Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Παρτε και αλλα να τρελαθειτε!! New 920 - Look Cycle International - 2012

Καπου στα 10 χιλιαρικα υπολογιστε για το carbon με 6K βεβαια αγοραζετε το απλο.....

Έγινε επεξεργασία από Evan
Link to comment
Share on other sites

Ελατε ρε παιδια..τι σας αρεσει; το σχεδιο;χαλια ειναι.το οτι ειναι καρμπον κ μπλα μπλα τα βρισκεις αλλου.

Είναι λίγο mindfcuk λόγω του ότι έχουμε συνηθίσει στα κλασσικά μοτίβα.

Εμένα μου κάνει σαν jaguar :p

wqV7B.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ελατε ρε παιδια..τι σας αρεσει; το σχεδιο;χαλια ειναι.το οτι ειναι καρμπον κ μπλα μπλα τα βρισκεις αλλου.

Πανέμορφο είναι το σχέδιο + της παναγιάς τα μάτια που χει πάνω. Και μένα jaguar μου θύμισε, απλά τα σπάει.

Link to comment
Share on other sites

με πεισατε....

παω να ανεβω στον κυβο μου :p

σοβαρα , δεν ειναι για να ερθω κοντρα με σας, αλλα δε μαρεσει.Οχι για τον λογο οτι ξεφευγει απο τα κοινα σχεδια , αλλα το ιδιο το σχεδιο δεν μαρεσει.

νιωθω οτι καμπουριαζει το ποδηλατο.

Link to comment
Share on other sites

Το πρακτικό κομμάτι της υπόθεσης είναι οτι αν καρφωθείς σε κανένα δέντρο/κοτρόνα κλπ με δαύτο, δε σου ρχεται ο λαιμός στην... εχμ... "ευαίσθητη περιοχή". :p

Link to comment
Share on other sites

ανοιξα το φρενο , καθαρισα τα εμβολα με σαπουναδα, ετριψα τα τακακια και τωρα δε κολλαει οπως πριν :)

αν κ χρειαζομαι τακακια

τελικα τα μεταλικα shimano κρατανε παρα πολυ καιρο

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι. Και στην αγαπημένη σας Λάρισα είχε καλό καιρό σήμερα, αλλά έκατσαν δουλίτσες : (

EDIT: Έχετε γυναίκα και 3 παιδιά και δεν μπορείτε να πάτε για ποδήλατο; Κανένα πρόβλημα. Πάρτε τους μαζί σας.

SaviY.jpg

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.