Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

σήμερα έκανα τα πρώτα μου ''αλήτικα'' χιλιόμετρα με τον κύβο του Γόμαρου. πεζοδρόμια κράσπεδα λακούβες...

με βλέπω να ανεβαίνω κατηγορία τελικά και από Cube LTD 2012 να πηγαίνω σε Cube LTD RACE :D

call me Fox Evolution 32 Float RL vs Rock Shox Air που έχει το απλό LTD

Link to comment
Share on other sites

τζιτζί το είδα. το ευχαριστήθηκα που έκανα ποδήλατο χωρίς να με πολυνοιάζει η λακούβα, το χαλίκι και το κράσπεδο.

άλλο πράμα να είναι παιχνιδιάρικο το bike και να μπορείς να κάνεις ότι θες σε αντίθεση με την κούρσα που έχει πολλά σημεία προσοχής στη χρήση.

ψάχνω το νετ και διαβάζω οτι η Fox Evolution 32RL που φοράει το LTD Race είναι τούμπανο......η διαφορά χρημάτων με ψήνει άσχημα να κάνω μια μικρή υπέρβαση σε σχέση με το απλό LTD....

επίσης το Race φοράει κέντρα ΧΤ ενώ το απλό shimano του κιλού και ο δισκοβραχίωνας είναι ανώτερος. χμμμ χμμμ χμμμ.... :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή κανείς δεν μου εμπιστεύεται τη μηχανή του (γιατί άραγε) και δεν μπορώ να κουβαλάω έξτρα βάρος στις βόλτες με το ποδήλατο

πήρα αυτή: [ame=http://www.amazon.co.uk/Nikon-Coolpix-S3100-Digital-Camera/dp/B004L9KHTK/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1326873725&sr=1-1]Nikon Coolpix S3100 Digital Camera - Red 2.7 inch LCD: Amazon.co.uk: Electronics[/ame]

έκανα καλά ή τζάμπα τα 69τοσα ευρώ ;

μόνο για τα βασικά τη θέλω

Link to comment
Share on other sites

Για να μείνω και λίγο στο θέμα.. εχθές ήθελα κάτι πολύ χαλαρό.. κι έκανα αυτό (όλα τα parts είναι στο youtube):

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rNaLBfKbOVI]Johnny G Live in Miami Pt 1 - YouTube[/ame]

Τι γέλιο που έκανα..

Link to comment
Share on other sites

Απο -κιλά πώς πας Κώστα?

Φοβάμαι ρε πως θα κάψεις μύα έτσι...

Εχτές έκανα ένα session endurance spinning με ένα ψυχασθενή με βούλα και έγραψε λίγο κάτω απο 900 θερμίδες το κοντέρ :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μετρηθεί ακόμα, το Σάββατο θα δούμε. Βάζω 20γρ vegan protein κάθε πρωί στην αηδία που πίνω οπότε δεν ανησυχώ πάρα πολύ για τους μύες, δεν έχω κάνει και καμιά εξαντλητική προπόνηση.

Πάντως είναι πολύ ενδιαφέρον το πως αντιδρά ο οργανισμός. Οι σφυγμοί μου έχουν πέσει, γενικώς έχω μια ατονία που την βρίσκω φυσιολογική, το στομάχι το νιώθω να μικραίνει και δε ζητάει παραπάνω φαγητό από αυτό που του δίνω, σήμερα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.