Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Μετά από 4 μήνες απουσίας από τις ποδηλατικές βόλτες της πρωτεύσουσας, μόλις επέστρεψα από 50χιλιόμετρα Freeday.

Αξιόμαχο το κυβάκι του γόμαρου. δυσκολεύτηκα στα γκάζια με τις ευθείες...καμιά σχέση με κούρσα....αλλά τελικά για τέτοιες καταστάσεις είναι ιδανικότερο.

Freeday - �Ί»ΏΝΐ ! by georgespe at Garmin Connect - Details

δείτε λίγο το heart rate.....δείχνει σωστά ή παλαβά, γιατί είχε ψιλοφύγει από τη θέση της η ζώνη και δε μπορούσα να τη φτιάξω.

Υ.Γ να δω πότε θα ρυθμισω επιτέλους σωστά και το elevation......

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

δείτε λίγο το heart rate.....δείχνει σωστά ή παλαβά, γιατί είχε ψιλοφύγει από τη θέση της η ζώνη και δε μπορούσα να τη φτιάξω.

λογικοί μου φαίνονται οι σφυγμοί σου και μέσα στα όρια

με αέρα,κρύο ή με πολλά ρούχα παίρνεις αλλοιωμένες ενδείξεις (από ότι καταλαβαίνω εγώ δλδ)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 μήνες απουσίας από τις ποδηλατικές βόλτες της πρωτεύσουσας, μόλις επέστρεψα από 50χιλιόμετρα Freeday.

Αξιόμαχο το κυβάκι του γόμαρου. δυσκολεύτηκα στα γκάζια με τις ευθείες...καμιά σχέση με κούρσα....αλλά τελικά για τέτοιες καταστάσεις είναι ιδανικότερο.

Freeday - �Ί»ΏΝΐ ! by georgespe at Garmin Connect - Details

δείτε λίγο το heart rate.....δείχνει σωστά ή παλαβά, γιατί είχε ψιλοφύγει από τη θέση της η ζώνη και δε μπορούσα να τη φτιάξω.

Υ.Γ να δω πότε θα ρυθμισω επιτέλους σωστά και το elevation......

και ειχα πει στον εαυτο μου οτι ο κυβος σε freeday δεν θα πατησει...

εσπασα την υποσχεση μου:p

το φως σου κρατησε τελικα ;

εγω μλκ ακομα να την παρω βολτα.ακομα στην βαση ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Τέλος η τιμημένη αποτοξίνωση.

Ομελετίτσα για πρωινό. Α.. τα κιλά.. την προηγούμενη τετάρτη ζυγίστικα στα 79,8, σήμερα ξύπνησα στα 77.0. Σχεδόν 3 κιλά κάτω.. δεν είναι κακό! Έχω λιπομέτρηση την δευτέρα να δω πόσα αυτά είναι λίπος και πόσα μυική μάζα.

Link to comment
Share on other sites

Επιβίωσες; :(

Είχα συμφωνήσει με μία δεσποινίς εκεί, όταν θα άδειαζε την αποθήκη, να έστελνε την "σαβούρα" σε μένα. :p

Ομελέτα; Δεν πρόλαβες να σταματήσεις την αποτοξίνωση και τρως τηγανητά; :whip:

Link to comment
Share on other sites

Ποιο τηγανιτό βρε, χωρίς λάδι την κάνω. 2 αυγουλάκια ότι πρέπει είναι μετά την αποτοξίνωση. Για μεσημέρι έχει φιλετάκια κοτόπουλο στο γκριλ και λίγο μαύρο ρύζι. Πάντως σήμερα πραγματικά δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Έκανα λίγες δουλειές και κουράστηκα, ελπίζω αύριο να στρώσω γιατί έχω τουλάχιστον 120χλμ να βγάλω. Είδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Φεύγει παραγγελία για

Shimano R540 SPD-SL Road Pedals | Buy Online | ChainReactionCycles.com

+

Shimano R087 SPD SL Road Shoes | Buy Online | ChainReactionCycles.com

(υποερώτησις: αξίζουν τα 13 ευρώ πάνω από τα Shimano R077 SPD SL Road Shoes | Buy Online | ChainReactionCycles.com )

Ερώτηξις: Χρειάζεται κάτι άλλο; Οι "δέστρες" (cleats) είναι μέσα ή πρέπει να τις πάρω ξέχωρα;

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα.

Τα shimano επιλέχθηκαν λόγω της δημοτικότητας των. (άπειρες αγορές και 5 αστέρια)

Σε αυτήν την τιμή μόνο αυτά είδα που μου κέντρισαν το μάτι Mavic Zxellium Road Shoes 2010 | Buy Online | ChainReactionCycles.com , αλλά δεν έχουν νούμερο.

Αν ξέρετε κάποιο άλλο, μέχρι 100 (αν υπάρχουν καλά και με 50, δεν χαλιέμαι), ενημερώστε ελεύθερα τον νουμπά.

Προς DJD: Ο στόχος δεν είναι να είναι 100γρ :p , αλλά να αντέξουν και μερικά χρονάκια.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

αυτα τι πεταλια ειναι ; σαν τα look η σαν τα απλα spd ?

εγω αυτα θα παιρνα παντως

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=3759

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.