δυνάμεις ρε. Και με την νίκη :D

Link to comment
Share on other sites

Ok, θεός.. θα είχα σκοτωθεί στο 0:31 :dance3: ,το κόλπο στο 0:40 πολύ καλό. Δεν θέλω να φαντάζομαι τις καταπονήσεις στα χέρια του για να κρατάει το τιμόνι σωστά...

Στα ποδια εχει την καταπονηση για να κραταει ισορροπια και να μπορει να το κατευθυνει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9381]papajim[/MENTION]

Το θυμάμαι αυτό...αλλά η διαδρομή μου είναι με σανίδα του snowboard, όχι με ποδήλατο :p

(γι 'αυτό δεν κατάλαβα που κολλούσε)

[MENTION=23]DJD[/MENTION] Άντε καλές δυνάμεις ρε. Και με την νίκη :D

Ουπς δε το κατάλαβα, μου τα είχε ζαλίσει ο [MENTION=9387]victor[/MENTION] :hehe:

PS. Γι' αυτό είπα πιο πάνω να κάνουμε ένα αθλήματα thread ή να αλλάξουμε τον τίτλου τούτου εδώ :p

Link to comment
Share on other sites

Ok, θεός.. θα είχα σκοτωθεί στο 0:31 :dance3: ,το κόλπο στο 0:40 πολύ καλό. Δεν θέλω να φαντάζομαι τις καταπονήσεις στα χέρια του για να κρατάει το τιμόνι σωστά...

200μμ ανάρτηση μπροστά... βούτυρο τα χέρια, στα πόδια είναι ο παπας!

Link to comment
Share on other sites

Πω τι major ultra epic failure ήταν αυτό.. Έφτασα αργά, δε πρόλαβα να κάνω ζέσταμα.. και στα πρώτα 15-20χλμ ανατινάχτηκα. Ο ρυθμός ήταν ψιλογρήγορος, διανύσαμε τα πρώτα 20λεπτά με μέσο όρο 45χλμ/ω. Πονούσαν τα πνευμόνια μου από τις δυνατές ανάσες, ενώ τα πόδια μου ήταν σε άψογη κατάσταση. Συμπλήρωσα 2 γύρους και τα παράτησα, meh.. δε πειράζει, ακόμα Φλεβάρης είναι :) Το ποδήλατο πετάει πάντως, εγώ πάλι όχι ιδιαίτερα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

League Race no1 2012 by astranoc at Garmin Connect - Details

Εδώ είσαι. Το 1ο lap έχει ψιλοσημασία. Εκεί στο 20λεπτό αρχίζω και τους χάνω. Θέλω να ελπίζω ότι έφταιγε ότι δεν έκανα προθέρμανση διαφορετικά δε καταλαβαίνω τι φταίει. Οι σφυγμοί μου ποτέ δεν ήταν τόσο ψηλά για να μη μπορώ να ακολουθήσω και τα πόδια μου ήταν μια χαρά. Anyway.. θα δούμε την επόμενη βδομάδα πως θα πάμε :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Toυ λεμε να δοκιμασει το δικο σου για αρχη :p

Σε δευτερη φαση ..θα προτιμουσα ενα 28αρι ..

πχ1 -> SPECIALIZED HARDROCK 2012 - Για άσφαλτο και χώμα - Ποδήλατα | τα πάντα για τα ποδήλατα

πχ2 -> SCOTT SPORTSTER 50 - Για άσφαλτο και χώμα - Ποδήλατα | τα πάντα για τα ποδήλατα

(πιστευω μπορει να τα βρει πιο χαμηλα σε τιμες)

Στο συγκεκριμενο budget deore και λοιπα συναφη τα αφηνει στην ακρη οπως και αναρτηση gomar-proof.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι συμφωνώ, απλά να είναι κάτι σχετικά καλό.

Το δικό μου πάει πιο πάνω, αλλα αν το χτυπήσει χωρίς δισκόφρενα θα είναι οκ πιστεύω.

Απλά ήθελα να δω και τι άλλο παίζει σε φάση τέτοια!!

Link to comment
Share on other sites

και το άκουγα που πέρναγε το ασθενοφόρο με κατεύθυνση το κέντρο εκείνη την ώρα.

εντωμεταξύ έχω αρκετές συνποδηλάτισσες που περνάνε την Λένορμαν. προς το παρόν δεν είχα κάποια δυσάρεστη διασταύρωση του γεγονότος. ας ελπίσουμε οτι η ζημιά θα είναι επανορθώσιμη :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.